5:1
    Lucie MIŠÚNOVÁ
    (Mieszek)

FBC Intevo Třinec - SK Jihlava 5:1
branky: 20. Eliška Zetková, 28. Agnieszka Iwanuszek, 59. Zuzana Mieszek, 59. Sabina Zoubková, 60. Lucie Mišúnová - 25. Hanka Krčálová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 32 - Danny Václavků 75; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:0
60:01 Za pořadatelský tým v čele s onlinistou a zdravotníkem Pišem vám děkujeme za sledování a přejeme pěkný zbytek víkendu. Zítra už beze mě na viděnou.
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: “60 minut jsme bušili do kvalitně postavené zdi. Hráli jsme dobře, dřeli jsme, stříleli, ale soupeř obětavě bránil. Těšíme se na zítřejší zápas, ale bez diváků je to smutné. Soupeři děkuji a Agnieszce gratuluji k prvnímu gólů.”
60:00 Komentář trenéra hostí pana Komendy: 'Z naší strany dobře zahraný zápas. Konečný skóre ovlivnil konec zápasu, kdy jsme chtěly ještě něco udělat. I tak musím hráčky moc pochválit a gratuluji soupeři.'
59:59 Střely celkem: FBC Intevo Třinec 80 - SK Jihlava 33
59:59 Střely ve třetí třetině: FBC Intevo Třinec 29 - SK Jihlava 11
59:57 Jihlava už to vzdala, vlastně se není čemu divit.
59:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #7 Zuzana Mieszek (5:1)
59:56 Krásný pass a ještě hezčí vymíchání od Mišúnové dává tečku dnešnímu utkání.
59:13 Jihlava dala vše do útoku a chybí vzadu.
58:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #23 Romana Kiecková (4:1)
58:53 Kiecková doslova pomalu splácí důvěru, když našla zcela volnou Zoubkovou a ta přidává pojistku do sítě Jihlavy.
58:30 Tvrdý zákrok na Martynkovou T., ale bude z toho jen úder, nic víc, nic míň.
58:07 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (3:1)
58:07 Domácí se konečně prosazují a tak to snad nebude drama.
57:40 Jihlava teď šlape jak švýcarské hodinky, ale na Třinec to zatím nestačí.
57:30 Zetková při chuti, ale znovu jen mimo.
57:00 Výborný pokus na Šteglíkovou, ale ještě lepší zákrok této malé velké ženy.
56:49 Timeout SK Jihlava
56:40 Dnešní zápas připomíná tréninkovou hru ve stylu kdo dá gól vyhrál.
56:20 Bieleszová to truchu zvedla, tentokrát trefila gólmanku do masky.
55:50 Čas plyne, moje dovolená se krátí a za chvíli tu máme konec dnešního napínavého utkání.
54:35 Jo už vím, Zoubková z metru trefila Václavkovou do desítky.
54:30 Blažková teď na mě začala mluvit, tak nwm co jsem chtěl napsat.
54:00 Slovy hostujícího trenéra: 'Chce to jednu střelu a jeden gól.'
53:00 Ani tento její pokus v bráně neskončil.
52:30 Bránu mohla ohrozit Hrobařová, ale raději alibisticky hledala nahrávkou Iwanuszek.
52:00 Rád bych napsal něco smysluplného, ale tu se teď fakt nic neděje.
51:30 Vidíme první čachry machry v sestavě, tak snad to teď bude o lvl lepší.
51:05 Trochu zmatky před brankovištěm Šteglíkové, já bych už měl asi infarkt.
51:00 Nepřesnost střídá další nepřesnost.
50:00 To je dneska chudší na góly než ten fotbal v Oldřichovicích odpoledne.
49:40 Bieleszová se ne a ne prosadit, přitom šancí je jak máku.
49:20 Zahřmola tyč a brána sa otrasla.
49:00 Nevýhodná výhoda pro první lajnu Třince.
48:00 Coach domácích Pepík Hnátek si už dělá poznámky do svého notýsku.
47:40 Mišúnová čistě přišla o balón a tak si ho ještě čistěji vybojovala zpět,
46:30 Pizzu na večeři jsem úspěšně objednal, jsem spoko.
46:15 Levá pravá Nicky Lauda v podání Martynkové T.
45:35 Teď poněkud horší obrana domácích a naopak časté točení sestavy v hostujícím týmu.
