• 59 58:33
    5:2
    (Vránová)

TEXAS LONGHORNS - FBC Česká Lípa 5:2
branky: 19. Klára Zelinková, 32. Klára Zelinková, 37. Michaela Blovská, 48. Michaela Vavrochová, 59. Michaela Blovská - 23. Lenka Ševčíková, 33. Aneta Slaná; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Nicol Götzová 21 - Nikola Soukupová 33; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes utrápená výhra, výkon se od včerejšího propadáku příliš nezlepšil. Musíme proti soupeři, který přijede v omezeném počtu a hraje beton, hrát daleko lépe a více v pohybu. Máme rozhodně na čem pracovat.
60:00 Komentář vedoucího hostů: Z naší strany slušný zápas. Bohužel nedáváme vyložené šance. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely celkem: Texas 38, Česká Lípa 23
59:59 Střely ve třetí třetině: Texas 14, Česká Lípa 10
59:00 Hosté to zkouší sympaticky v šesti.
58:33 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #44 Kateřina Vránová (5:2)
58:33 Pravděpodobně je rozhodnuto, ale ve florbale se může stát všechno.
55:33 Začalo posledních 5 minut třetí třetiny.
51:28 Přesilovka úspěch nepřinesla, naopak hned z trestné lavice šla sama na branku Blovská, ale neproměnila.
49:08 Timeout FBC Česká Lípa
49:08 Vyloučen hráč #31 Michaela Blovská družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za zvedání florbalky
49:08 Hostující hráčky cítí šanci díky přesilové hře.
47:04 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #24 Michaela Vavrochová, asistoval #11 Nikol Vypior (4:2)
47:04 Texas vede o dvě branky. Michaela Vavrochová krásnou střelou nedala gólmance šanci.
45:27 Domácí gólmanka drží svůj tým ve vedení.
42:33 Začátek třetiny opět patří hostujícím hráčkám, které jsou aktivnější.
39:59 Střely ve druhé třetině: Texas 13, Česká Lípa 7
39:59 Druhá třetina skončila. Drama pokračuje.
36:29 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:2
36:29 První lajna domácích se opět prosazuje. Vydrží vedení?
32:16 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Aneta Slaná, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (2:2)
32:16 Po rychlé akci je opět vyrovnáno.
31:52 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #31 Michaela Blovská (2:1)
31:52 Klára Zelinková se opět trefuje a trestá vyloučení.
31:34 Vyloučen hráč #5 Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
31:34 Domací si zahrají přesilovku.
30:40 Tempo z obou stran polevilo. Moc šancí k vidění není.
25:50 Texasanky obdržená branka nakopla a přidaly na tempu.
22:14 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (1:1)
22:14 Aktivita se vyplatila. Máme srovnáno.
21:20 Do druhé části vstoupily mnohém lépe hráčky z České Lípy, které si vypracovaly tři šance.
19:59 Úvodní část je u konce. Hubené vedení domácích je zasloužené, ale ještě to bude dneska fuška.
19:59 Střely v první třetině: Texas 11, Česká Lípa 6
19:47 Domací Zelinková je při chuti, opět vyslala dělovku, ale hostující gólmanka chytá.
19:05 Máme tu poslední minutu první třetiny.
18:10 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:0
18:10 A máme tu první gól. Umístěnou střelou ze středu se trefuje Klára 'Zelí' Zelinková.
16:32 První lajna Texasu teď měla velký tlak, ale byly z toho jen zblokované střely.
11:25 Obléhání branky pokračuje. Stále bez úspěchu.
06:52 Tutovka domácí Vránové skončila dobrým zákrokem gólmanky.
05:20 Úvodní minuty zápasu jsou bez velkých šancí z obou stran. Hostující hráčky dobře brání a čekají na brejky.
00:00 Krásný nedělní podvečer všem. Hlásíme se z Chýně s 2. kolem 1. ligy žen, kde se domácím Longhornkám postaví tým z České Lípy. Připravte si občerstvení, v 18:00 jdeme na to.