9:7
    Natálie NEUMANOVÁ
    ()

Florbal Ústí - TJ Sokol Nové Strašecí 9:7
branky: 2. Eliška Poláková, 4. Adéla Kubíková, 12. Elena Nygrýnová, 15. Klára Mečířová, 16. Adéla Kubíková, 17. Petra Bratschaedlová, 28. Adéla Kubíková, 30. Markéta Kociánová, 60. Natálie Neumanová - 3. Lucie Kalinová, 24. Klára Šarochová, 30. Kristýna Kleknerová, 38. Eliška Matějková, 45. Klára Šarochová, 51. Eliška Matějková, 55. Nina Schumannová; rozhodčí: Martin Procházka - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tereza Kejřová 15 - Vendula Lisá 20; po třetinách: 6:1, 2:3, 1:3
60:00 Vyjádření trenéra hostí p. Jánského Zdeňka: ' První třetina nás bohužel stála celé utkání, holky v dalších dvou ukazali kvalitu a nasezení, na skvělě připravaného soupeře to však nestačilo. děkujeme za skvělé utkaní.
60:00 Vyjádření domácího trenéra p. Michal Wildhabera: 'Běhavé utkání, které jsme málem odevzdali soupeři na zlatém podnose. Tentokrát to ale nejde za hráčkami. Na zítra se musíme lépe připravit. Děkuji soupeři za utkání a přeji mnoho zdaru do dalších utkání.
60:00 Střely ve třetí třetině: Florbal Ústí - 10, TJ Sokol Nové Strašecí - 7
59:23 GÓL Florbal Ústí! 9:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová bez asistence (9:7)
57:48 A je vyrovnáno!
57:38 Jeden z rozhodčích si vyzkoušel, jaké to je přepadnout přes mantinel. Děkujeme za kulturní vložku
56:52 Schumannová mohla vyrovnat, ale těsně minula
54:21 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #8 Eliška Jandová (8:7)
54:21 A je to pouze o jednu branku
53:30 Neumanová sama před brankou, ale v rozhodující moment se jí nepovedlo zkrotit balonek
52:14 střela Kociánové se otřela o břevno
50:34 Musíme přiznat, že poslední třetina určitě patří hostujícímu celku
50:03 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 8:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #27 Klára Šarochová (8:6)
50:03 že by drama?
49:52 Lisá předvedla dobrý výhoz
48:58 Kubíková se snažila prosmýknout mezi třema hráčkama, to se jí ale nepovedlo. Vybojovala alespoň standardní situaci
47:50 Zápas začíná mít lehce ospalé tempo, na některých hráčkách jde vidět únava
46:10 Šímová dobře mířila na zadní tyč, střela ale pouze mihla levou tyč
44:03 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #27 Klára Šarochová, asistoval #9 Eliška Matějková (8:5)
44:03 A je sníženo!
42:01 Hostující hráčky nesložily zbraně a snaží se ještě chytit ústecký vlak
40:38 I přes početní nevýhodu jsou na balonku hosté
40:01 Pokračuje přesilová hra domácích
40:00 Střely v druhé třetině: Florbal Ústí - 7, TJ Sokol Nové Strašecí - 7
39:54 šest sekund do konce, Ústí ma rozehru z útočného rohu
39:18 Vyloučen hráč #8 Eliška Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
39:18 Ústecké hráčky jsou prostě rychlejší, čímž získávají fauly za sekání
39:00 Minuta do konce druhé periody
37:02 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #7 Zuzana Tučková (8:4)
37:02 Tohle byla ovšem parádní trefa, když míček mezi nohama stečovala Matějková za záda brankářky
36:30 Hostující hráčky dnes nepřijely se zásobami střelného prachu
36:18 Poláková končí na zemi, vypadá to ale, že bude vše v pořádku
33:30 Vyloučen hráč #17 Lucie Kalinová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
33:26 Štolobvá unikla a získala výhodu. Bude se hrát 4na4
32:55 Vyloučen hráč #27 Adéla Kubíková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
32:48 Pláková se objevila sama na středu, míček jí ale sjel z čepele
32:04 Tučkové střelu vyrazila domácí brankářka maskou
30:00 Štolbová vyzkoušela střelu z půlky, ta však skončila v bloku
29:29 Timeout Florbal Ústí
29:29 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Kristýna Kleknerová, asistoval #2 Eliška Lubenská (8:3)
29:17 GÓL Florbal Ústí! 8:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (8:2)
29:17 Vidíte, stačí vystřelit
28:52 Druhá přesilovka vypadá o něco lépe než ta pravní, ale pořád počet střel v početní výhodě nepřekročil číslo 0
28:17 Neumanová vybojovala druhou přesilovou hru pro svůj tým
27:36 GÓL Florbal Ústí! 7:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #33 Klára Mečířová (7:2)
27:36 Hráčky Nové Strašeci předvedli pěknou kombinaci, střela ale netrefila branku. Naopak domácí hráčky svojí kombinaci dotáhly do úspěšného konce
26:01 Špírkové střela proletěla těsně vedle pravé spojnice
24:22 Tým hostí nabral druhý dech a točí ústecké hráčky kolem své branky
23:40 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #27 Klára Šarochová bez asistence (6:2)
23:40 domácí brankářka si vybrala slabší chvilku a pouští za sebe balonek po střele Sarochové
22:04 Brankářky si zatim v druhé třetině dávají prodlouženou přestávku
20:31 Ústí vlétlo na své soupeřky
20:01 Začíná nám druhá třetina
20:00 Střely v první třetině: Florbal Ústí - 11, TJ Sokol Nové Strašecí - 8
20:00 Jsme zachráneni!!! Časomíra se vrátila z dovolené a je opět k dispozici.
