45
  • 45 44:27
    Předměřice n/L

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FbC Sokol Předměřice n/L 4:4
branky: 16. Dominik Haž, 33. Lukáš Kvaček, 38. Dominik Sukup, 43. Lukáš Kvaček - 24. Vojtěch Koudela, 24. Petr Hubáček, 35. Václav Ponča, 42. Jan Bednář; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jan Čečetka; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Urban 12 - Daniel Veselý 13; po třetinách: 0:0, 1:2, 3:2
44:59 střely za 3. třetinu domácí:7, hosté:5
44:27 Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
44:09 poslední minuta, začíná přituhovat
43:41 Koudela netrefuje prázdnou bránu...
42:55 hosté kombinují na útočné polovině a pálí co to dá
42:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #89 Petr Jiřička (4:4)
41:57 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #22 Petr Hubáček (3:4)
41:57 nyní jsme měli opět pohled na samostatný únik hostí, je vidět že mladí protihráči mají z čeho čerpat sílu a tak jim tyto úniky vychází
41:40 hra se přelévá ze strany na stranu
39:45 Karel to myslel krásně a ladnou přihrávku před gólmana vyslal v naději gólu, hostující obrana však tuto vizi prokoukla
38:29 Martinec vytvořil krásnou střelu avšak Urbana trefuje do levého stehna
37:45 opět vyrovnaný stav
37:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #11 Dominik Sukup bez asistence (3:3)
37:22 Opět Koudela v samostatném úniku,opět ho Urban pěkně vychytal
35:36 Vyloučen hráč #21 Tomáš Růžek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:00 na druhé straně Urban také drží
34:30 Veselý teď svůj tým hodně podržel
34:08 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #47 Václav Ponča, asistoval #66 Jan Bednář (2:3)
33:50 Koudela získal volný úder v jejich útočné polovině
33:18 Sehnoutka pálil, bohužel tak o 20 cm nad bránu
32:19 a máme srovnáno, což znamená zvýšení herního tempa i stupňující se nervozitu obou týmů
32:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #9 Vít Miler (2:2)
31:50 Jirka předvedl ukázkovou přihrávku před bránu Veselého, bohužel přihrávka nesedla Sukupovi
31:10 Vyloučen hráč #18 Jan Bláha družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
31:10 od Bláhy jsme viděli sekeru a tak si Jaroměř pro změnu zahraje přesilovou hru
30:40 hned z trestné lavice vbíhá Sehnoutka a už už to vypadalo na akci s Hejcmanem
30:01 Buly vyhrává tým hostí
30:00 střely za 2. třetinu domácí:4, hosté:8
29:37 Hru nám dvojice Jiřička-Jirka drželi na útočné polovině i v oslabení
28:35 Vyloučen hráč #96 Miloš Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání
28:18 Sukup krásně unikl a sám běžel na bránu, stíhán Hašem, bohužel neproměnil
27:50 Souček střílel, ale bohužel míjí
27:09 začíná nám přituhovat, je znát nervozita obou týmů, chyby na obou stranách
27:01 Vyloučen hráč #4 Jan Jirka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nesportovní chování
26:15 kromě pádu mantinelů nic extra na hřišti
24:47 Jaroměř kombinuje na svéútočné polovině a snaží dorovnat skóre
24:15 Vyloučen hráč #44 Vojtěch Koudela družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:58 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Petr Hubáček, asistoval #23 Lukáš Dohnal (1:2)
23:58 únik Hubáčka, přečíslení 3 na 2 a gól do prázdné
23:06 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #44 Vojtěch Koudela, asistoval #22 Petr Hubáček (1:1)
23:06 domácí krásně bránili, avšak na střelu Koudely nestačili
21:27 Vyloučen hráč #4 Jan Jirka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
20:50 Koudela běžel sám, stíhán domácím hráčem, krásně zakončil směrem na vzdálenější tyč, Urban však zakročil
20:00 krásný výhoz Urbana na Macháčka, ten se probojoval do útočné poloviny domácích
15:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž z trestného střílení (1:0)
15:22 Ve velkém brankovišti dostal Sukup přes párky a je z toho trestné střílení
15:01 vhazování vyhrává tým domácích
15:00 střely za 1. třetinu domácí:6, hosté:3
14:39 v závěru třetiny už jsme neviděli nijaké akce, které by mohli ovlivnit skóre utkání
13:16 Krasnou stahovačkou probíhá Haš mezi protihráči, střílí, Veselému to vyklouzává z rukou a Maskot doráží, bohužel lehce nad brankou
11:50 rozehrávka hostí z rohu domácí poloviny končí jko volný úder pro domácí.
10:15 Koudela se dostal do samostatného úniku avšak zakončil lehce na bránu
09:15 krásná akce, kdy z obranné poloviny vybíhá Sukup a křižnou nahrávkou hledá Jirku, tomu to však Veselý vychytal
08:23 Hejcman se učebnicově vytočil z houfu protihráčů a krásnou střelou zakončil, Veselý byl ovšem rychlejší
06:46 Jirka zkušeně podržel balón, aby jeho tým mohl vystřídat, ceníme týmového ducha, je vidět že už má za sebou jistá florbalová léta
05:15 Hosté ostřelují domácí svatyni, bohužel pro ně vždy je to buď Urban nebo mantinel za ním.
04:35 viděli jsme menší neshodu v domácím útoku a z toho mohli hosté vytěžit, avšak neshody byly na obou stranách...
03:56 hra je velmi aktivní a začíná být znát větší tlak hostí
02:23 Souboj v rohu mezi Ivanem a Sehnoutkou, pro neštěstí hostů použil Ivan loket v souboji rameno na rameno tudíž byl odpískán faul na Sehnoutku,
01:15 hra se přelévá ze strany na stranu, tým hostí je zatím bez střely
00:48 První ránu si připisuje na konto Kvaček, bohužel do středu brány na připraveného Veselého
00:23 Úvodní buly nám vyhrává domácí a hrne se do útoku
00:00 Vítáme Vás na 1. domácím utkání TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vs FbC Sokol Předměřice n/L. Doufáme že to bude na krev