• 59 58:46
    3:6
    (Šimonová)

FBC Přerov - Torpedo Exelsior Havířov 3:6
branky: 18. Markéta Šrámková, 20. Markéta Šrámková, 38. Božena Gaborová - 15. Karolína Šablaturová, 21. Alexandra Hegingerová, 29. Barbora Kučerová, 34. Marika Marečková, 52. Denisa Gawryšová, 59. Karolína Šablaturová; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Gabriela Kotyzová 19 - Alexandra Sztefková 15; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes vyrovnaný zápas. Velké množství vytvořených šancí, bohužel neproměnených. Rozhodl nedůraz v naší obraně, nicéně vyrovnaný zápas. Děkuji naším hráčkám za super výkon. Věřím, že se budem jen zlepšovat.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu: V první třetině jsme neviděli moc atraktivní florbal, z obou stran bylo hodně chyb a nepřesností. Po první třetině jsme si v šatně promluvili a do druhé třetiny vstoupil úplně nový tým. Ve 3. třetině jsme kontrolovali hru a výsledek si pohlídali. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely po třetí třetině Havířov 8., Přerov 3
59:41 Nykodymová dobrý blok.
58:57 Timeout FBC Přerov
58:57 Přerov v 6,
58:46 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 3:6
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #21 Vendula Šimonová (3:6)
58:46 střela k růžku, pro Přerov to vypadá bledě.
58:06 Dámy z Havířova křičí po panáčcích v červeném.
57:31 Havířov drží čas.
54:42 Strnadová střelou k šibeniic.. Sztefková drží Havr.
52:55 Přerov se snaží utočit, ale jde vždy do plných.
51:09 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 3:5
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #10 Denisa Gawryšová, asistoval #22 Marika Marečková (3:5)
51:09 Krásná kombinace končí v bráně. Marečková našla volnou Gawryšovou před bránou, ta neměla problém s poloprázdnou bránou.
49:55 Zámek na přerovské půlce. Havířov se postupně dostává do střelecké pozice.
48:47 Rozehrávka 3m od brány končí střelou domácich vedle,.
47:01 Kytozová má dneska hodně práce v v bráně. Obrana jí moc nepomáhá.
44:01 Tentokrát nabídla šanci Havířovu Gaďourková
43:14 Chyba Dědkové v obraně - nahrála soupeřce na čepel. Golmanka likviduje rychlou střelu.
42:20 Nadějný výjezd Slaninové končí drobným faulem na půlce.
41:36 Rozehrávka Přerova končí střelou mimo.
38:43 Hra je vyrovnaná, chvilku tlačí Přerov a chvíli Havířov
38:26 Adam: Alča prst.
37:46 GÓL FBC Přerov! 3:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #28 Kateřina Skládalová (3:4)
37:46 Gadourková rozjela golovou akci, Gaborová dorází do prazdné.
36:40 Krizová chvíle Přerova, z dvou možných střel jsou dva protiutoky.
35:18 Strnadová vyvezením drží čas.
33:59 Gadourková si delá ze souperek kužely.
33:25 Vyloučen hráč #9 Veronika Slaninová družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
33:25 Teď si přesilovku vyzkouší pro zmenu tým hostí.
33:17 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #10 Denisa Gawryšová (2:4)
33:17 Nedáš, dostaneš.
33:11 Krásné solo Slaninové, Šrámková trefuje tyčku.
31:51 Vyloučen hráč #86 Tereza Dundálková družstva Torpedo Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
31:12 Se střelou Nykodymové nemá Kotyzová problém,
28:53 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #77 Barbora Kučerová, asistoval #6 Kristýna Zíková (2:3)
28:53 Tohle mel být faul. Z protiutoku dává nestatsný gol Kučerová.
26:48 Děkujeme Hegingerové za blok!
25:50 Zmatky před Kotyzovou. Z protiutoku hledá Šrámková Slaninovu, netrefuje.
24:30 Sprinterský souboj vyhrává Čevelová, na druhém místě Marečková.
23:48 Po chybě Oherové musela zasahovat Kotyzová,
22:52 Střela v předbrankovém prostoru Havířova. Kotyzová drží Přerov.
20:30 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #21 Vendula Šimonová (2:2)
20:30 2na1 se Havířov netrefuje. Výběh z pozabranky na přední. Obrovská chyba v obraně.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely po první třetine Havířov - 9, Přerov - 11
19:35 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková, asistoval #4 Veronika Dědková (2:1)
19:35 Po netrefeném krosu se podruhé Šrámková nemýlí.
18:38 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
18:33 Přerov si zahraje přesilovku
17:47 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková, asistoval #6 Jana Hrčková (1:1)
17:47 Zmatky před bránou Torpéra. Třetí střela končí v síti! Šrámková z výběhu na zadní.
16:48 Obránci nechali volnou Kučerovou, Kotyzová výborně!!
15:10 Slaninová dneska ve šmaku. Střela na bližší a následně likviduje protiútok.
14:12 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #7 Eva Sobotová (0:1)
14:12 Po výběhu z rohu se Šablaturová trefuje na přední
13:59 Přerov se snaží hrát s Havířovem vyrovnanou partii. Šance na obou stranách.
12:38 Šance pro Přerov č.2. Klička do beckhendu a střela do pupku od Gáborové
11:48 Prohození Gadourková na Čevelovou, ta střílela nad nohu.
07:48 Sztefková vytahuje rukou míček těsně před brankovou čárou po střele Slaninové.
06:57 Vyloučen hráč #26 Petra Melecká družstva Torpedo Exelsior Havířov na 2 minuty za hra na zemi
05:49 30 sekund za náma a Havířov se nedostal do žadné šance
05:18 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
05:01 Zblokovaný pokus Marečkové.
03:24 Ryšánková vybojovala miček u mantinelu, přihrávka na Šrámkovou, ta střílí mimo.
02:44 Po kolotoči Hráčka Torpéra střílí 20 nad bránu.
02:16 Torpédo tlačí, přerov se dostává pod tlak.
01:33 Slaninová po malé domů střílí na jezevčíka,
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:01 Vítáme Vás na druhém kole 1. ligy žen, kde domácí Přerov vyzve Torpédo Havířov.