• 57 56:24
    3:9
    (Svobodová)

FBC Česká Lípa - Banes Florbal Soběslav 3:9
branky: 13. Klára Hanzelínová, 15. Martina Gembecová , 40. Kateřina Boleslavová - 14. Tereza Peštová, 24. Andrea Dostálová, 28. Eliška Juhaňáková, 36. Adéla Kubátová, 42. Eliška Juhaňáková, 45. Monika Hrnečková, 50. Adéla Kubátová, 51. Michaela Pejšová, 57. Andrea Dostálová; rozhodčí: Marek Pohunek - Tomáš Mádr; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 16 - Pavlína Kozáková 25; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:5
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes nám nefungovalo vůbec nic z toho co umíme. Přizpůsobíme se hře soupeře a s florbalem to nemá vůbec nic společného. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí: Po rozpačitém začátku jsme se konečně chytli a začali využívat nabídnuté šance. Důležité 3 body nám pomohou v dalších zápasech. Děkuji soupeři za zápas a přejeme hodně zdaru do zbytku sezóny.
56:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:9
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #11 Markéta Svobodová (3:9)
53:47 Vyloučen hráč #8 Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra na zemi
50:35 Timeout FBC Česká Lípa
50:35 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #69 Michaela Pejšová, asistoval #25 Valentýna Stachová (3:8)
49:52 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (3:7)
44:23 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #7 Tereza Peštová (3:6)
42:50 Hra se opět přelévá ze strany na stranu a golmanky si nemohou stěžovat na nevytíženost
41:57 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #22 Adéla Kubátová (3:5)
40:00 střely domácí:11 ; střely hosté: 7
39:26 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Kateřina Boleslavová, asistoval #8 Šárka Minářová (3:4)
39:26 Nádherná souhra první 'lajny' domácích, která snižuje náskok Soběslavi
35:20 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #6 Andrea Dostálová (2:4)
30:27 Soběslav na balonku a začíná se hrát 'nahoru dolu'
27:02 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #6 Andrea Dostálová (2:3)
23:22 Jsme svědky toho, že se nehraje na počet šancí nebo procento držení balonku. Hráčky hostí proměňují svou šanci a srovnávají na 2:2
23:20 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (2:2)
21:39 Začátek druhé třetiny zatím v režii České Lípy. Uvidíme, zda si tempo dokáží udržet
20:00 střely domácí: 11 ; střely hosté:10
17:19 Souboje se začínají přiostřovat přesně tím způsobem, na jaký jsme od našich hráček zvyklí
14:50 Gólové hody zapříčinila proměněná přesilová hra domácích a máme zde stav 2:1
14:21 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová , asistoval #14 Lenka Ševčíková (2:1)
13:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Tereza Peštová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (1:1)
12:03 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Klára Hanzelínová, asistoval #3 Aneta Slaná (1:0)
10:47 Vyloučen hráč #93 Kateřina Vojtová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
07:24 Obrovská šance České Lípy! Ke střele se dostala Hanzelínová, ale pouze orazítkovala brankovou konstrukci.
04:13 Česká Lípa zatím těží z vysokého napadání soupeřek a prakticky je nepouští na svou polovinu.
01:15 Hned v úvodu utkání vidíme šance na obou stranách a brankářky si připisují první důležité zákroky.