55
  • 55 54:43
    2

FBC Kutná Hora - Florbal Ústí 5:4
branky: 3. Lucie Vašíčková, 32. Lucie Vašíčková, 34. Andrea Doležalová, 40. Nikol Němcová, 54. Andrea Doležalová - 7. Barbora Gabrielová, 21. Natálie Neumanová, 33. Markéta Kociánová, 42. Petra Bratschaedlová; rozhodčí: Jakub Tázler - Marek Střída; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Martina Miksová 15 - Kateřina Kočová 25; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:1
60:00 Komentář hostů - Michal Wildhaber (Florbal Ústí): Dnes náročné utkání vzhledem k šíři soupisky. Soupeř jako nováček v soutěži předvedl velmi sympatický výkon. Děkujeme za utkání a přeji mnoho zdaru v dalším průběhu sezony.
60:00 Komentář domácích - Josef Chalupa (FBC Kutná Hora): Sympatický výkon od obou týmů, přežili jsme infarktový závěr. Děkujeme divákům za podporu! Děkujeme soupeřkám za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 V dramatickém utkání 2. kola 1. ligy žen zůstávají body doma, Kutná Hora v infarktovém závěru ubránila jednobrankový náskok.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 10, Florbal Ústí - 9. | CELKEM: 30:19
59:50 Miksová fantasticky! Vychytává v posledních vteřinách domácím vítězství!
59:00 Minuta
58:00 Poslední dvě minuty základní hrací doby dramatického utkání.
56:43 Domácí jsou v plné síle.
56:17 Střela Gabrielové se otřela o brankovou konstrukci.
55:50 Miksová má na svém kontě další úspěšný zásah.
54:43 Vyloučen hráč #9 Andrea Doležalová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zvedání florbalky
54:43 Vyloučení pro domácí, šance pro hosty.
53:38 GÓL FBC Kutná Hora! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová bez asistence (5:4)
53:38 GÓL! Chyba na půli hřiště, kterou nekompromisně trestá Doležalová a domácí jdou do jednobrankového vedení.
53:00 Dnešní utkání 2. kola sleduje 52 diváků!
52:12 Na Klimešce sledujeme vyrovnaný zápas.
50:33 Oslabení patřilo Miksové, která drží svůj tým.
50:32 Dubská je na hřišti a Kutná Hora je kompletní.
49:44 Miksová si připsala úspěšný zákrok.
48:32 Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:32 Nedovolený zákrok posílá Natálii Dubskou na trestnou lavici. Výhoda jedné hráčky navíc pro Ústí.
48:00 Kociánová po individuální akci trefuje pouze horní tyčku branky domácích.
47:02 Labudová pálila, Kočová vyrazila mimo tři tyče.
46:35 Ústí se ubránilo a hraje v plném počtu.
45:31 Na šance v přesilovce domácích 1:1.
44:35 Vyloučen hráč #24 Michala Rosendorfová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
44:34 Ideální příležitost na překlopení vedení na svou stranu, Rosendorfová vyloučena za bránění ve hře.
43:13 Labudová se probíjela do zakončení, poté Němcová zkoušela pozornost brankářky z dálky, ta zatím odolává.
42:21 Po ošetření Kubíkové bude hra pokračovat.
41:45 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #7 Markéta Kociánová (4:4)
41:45 Aktivní nástup do třetí části se hostům vyplatil.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 13, Florbal Ústí - 5
39:41 GÓL FBC Kutná Hora! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Nikol Němcová, asistoval #12 Melánie Dubská (4:3)
39:41 GÓL! Domácí využívají přesilovou hru. Autorkou branky je Němcová.
39:14 Vyloučen hráč #48 Daniela Tomanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
39:14 Před vyloučením Tomanové měla na domácí straně vyloženou šanci Baťhová, hattrick nedokonala.
38:00 Dalekonosná střela Špírkové nevystrašila Miksovou.
35:30 Trenérskému týmu domácích se zatím daří tah se stažením na dvě formace. Ústí teď hraje na brejky.
34:49 Aktivita domácích a Ústí reaguje oddechovým časem.