19:50 Hlavní pořadatel by měl k dnešní výplatě dostat i něco na vykřičené hlasivky. Pokud bude takhle hlásit čas po celý zápas, tak bude večer veselo.
19:00 Náše stopky řvou 'minuta do konce'
18:14 pomalu se blížíme ke konci třetiny, Jsem zvědavý, co nám poslední dvě minuty nabídnou
17:05 Kačí Šímová si trošku popletla sporty a za vlastní brankou předvedla špičkový rozštěp. Od poroty u pořadatelského stolu získává 9.5/10
16:08 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #7 Markéta Kociánová (6:1)
15:59 Kejřová dnes čaruje v brance
15:32 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #48 Daniela Tomanová (5:1)
14:57 Tučková prokličkovala celé hřiště, nad pravou nohou domácí brankářky však nevyzrála
14:03 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #28 Elena Nygrýnová (4:1)
13:58 Blíží se čtrnáctá minuta a my pozorujeme impozantní florbal od obou týmů
11:58 Hostující Kleknerová vyslala slušný projektyl z půlky hříště, domácí brankářka však pozorná
11:38 Nepřehledná situace před brankou skončila míčkem v síti
11:37 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Elena Nygrýnová, asistoval #87 Natálie Neumanová (3:1)
10:20 Hra jako na houpačce, nahor a dolu, pro fajnšmekry zleva doprava
09:21 Kubíková ztartila balonek, Janurová ho ale opět vybojovala
08:51 Tohle nebyla domluvená propagace
08:50 Dnešní florbal je jako instagram pana choco_afro, nikdy nevíš, co očekávat
07:50 Domácí trenér nebude spokojen s touhle přesilovou hrou
06:20 Překvapivě jsou na balonku hráčky v bílém, tedy hráčky hostí
06:12 Vyloučen hráč #23 Eliška Štičková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
05:12 Kučerová ani trenér hostí nejsou spokojeni s verdiktem rozhodčího
05:00 Poláková vybojovlala výhodu, Ústí momentálně v šesti
04:10 Lisá si připisuje další zákrok
03:24 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #10 Vendula Štolbová (2:1)
03:20 Nejdříve nevyžila domácí hráčka hostí úník, poté se prosadila Kubíčková střelou na bližsí tyč
02:52 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #17 Lucie Kalinová, asistoval #7 Zuzana Tučková (1:1)
02:51 ztráta domácích vyústila v protiútok 2na0, ten byl patřičně využit
01:31 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #33 Klára Mečířová (1:0)
01:31 Míček se odrazil od zadního mantinelu a Poláková ho pohotově uklidila do prázdné branky
01:00 Tým hostí se nahrnul na domácí polovinu, nic převratného si nevypracoval
00:01 Hned ze startu se nám tu děje taková kuriozita, kdy světelná tabule odmítá spolupracovat, proto se dnes bude měřit čas postaru na stopkách
00:00 Vítám vás na online zápisu z utkání pátého kola 1. ligy žen mezi týmy Florbal Ústí a TJ Sokol Nové Strašecí. Domácí tým se momentálně nachází na šesté pozici, tým hostí okupuje osmou příčku.