11:5
    Milan JAKL
    (Fišera)

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC Trutnov (DTJ) B 11:5
branky: 11. Denis Horák, 14. David Nossek, 15. Matěj Máslo, 16. Milan Sprinz, 23. David Nossek, 25. Lukáš Turek, 29. David Nossek, 31. Denis Horák, 37. Filip Jech, 39. David Nossek, 45. Milan Sprinz - 20. Martin Nejezchleba, 25. Jakub Strnad, 29. Jakub Davidík, 33. Tomáš Sedláček, 45. Milan Jakl; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 16 - Vlastimil Vykus 20; po třetinách: 3:0, 4:3, 4:2
44:58 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 11:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #5 Milan Jakl, asistoval #7 Jan Fišera (11:5)
44:14 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 11:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #91 Milan Sprinz, asistoval #4 Jakub Novotný (11:4)
40:18 Vyloučen hráč #12 Martin Nejezchleba družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za hrubost
38:55 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 10:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #99 David Nossek, asistoval #97 Daniel Holubec (10:4)
38:55 No tak víc do šibenice to trefit nešlo. Na to byl i Vlasta krátký.
36:55 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 9:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #95 Filip Jech, asistoval #5 Matěj Máslo (9:4)
32:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 8:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #8 Tomáš Sedláček, asistoval #7 Jan Fišera (8:4)
32:30 Trutnovská legenda, takzvaný Gretzky, si připsal na konto gól! Gratulujeme a doufáme v další bodíky.
30:21 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 8:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #95 Filip Jech (8:3)
28:55 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 7:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #99 David Nossek, asistoval #91 Milan Sprinz (7:3)
28:55 Když už dá Trutnov góla, tak Hostinští rychle odpoví.
28:46 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 6:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #2 Jakub Davidík, asistoval #5 Milan Jakl (6:3)
26:42 A máme tu další oslabení pro Trutnovské mladíky. Tentokrát se Nejezchleba skácel po srážce s protihráčem.
24:59 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek bez asistence (6:2)
24:59 Přízemní střela hostujících zapadla ke vzdálenější tyči. Trutnovští zápas zatím úplně nezvládají. Budeme doufat ve změny v taktice a převrácení výsledku pro domácí.
24:14 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 5:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Jakub Strnad, asistoval #4 David Šamal (5:2)
22:44 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 5:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #99 David Nossek bez asistence (5:1)
22:30 Jan Vondruška si právě vyhodil a nahodil své koleno po souboji u matinelu. Je to ale frajer, sedl si za mantinel, usmál se a řekl, že kelen nepotřebuje.
20:58 Trenér hostujících se zlobí na své svěřence, kteří nevyužili svou standartku z půlky.
19:52 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 4:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #12 Martin Nejezchleba, asistoval #11 Jakub Strnad (4:1)
19:52 A máme tu nádhernou pumelici, po nadýchané nahrávce Kubího Strnadů.
19:12 Dámy a pánové, sledující online, dal jsem si spršku po zápase a jsem tu.
17:43 Vyloučen hráč #15 Ondřej Zdeněk družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za bránění ve hře
15:13 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #91 Milan Sprinz, asistoval #97 Daniel Holubec (4:0)
14:34 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #5 Matěj Máslo bez asistence (3:0)
13:21 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:0
10:29 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #5 Matěj Máslo (1:0)
05:35 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) B neproměnil #2 Jakub Davidík.