34:48 Timeout Florbal Ústí
34:48 Domácí tým je při chuti a je v těchto vteřinách aktivnější.
34:00 Roztrhl se nám pytel s brankami a během chvíle se skóre měnilo třikrát.
33:13 GÓL FBC Kutná Hora! 3:3
33:13 GÓL! Doležalová skóruje zpoza branky a je srovnáno!
32:24 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (2:3)
32:24 Rychlá odpověď a Ústí zásluhou Kociánové opět vede.
31:58 GÓL FBC Kutná Hora! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #98 Lucie Vašíčková, asistoval #9 Andrea Doležalová (2:2)
31:58 GÓL! Parádní souhra domácího týmu na jejímž konci je kapitánka Baťhová.
30:30 Domácí tým zamkl soupeřky na jejich polovině. Vyrovnávající branku z toho nevytěžil.
29:00 První formace domácího výběru se opět přihlásila ke slovu. Z menšího tlaku ale nic kloudného nebylo.
26:40 První útočná formace domácích zatápí soupeřkám.
25:15 Miksová lapila míček do ruky a rozehrává další postupný útok svého týmu.
24:16 Ústí se ubránilo, k ničemu vážnějšímu se domácí nedostali.
23:33 Kutná Hora kombinuje na útočné polovině.
22:26 Početní výhodu si dvě minuty vyzkouší i domácí výběr.
21:10 Vzápětí další šance ze skupiny těch nebezpečných. Obrana domácích pozorná.
20:56 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová, asistoval #28 Elena Nygrýnová (1:2)
20:56 Neumanová šla sama na Miksovou a skóruje. Ústí jde do vedení.
20:40 Odvážná klička na půli hřiště se Knížové povedla, k zakončení se ale domácí tým nedostal.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 7, Florbal Ústí - 5
18:50 Jistý zákrok Miksové, která drží nerozhodný stav.
18:18 Domácí hráčky špatně střídaly, Ústí toho nevyužilo.
17:44 Kutná Hora je kompletní, ve vlastním oslabení si vytvořila dvě nadějné příležitosti.
17:00 Doležalová v obrovské šanci v oslabení, Kočová chytá.
15:44 Vyloučen hráč #13 Lucie Spěváčková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:43 Spěváčková míří za katr, odpyká si dvouminutový trest za nedovolené vrážení.
14:55 Šanci si v posledních minutách vytvořily oba týmy, stále 1:1
11:31 Labudová orazítkovala při trestném střílení horní tyčku branky soupeřek a skóre se nemění.
11:30 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #33 Sabina Labudová.
11:29 Uvidíme trestné střílení, Ústí se provinilo proti pravidlům, když hrálo v malém brankovišti.
10:30 Riskantní rozehrávka a hosté opět u míčku.
08:43 Ústí úspěšně napadá domácí rozehrávku
07:30 Miksová vytáhla důležitý zákrok, kdy míček poskakoval po brankovišti.
06:44 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Barbora Gabrielová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (1:1)
06:44 Gabrielová vyrovnává v odloženém vyloučení.
05:55 Kociánová sama před brankou nevyzrála na brankářku Miksovou.
04:46 Oba týmy se pravidelně střídají v držení míčku.
02:27 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
02:27 GÓL! Přihrávka před branku na volnou Baťhovou slaví úspěch a domácí jdou do vedení.
02:00 Kočová si připisuje první zákrok dnešního utkání.
01:40 Šimůnková zablokovala střelu Gabrielové, domácí brankářka zatím bez práce.
01:00 Helclová se probíjela po mantinelu, míček na nabíhající Drahokoupilové do dobré pozice nedostala.
00:38 Kociánová si připravila první ohrožení domácí branky.
00:00 Ve včerejším úvodním kole zvítězily oba týmy. Zatímco domácí hráčky si vyšláply na Českou Lípu, tak Ústí oloupilo body Texas.
00:00 Dobré odpoledne ze sportovní haly Klimeška v Kutné Hoře. Vítáme Vás u textového online přenosu ze zápasu 2. kola 1. ligy žen, ve kterém se utká FBC Kutná Hora a Florbal Ústí.