Texas
  • 60 59:59
    2

TEXAS LONGHORNS - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:5
branky: 14. Miroslava Nováková, 16. Michaela Blovská, 32. Petra Budská, 37. Klára Zelinková - 5. Laura Vytrhlíková, 17. Karolína Slavíková, 21. Laura Vytrhlíková, 23. Karolína Slavíková, 29. Nela Havlínová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Petr Bína; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 10 - Sandra Rampasová 10; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:0
60:00 Komentář trenéra hostů Vadima Všetula: Nekřesťanský čas v nekřesťanské době. Pro nás je výhra, že jsme sem vůbec přijeli a to dost v okleštěné sestavě. Soupeř dnes hrál hodně zajímavě takticky, což potěší a nutí nás něco na to vymyslet. Hráli jsme ale dobře a powerplay v 6 bylo famózní, Snad si aspoň v týdnu zaběháme a snad i zahrajeme. Vše hlavně zdraví. Ala homora
60:00 Komentář trenéra domácích pana Daniela Škvora: Zbytečná vyloučení a prospaný úvod druhé třetiny nás dnes stál body. Na zítra budeme lépe připravení a uděláme před nucenou pauzou 3 body. Díky všem za zápas.
60:00 Střely celkem: Texas 14, Litvínov 15
60:00 Střely 3. třetina: Texas 3, Litvínov 5
59:59 Vyloučen hráč #10 Nela Havlínová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
59:09 Timeout TEXAS LONGHORNS
56:56 Vyloučen hráč #22 Andrea Svobodová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za špatné střídání
45:29 Vyloučen hráč #12 Klára Zelinková družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely 2. třetina: Texas 6, Litvínov 5
36:28 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #72 Emma Šlopková (4:5)
31:16 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská bez asistence (3:5)
28:07 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (2:5)
27:15 Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:19 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (2:4)
20:39 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #10 Nela Havlínová (2:3)
20:00 Střely 1. třetina: Texas 5, Litvínov 5
18:52 Vyloučen hráč #31 Michaela Blovská družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
16:10 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #88 Kristýna Střihavková (2:2)
15:36 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #44 Kateřina Vránová (2:1)
13:37 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #9 Miroslava Nováková, asistoval #76 Petra Budská (1:1)
10:30 Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
04:36 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (0:1)