2:5
    Angelika BLIŽŇÁKOVÁ
    (Trunečková)

BLACK ANGELS - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:5
branky: 25. Lída Chovancová, 34. Ester Janušková - 5. Aneta Kalivodová, 37. Eliška Reischlová, 44. Tereza Trunečková, 45. Eliška Reischlová, 52. Angelika Bližňáková; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 16 - Eliška Kuchyňková 21; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:3
60:01 Komentář trenéra domácích, J.Kefurta: hezký běhavý zápas plný nasazení a soubojů, ve kterém byly rozhodující momenty všechny ve kterých jsme nedali gól. Děkujeme soupeřkám, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00 Vyjádření as. trenéra SKV Doubek: Dvě třetiny trvající festival neproměněných šancí z naší strany., Výborný, až neuvěřitelný výkon brankářky soupeře. Na konci jsme naštěstí už opakovaně skórovali a vzhráli zápas. Díky všem za zápas.
56:30 Rozehra hostí před bránou domácích neohrozila bránu a hra se tak přesunula na druhou stranu hřiště.
54:00 Zbývá posledních šest minut, bude se skóre ještě upravovat?
52:35 Kolafová střílí ze středu, ale Churáčková střelu viděla a chytá ji.
51:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #24 Tereza Trunečková (2:5)
50:35 Hráčky domácích se nevzdávají a pokračují v presingu.
48:40 Svobodová předvedla krásný kousek, když přešla s míčkem přes dvě protihráčky a založila tak pěkný pokus o útok.
47:40 Hráčky domácích měly několik krásných šancí u branky hostujících, dorazit míček do brány se jim však nepodařilo.
46:45 Teď to u branky domácích zacinkalo o tyčku.
44:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #79 Eliška Reischlová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:4)
44:52 Burianová teď netrefila nahozený balón u branky a toho SKV využívají a domácí trestají.
43:35 Menší zaváhání domácích. Jak na to odpoví?
43:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:3)
41:30 Vyloučen hráč #45 Anna Macháčková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:30 Kutnarová vyhodila Stránskou přes mantinel a za to jí teď čekají 2 minuty na trestné lavici.
39:59 Střely v druhé třetině 8:7
39:05 Churáčková nyní nepříjemně faulovaná hráčkou z SKV.
38:00 Hráčky domácích ladně přenesly hru na soupeřovu půlku, ale balónek končí mimo hřiště.
36:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #79 Eliška Reischlová, asistoval #65 Eliška Kuchyňková (2:2)
36:49 A máme znovu vyrovnáno.
36:45 Na dnešní zápas se přišlo podívat 46 diváků. Děkujeme!
33:51 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #6 Barbora Martínková (2:1)
33:51 No tak to byl parádní gól v podání Januškové!
33:24 Hra byla přerušena. Kouřilová se zranila a spadla na zem. Snad to nebude nic vážného.
33:20 Trenér domácích je slyšet přes celou halu, ale od hostů jde čisté ticho.
32:00 Kolafová před bránou měla na čepeli tutovku, ale Churáčková má dneska svůj den a předvádí neskutečnou parádu.
31:25 A Churáčková zase vychytává!
30:55 Trunečková měla možnost vymyslet něco při rozehrávce na polovině domácích, ale domácí její záměry vyčetly a akci překazily.
30:00 Rozehrávka před bránou hostů. Procházková na Stránkskou, tak se strefila však jen do hráčky před ní. A měla tak co dělat, aby z toho nevznikl break.
27:50 Reischlová dostává upozornění od rozhodčích. Hrála totiž poté, co rozhodčí pískal.
24:42 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Lída Chovancová, asistoval #17 Anna Staňková (1:1)
23:25 Procházková ztratila míček u branky, ale bravůrně situaci zvládla a míček vybojovala zpět.
21:55 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #45 Anna Macháčková.
21:55 Kubertová neproměňuje trestné střílení, Churáčková ji totiž nedala vůbec šanci.
19:59 Střely v první třetině 7:4
19:50 Tak a máme tu konec první třetiny.
18:50 Svobodová rozehrává z rohu, ale balonek míří za mantinel.
17:24 Sledujeme zatím velmi vyrovnané utkání. Nelze říci, že by některý tým převažoval.
15:21 Hráčky domácích hrají v plném počtu. Tentokrát oslabení zvládly.
13:21 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
13:21 A máme tu vyloučení na straně domácích.
10:12 Churáčková teď podržela tým, když chytila nebezpečnou střelu od Bartůňkové.
06:32 Nová nahrála krásnou krosovku na Martínkovou, ale brankářka hostí prudkou střelu vyrazila.
06:00 Výhoda pro domácí, podaří se jim něco vymyslet?
04:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #9 Tereza Kruberová (0:1)
03:50 Hráčky Black Angels se snaží rozehrát, ale dál jak za půlku se zatím nedostávají.