4:10
    Nikola BURSOVÁ
    (Skalická)

TJ Sokol Nové Strašecí - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:10
branky: 14. Eliška Matějková, 14. Nina Schumannová, 20. Nina Schumannová, 43. Eliška Jandová - 3. Lucie Kisugite, 8. Eliška Reischlová, 15. Angelika Bližňáková, 16. Angelika Bližňáková, 21. Angelika Bližňáková, 26. Angelika Bližňáková, 46. Anna Macháčková, 47. Aneta Nigrinová, 53. Lucie Kisugite, 56. Nikola Bursová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Nikola Siskosová 29 - Eliška Kuchyňková 20; po třetinách: 3:4, 0:2, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání rozhodlo lepší proměňování šancí hostujícího týmu. Oba týmy hrály, myslím si, že i pro diváky pěkné utkání. SKV si dnes prostě dnes vítězství zasloužili více. Děkujeme jim za utkání.
60:00 Vyjádření SKV (Doubek): Strašecí hrálo velmi dobře a důrazně. Naštěstí se nám dařilo jejich osobku přehrávat a proměnit naše šance lépe než včera s Blekama. Většina našich hráček předvedla dobrý výkon. Díky všem za zápas.
59:59 Střely ve 3. třetině 9:9
55:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #77 Adéla Skalická (4:10)
55:10 Vypadá to, že Bursová bude péct díky 10. golu.
53:00 Kleknerová ubránila přečíslení.
52:10 Strašecí to nevzdává a pořád hraje skvěle.
52:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #55 Lucie Kisugite, asistoval #77 Adéla Skalická (4:9)
51:40 Kolfová to zkusila okolo tyčky, ale Siskosová si jí ohlídala
49:14 Skalická zabránila golu svým tělem
46:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #26 Angelika Bližňáková (4:8)
45:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (4:7)
45:17 Siskosová má krásné zákroky, ale bohužel tuto střelu nevychytala.
44:00 Velký důraz ve Vinohradském brankovišti.
42:29 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Eliška Jandová, asistoval #6 Kristýna Kleknerová (4:6)
42:29 Eliška Jandová vs Eliška Kuchyňková! Ale Eliška ze Strašecí Elišku z Vinohrad prostřelila.
41:31 Hráčka s číslem 55 z Vinohrad dostala jesle.
41:25 Tučková zavítala k nám za mantinel.
40:10 Máme tu poslední třetinu tohoto zápasu a hned Strašecí na útočné polovině.
39:59 Střely ve 2. třetině 5:12
39:24 Vinohrady dávají tyčku.
36:02 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
36:02 Bulvová si šla odpočinout.
34:30 Jandová projela po zemi celé malé brankoviště Vinohrad.
34:03 Kleknerová od půlky prošla celé hřiště, ale bránu už netrefila.
32:05 Kučerová zpátky na hřišti.
30:15 Strašecí oslabení zvládá skvěle!
30:03 Vyloučen hráč #23 Eliška Štičková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
29:30 Bulvová zabránila svým tělem golu.
28:00 Jandová na zemi.
27:47 Strašecká střídačka je slyšet široko daleko.
26:35 Tučková střílí z mantinel.
25:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #96 Anežka Dobisíková (3:6)
25:05 Pro Bližnákovou to je dnes 4. gol.
25:05 Krásná střela Bližnákové! brankářka neměla šanci.
24:10 68 z Vinohrad ubránila akci Strašeckých hráček.
23:20 Krásná akce dopředu domácích.
20:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (3:5)
20:44 Neuběhla ani minuta 2. třetiny a už tu máme gol!
19:59 Střely po 1. třetině 11:14
19:46 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #27 Klára Šarochová (3:4)
18:50 Bránění velkého branoviště Zeber spíš připomíná šerm, než florbal.
17:54 Mochanová přestřeluje mantinel.
17:00 Nebezpečná šance Vinohrad.
15:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
14:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #55 Lucie Kisugite (2:3)
14:48 Vinohrady opět ve vedení.
13:47 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #9 Eliška Matějková (2:2)
13:47 Souhra mezi Suchánkovu a Matějkovou byla úžasná!
13:04 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková bez asistence (1:2)
12:15 Vinohrady dostávají Strašecí pod velký tlak, ale Zebry se drží.
10:01 Velká šance domácích! Kleknerová z půlky vystřelila, Jandová tečovala a balon do branky spadl, ale rozhodčí gol neuznal.
07:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #79 Eliška Reischlová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (0:2)
06:15 Strašecí důrazně napadá.
04:40 Hráčka Vinohrad proběhla celé hřiště a měla velkou šanci, ale golmanka domácích vychytala střelu i dorážku.
04:00 Hra se drží na domácí polovině.
02:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
00:00 Dobré dopoledne, vítáme vás u zápasu TJ Sokol Nové Strašecí vs TJ Sokol Královské Vinohrady