1:9
    Filip VYMLÁTIL
    (Strnad)

FBC Trutnov (DTJ) B - FBC Trutnov (DTJ) A 1:9
branky: 3. Oldřich Vosyka - 1. Matěj Strnad, 2. Petr Bartoš, 10. Petr Bartoš, 17. Tomáš Jakl, 27. Tomáš Jakl, 31. Matěj Strnad, 34. Martin Mečíř, 39. Petr Bartoš, 45. Filip Vymlátil; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 4 + Milan Jakl OS:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vlastimil Vykus ? - Mikuláš Vít ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:4
44:59 A máme tu konec, Trutnov A zcela ovládl derby poměrem 9:1. Já se prozatím loučím a o půl jedné nezapomeňte opět sledovat.
44:01 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:9
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #12 Filip Vymlátil, asistoval #88 Matěj Strnad (1:9)
43:48 Vyloučen hráč #5 Milan Jakl družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za nesportovní chování
43:48 Vyloučen hráč #5 Milan Jakl družstva FBC Trutnov (DTJ) B - osobní trest
43:25 Pája Bartoš zkoušel backhandovou střelu, ta byla sice přesná, ale bohužel po zemi.
40:54 Máco neblbni, dyť ty chlapi mají rodiny, to nemůžeš je takhle zesměšňovat....
38:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:8
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #23 Pavel Bartoš (1:8)
38:40 Tak to bylo rychlé, jako důchodci ve středu před Kauflandem. Cross a gól a Péťa kompletuje hattrick.
38:36 Vyloučen hráč #10 Michal Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za bránění ve hře
37:34 Gothaj je tak sebejistý, jako tenkrát u toho koše (on ví)
34:00 Vyloučen hráč #9 Jan Vondruška družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
34:00 Honzík Vondruška si půjde odsedět 2 minuty poté, co sekal do hokejek jako když krájíte cibuli.
33:28 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:7
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #88 Matěj Strnad (1:7)
33:28 Mečoun teď předvedl KAMI KAMI KAMIKADZE!!!! Svou akrobatickou kličkou zmátl všechny a poté nekompromisně zakončil.
31:37 Zazvonila nám tyč po střele Páji Bartoše!!!
30:08 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (1:6)
30:08 Do třetice všeho dobrého. Tentokrát už Koumes prázdnou branku po Mácově přihrávce trefuje.
26:23 Vyloučen hráč #10 Michal Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
26:07 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #79 Tomáš Jakl, asistoval #23 Pavel Bartoš (1:5)
26:07 Nenápadná střela Čika si našla cestu až za záda Vlasty a A tým odskakuje na rozdíl 4 branek.
23:00 Nyní se na hřišti vedle sebe prohání rodinní příslušníci z rodu Jaklů. Synátor Čiko na straně A týmu a All Star Player Milan Jakl na straně B týmu.
20:56 Monster save v podání Vlasty Vykuse!!! V pádu zvedl nohy a vytěsnil míček letící do branky mimo.
17:48 Tohle nedat chce velkou kuráž!!! Odkrytá brána už už zívala na Koumese, ten však 'nakouřil ' z metru tyč.
16:48 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #79 Tomáš Jakl, asistoval #7 Petr Bartoš (1:4)
16:48 Kombinační hra druhého útoku áčka se mi velice líbí, nejprve přenesení hry na druhou stranu, poté sklepnutí na střed a Čiko nekompromisně pod 'víko'.
15:55 Tuhle situaci všichni dobře známe - Mečoun nahraje do prázdné brány a Koumák ji z půl metru netrefí. Běžná situace, která v dnešní době již nikoho nepřekvapí.
13:28 Trutnov A teď zamkl své béčko na jejich půlce a to se nepřesnou střelou Čika osvobozuje.
09:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:3
09:54 Podobná situace, jako při druhém gólu Trutnova, opět se trefil Pýtý Bartoš, tentokrát mu však nepřihrál nikdo jiný, než jeho bratr Pavlík.
09:15 B tým spíše brání a čeká na chybu, kdežto Áčko se snaží kombinovat a postupně se přibližuje k brance, uvidíme, zda to přinese své ovoce.
07:31 Spolupráce brášků Bartošů je známou věcí, ti kluci se najdou všude, tentokrát však Pavel nezamířil přesně.
02:57 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #6 Oldřich Vosyka, asistoval #8 Tomáš Sedláček (1:2)
02:57 Už se nám roztrhl pytel s góly a to nám probíhá čtvrtá minuta. Nejprve po nádherném crossu skóroval Péťa Bartoš, ale B tým na sebe nenechal dlouho čekat a snižuje zásluhou Oldy Vosyky. Asistenci si připsal trutnovský Gretzky Tomáš Sedláček.
01:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #79 Tomáš Jakl (0:2)
00:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:1
00:40 Tiki-Taka v podání po ose Chorche - Mečíř - Strnad a Trutnov A vede.
00:01 Úvodní buly pro 'Béčko'
00:00 Milan Jakl (FBC Trutnov B) - Tento již dá se říct veterán v minulém zápase předvedl sólo, za které by se nemusel stydět ani Filip Langer. Uvidíme co nám předvede v dnešním utkání.
00:00 Koho v dnešním derby sledovat: Martin Mečíř (FBC Trutnov A) - Tento odchovanec, který nám již několikátou sezónu předvádí pravou krásu tohoto sportu se nyní usadil v kanadském bodování na 4. místě a tenhle klučina rozhodně míří na ty nejvyšší příčky.
00:00 Dobré nedělní ráno z hostinské haly. V dnešním prvním zápase budeme moci sledovat šlágr kola. Postaví se proti sobě A tým a B tým Trutnova. Ze svých zkušeností vím, že se bude jednat o vypjaté derby. Přeji příjemnou zábavu.