45:25 Faul na polovině od Kajfoszové a Jihlava v klidu střídá.
44:10 Dlouho se nestala aby někdo neskončil na zemi, vše ale zachránila Hrobařová.
44:00 Další dlouhý výhoz hostující gólmanky svou adresátku nenašel.
43:50 Bieleszová hledala skulinku mezi nohami Václavkové, ale asi jen suspenzor zabránil dráze míčku do brány.
41:50 Stejná hráčka se nám tu následně válí na masážním válci.
41:40 Před bránou Václavkové teď vyčkávala Mišúnová, jejíž snažení ale končí útočným faulem.
41:30 Dnes ještě nebyla a tak na zemi končí Giecková.
40:30 Branky se teď asi nedočkáme, protože když už je šance na střelu, tak nikdo nestřílí.
40:02 Buly v této třetině končí remízou, s následnou osekáváním na obě strany.
40:01 Mára Gawlík nám vytřel hrací plochu a třetí třetina započla.
40:00 Poslušně hlásíme, že pohled na holky je sice pěkný, ale předváděná hra by mohla snést vyšší měřítka, tak snad se v závěrečné třetině něčeho takového dočkáme.
40:00 Tentokrát o přestávce jen jubox, žádný program nebo tak.
39:59 Střely ve druhé třetině: FBC Intevo Třinec 33 - SK Jihlava 12
39:51 Tak ne, první pokus zablokovala Zetková, následná střela po rozehrávce z rohu končí vysoko nad.
39:50 Že by další golik do šaten?
39:30 Drobné problémy s nefunkční časomírou, kluci už asi šli do bufetu na pivo a párek.
39:14 Standartní situace ze zajímavé pozice od prázdné tribuny pro Jihlavu končí u rohového praporku.
38:00 Přibývá nepřesností, nepřesností a nepřesností.
37:30 Bieleszová po dlouhé době ohrozila svatyni Václavkové, ale zatím se jejího denního chleba nemůžeme dočkat.
36:30 Teď chvíli nic zajímavého, jen zablokovaná střela někoho z hráček Jihlavy.
36:01 No a když už tak to na těch naleštěných parketách sjede.
36:00 Ne a ne se dočkat pořádného zakončení nebo pohledné akce.
35:30 Drobné že nám odletěla půlka mantinelů a vak na míčky.
35:23 Už je to trochu o nervy jak se hra pořád kouskuje drobnými přestupky.
35:00 Snad se vám dnešní online libí víc, než nám prozatím předváděná hra.
34:00 Další dlouhý výhoz Václavkové basebolově odpaluje Hrobařová.
32:30 Hláška domácího trenéra asi na Zoubkovou: 'Nebuď jako pštros!'
31:20 Další zákrok Šteglíkové, tentokrát spíše takový bonbónek.
31:01 Ten poslední trochu smrděl offsidem.
31:00 Jihlava teď těží především z brejků a dlohých výhozů gólmanky.
30:17 Koupelny by Hrobařová a shození na mantinel.
30:00 Dnešnímu utkání přihlíží 2 fotografové, děkujeme :-)
29:00 Šteglíková vyráží maskou!!!
28:30 Kučerová trefila místo míčku jen hokejku někoho z beků.
27:46 Wojnarová teď zkušeně vyhrála buly jak Honza Mieszek.
27:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Agnieszka Iwanuszek, asistoval #15 Sabina Zoubková (2:1)
27:45 Premiérový gól Agnieszky Iwanuszek. Sice nebyl nejhezčí, ale taky se počítá.
27:30 Dobrá střela Zoubkové a následně dorážka do tyčky Iwanuszek.
26:00 Chyba Szucsové na středu hřiště zůstala nepotrestána.
25:30 První lajna Třince po inkasované brance tlačí a tlačí, ale zatím nevytěžila vůbec nic.
24:48 Buly se musí opakovat a v hale je ticho, že by šlo slyšet padat špendlík.
24:47 GÓL SK Jihlava! 1:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová bez asistence (1:1)
24:47 Nepříjemně tečovaná střela Krčálové končí za zády domácí gólmanky.
23:05 Zeptali jsme se vyloučené slečny Kittlerové jestli nechce někoho pozdravit, aspoň mamku nebo tak, ale prý nic.
23:00 Přesilovka Třince bez vážnějšího ohrožení branky Jihlavy.
