• 60 59:29
    9:8
    (Minářová)

FBC Česká Lípa - BLACK ANGELS 9:8
branky: 1. Martina Gembecová , 2. Petra Pavlíková, 3. Petra Pavlíková, 7. Lenka Ševčíková, 26. Petra Pavlíková, 26. Petra Pavlíková, 59. Lenka Ševčíková, 59. Kateřina Boleslavová, 60. Lenka Ševčíková - 6. Anna Staňková, 7. Lída Chovancová, 7. Ema Košťálová, 8. Adriana Fricová, 17. Kristýna Stránská, 27. Lída Chovancová, 52. Aneta Burianová, 53. Adriana Fricová; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 31 - Lucie Špačková 32; po třetinách: 4:5, 2:1, 3:2
60:00 Vyjádření vedoucího hostí, Pavla Fryče: „Naprosto bláznivý zápas, který rozhodly všechny situace, ve kterých jsme netrefily bránu. Poděkování soupeři, který odehrál hezký zápas, rozhodčím a hale.“
60:00 Vyjádření trenérky domácích, Lenky Ševčíkové: „Do dnešního zápasu jsme vstoupili velice dobře, bohužel nás soupeřky rychle dotáhly, což s energií utkání udělalo strašně moc. Naštěstí ale holky zabraly v závěru a skvěle dokázaly zvítězit. Děkujeme soupeřkám i rozhodčím.“
60:00 Střely po třetí třetině: 17 - 13.
59:29 GÓL FBC Česká Lípa! 9:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #8 Šárka Minářová (9:8)
59:29 Neuvěřitelný obrat! Domácí hráčky zabraly, dokázaly dotáhnout ztrátu a dokonce se dostaly i do vedení!
58:10 GÓL FBC Česká Lípa! 8:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Kateřina Boleslavová, asistoval #88 Petra Pavlíková (8:8)
58:01 GÓL FBC Česká Lípa! 7:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková bez asistence (7:8)
58:01 Letící balonek se podařilo dorazit Ševčíkové, vypadá to na drama!
57:00 Probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
55:52 Fricová spálila tutovku!
54:11 Clonící Hanzelínová se snažila tečovat střelu Meďášové, Špačková ale zasáhla dříve.
52:30 Hráčky hostí odskočily na rozdíl dvou branek a domácí budou muset rychle zareagovat.
52:20 Timeout FBC Česká Lípa
52:20 GÓL BLACK ANGELS! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #26 Magdalena Folková (6:8)
51:41 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Aneta Burianová, asistoval #54 Ema Košťálová (6:7)
49:58 Za vlastní brankou hru uklidňuje Svobodová.
48:35 Vynikající blok předvedla Meďášová!
48:05 Další střela Black Angels, tentokrát mimo prostor branky.
46:21 Střelu Hanzelínové blokuje před bránou její spoluhráčka.
45:18 Máme vyrovnáno! Prosadila se Petra Pavlíková.
44:42 Fricová našla Bukvajovou na pravém křídle, nikdo z nich ale nedokázal zakončit.
44:20 Od poloviny hřiště pálí Meďášová.
42:42 Od svojí střídačky se snažila vyvézt míček Cháberová, o balon ale přišla.
42:19 Útočné trio Ševčíková, Gembecová, Minářová vytváří tlak na obránkyně hostí.
41:27 Trenér hostí velmi emotivně udílí pokyny svým svěřenkyním.
41:01 Balonek vyváží od vlastní střídačky Staňková.
40:14 Dobrý zásah do přihrávky ukázala opět Ševčíková.
40:00 Střely po druhé třetině: 12 - 16.
38:48 Ševčíkové boty utrpěly nedostatek adheze, což mělo za následek fotbalový skluz.
38:07 Další pokus předvádí Podoláková se Staňkovou.
35:54 Košťálová dostává výhodu, útočnou akci rozvíjí jedna z jejich spoluhráček.
33:40 Minářová prověřila gólmanku hostí z pravého křídla, střela ale nebyla nebezpečná.
33:06 Gembecová střílí nad.
32:15 Nahození Hanzelínové se snažila dorazit Pavlíková, Špačková ale byla úspěšnější.
31:41 V souboji u mantinelu se ocitla Cháberová proti Burianové a Bukvajové.
30:31 Ševčíkové se nepovedlo dokončit svou akci, byla zastavena kus za půlicí čárou.
29:13 Vyhození domácích obránkyň se nepovedlo a přeletělo hrazení.
28:24 Rozpojené mantinely zapříčinily přerušení hry.
26:40 Po chvilce klidu se zápas vrací do zajetých kolejí.
26:36 GÓL BLACK ANGELS! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Lída Chovancová bez asistence (6:6)
25:18 GÓL FBC Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #26 Klára Hanzelínová (6:5)
25:14 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
24:43 Hostiujícím hráčkám se daří vytvářet tlak, domácí se ale brání úspěšně.
21:58 Hráčky hostí kombinují před vlastní střídačkou.
20:00 Střely po první třetině: 12 - 10.
19:00 Do konce první třetiny zbývá šedesát sekund.
17:58 Na druhé straně dvakrát proti Pavlíkové úspěšná Špačková.
17:04 Další zákrok si připisuje Soukupová.
16:38 Slaná zastavuje letící nahození.
16:06 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Kristýna Stránská, asistoval #17 Anna Staňková (4:5)
15:43 Druhá přesilovka hostí, v tlaku zatím spíše Česká Lípa..
15:16 Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:43 Fricová se omlouvá Nové za nepovedenou přihrávku.
12:28 Ševčíková svádí souboj s jednou z útočnic hostí, zatím nerozhodně.
10:12 Meďášová faulem zastavuje Chovancovou v rohu hřiště.
07:18 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #28 Lucie Svobodová (4:4)
07:18 Odložené vyloučení bylo využito, Black Angels srovnávají.
06:24 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #36 Martina Gembecová (4:3)
06:14 Za prvních šest minut jsme viděli šest branek, tohle utkání vypadá zatím slibně.
06:13 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (3:3)
06:02 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Lída Chovancová, asistoval #43 Adriana Fricová (3:2)
05:33 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #39 Eliška Nová (3:1)
05:33 A z přesilovky se podařilo vstřelit kontaktní branku, Staňkov snižuje.
04:48 Hráčky hostí zatím vytváří tlak na obranu České Lípy a snaží se využít přesilovku.
03:39 Vyloučen hráč #5 Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
02:55 Českolipské ženy předvádí skvělý nástup do utkání a brzy vedou o tři góly.
02:54 Timeout BLACK ANGELS
02:54 GÓL FBC Česká Lípa! 3:0
02:39 Ševčiková v úniku zastavena faulem, Česká Lípa rozehrává volný úder.
01:41 GÓL FBC Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (2:0)
01:41 Cháberová našla nabíhající Pavlíkovou, která míří přesně! Domácí vedou 2:0.
00:54 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová bez asistence (1:0)
00:54 Proti střele Gembecové už ovšem zasáhnout nedokázala, Česká Lípa vede.
00:48 Ševčíková zkouší střelu, Špačková chytá.
00:25 Black Angels se na chvilku vydaly do útoku, rychle se však ovšem stáhly zpět do obrany.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostí.
00:00 Do začátku zbývá pár sekund, vše je už připraveno.
00:00 Krásný podvečer z českolipské sportovní haly. Je před námi jeho z posledních utkání před koronavirovou pauzou. Na domácí půdě se ženský A tým postaví týmu pražských Black Angels. Utkání začíná v 16 hodin.