• 60 59:09
    6:5
    (Vrzalová)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Crazy girls FBC Liberec 6:5
branky: 8. Ivana Vachovcová, 9. Karolína Raslová, 11. Ivana Vachovcová, 23. Michaela Urbanová, 44. Andrea Košťálová, 48. Anna Alexandra Suková - 11. Karolína Nováková, 22. Markéta Valešová, 27. Aneta Foffová, 56. Karolína Nováková, 60. Karolína Nováková; rozhodčí: Martin Klán - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 15 - Kateřina Dlouhá 21; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Jsem rád, že jsme zápas odehrály na všechny hráčky, které podaly velmi dobrý výkon. 6 bodů za víkend je super, škoda, že nám plukovník sezónu přerušil stanným právem do nedohledna. Na shledanou v lepších časech.
60:00 Komentář trenéra domácích Milana Bejčka: Z naší strany solidní 1. třetina, ve které jsme si vytvořili rozhodující náskok, 2. třetina odehrána v útlumu, ve 3. bylo kromě florbalu k vidění i divadelní představení a pokus o úmyslné zranění naší gólmanky, který bohužel zůstal bez povšimnutí.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: SLavia 9 - Liberec 11, celkem 27 - 20
60:00 Komentář trenéra hostí Petra Nováka: Podobně jako včera. Některé pasáže zápasů hrajeme jalově. Zbytečně si to komplikujeme, musíme dotahovat a pochopitelně se hraje hůř. V závěru jsme měli dobrý tlak, ale na body jsme již nedosáhli. Místy zbytečně vyhrocené. Pěkný večer.
59:09 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
59:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #44 Berenika Vrzalová (6:5)
55:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #19 Aneta Foffová (6:4)
54:13 Timeout Crazy girls FBC Liberec
47:15 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #88 Andrea Košťálová (6:3)
43:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #21 Ivana Drugdová (5:3)
40:00 Střely na branku po druhé třetině 3:7
39:49 Vyloučen hráč #21 Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
27:04 Vyloučen hráč #74 Karolína Nováková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
27:04 Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
26:14 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #5 Anu-Ujin Sugardorj (4:3)
22:02 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #88 Andrea Košťálová (4:2)
21:21 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #11 Eliška Vrzalová (3:2)
20:00 Střely na branku v první třetině 13:4
10:56 Vyloučen hráč #31 Markéta Lenfeldová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
10:50 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (3:1)
10:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová bez asistence (3:0)
08:22 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #73 Karolína Raslová bez asistence (2:0)
07:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #95 Daniela Lorencová (1:0)