21:41 Vyloučen hráč #17 Simona Kittlerová družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra bez florbalky
21:41 Kittlerová hrála bez hokejky a přišla si za námi na chvíli pokecat.
20:15 Jihlava do toho vletěla jak uragán do USA a poprvé ohrozila branku Šteglíkové.
20:02 Buly v této třetině pro Jihlavu, následně Wojnarová na zemi s ne příliš vysmátým obličejem.
20:01 Spojení mezi časomírou a onlinem bylo znovu úspěšně navázáno a druhá třetina může začít.
20:00 Přestávkový program obstaral mistr Martynek mladší a jeho hokejový příklep při kterém zlomil hokejku, fňuk :-(
20:00 Jsme rádi, že jsme se doslova za pět dvanáct dočkali úvodní branky a zdravíme všechny fanoušky v čele se zraněnou slečnou Skalíkovou.
19:59 Střely v 1. třetině: FBC Intevo Třinec 18 - SK Jihlava 10
19:54 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #44 Eliška Zetková, asistoval #23 Romana Kiecková (1:0)
19:54 Nemožné se stává skutečností :-o Zetková po roce a x dnech vstřelila ligový gól.
19:30 Kajfoszová těsně mimo.
19:03 Zoubková mířila na pravé horní, ale pass.
18:00 Rozehrávku z rohu teď obstarala Iwanuszek, ale nacvičený signál domácím nevyšel.
17:18 Fantastic save by Šteglíková!!!
16:18 Mišúnová pokoupala za kasou dvě protihráčky, z následného výjezdu ale trefila jen gólmanku do desítky.
16:00 Na středu dálnice pro Bieleszovou, ta ale raději kamarádsky poslala Martynkovou na popravu do rohu.
15:00 Nádherná kombinace na ose Bieleszová - Blažková, ale gólmanka Václavková byla proti.
14:33 Krčálová čistě obrala Zetkovou, Krčálovou ale čistě obrala Wojnarová.
13:00 Třinec se momentálně značně potýká s úspěšností trefování brány kolem 10-15%.
12:00 Podlahu teď vytřela jak hostující Svobodová tak domácí Martynková T.
11:00 Zetková dvakrát padavý list z půlky, jednou mimo, jednou levačka hostující gólmanky Václavkové.
09:30 Zoubková uklidňuje hru a Třinec postupně střídá.
09:00 Hosté jsou teď minimálně vyrovnaným soupeřem a my snad nebudeme čekat na první gól moc dlouho.
08:30 Šanci Jihlavy teď úspěšně zabránila Šnajdrová.
08:00 Trenér domácích se marně dožaduje po svých hráčkách, aby trefovaly zařízení.
07:30 Drobných faulů jak prase, na zemi tentokrát Mikulová.
06:40 Šance na obou stranách, nejprve Bieleszová, následně brejk pro Jihlavu, zatím bez gólu,
06:17 První ruplý míček, ty Oxdog nic nevydrží.
06:10 Hrobařová zachraňuje na brankové čáře, ufff.
04:30 Tvrdý ale čistý zákrok u mantinelu na Zetkovou.
04:00 Mišúnová sice trefila jen spoluhráčku, ale stejně z toho byl málem gól. Málem no...
03:30 Po střele Bieleszové si dva zákroky připisuje i domácí Šteglíková.
03:00 Omlouváme se za drobný výpadek v onlinu na začátku dnešního utkání. Sorry jako
02:45 Zetková s Kajfozsovou zabránily útoku Jihlavy.
02:00 Třinec druhá standartní situace na útočné polovině v krátkém časovém rozmezí,
01:20 První slušní střelecká šance a málem premiérový gól Blažkové.
01:00 První poznámky domácího trenéra směrem ke stolku časoměřičů a hlavnímu pořadateli.
00:30 O první střelecký pokus se z půlky snažila Zetková, ale trefila jen blok před sebou.
00:01 A úvodní buly pro domácí tým, yesss
00:00 V hale je mírně chladněji, tak snad holky budou běhat...
00:00 Vítáme všech 0 diváků v hale a vás od televizních či jiných přijímačů signálu a pozemního vysílání DVBT-2.
00:00 Hráčky obou týmů na předzápasové poradě, rozhodčí kontrolují brány a za chvíli začínáme.