59
  • 59 58:47
    IBK HK

Torpedo Exelsior Havířov - IBK Hradec Králové 5:3
branky: 10. Denisa Gawryšová, 20. Denisa Gawryšová, 25. Denisa Gawryšová, 28. Petra Melecká, 54. Alexandra Hegingerová - 4. Simona Némethová, 11. Adéla Kozlová, 27. Niké Hazuková; rozhodčí: Stanislav Kosek - Karel Pavelka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Alexandra Sztefková 19 - Aneta Kašparová 15; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:0
60:00 Komentář trenéra hostujících, pana Janečka: Soupeř byl dnes lepší v individuálních činnostech a herním myšlení. Když mu ale všechny branky nabídneme, tak není co řešit. Plnění taktiky je stěžejní a v tom jsme dnes vyhořeli. Aspoň, že byla bojovnost až do konce. Díky soupeři za sympatický výkon.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Martinka: Dneska náš nejlepší zápas v této sezóně, všechny hráčky makaly na 110%. Stále je ale dost chyb v obraně, v přebírání hráček a hlavně v neproměňování šancí, je na čem pracovat. Zítra to chce potvrdit dnešní vítězství a připsat si další důležité 3 body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalších utkáních.
60:00 Střely celkem: Torpedo 20, Hradec 22
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Torpedo 9, Hradec 5
58:52 Hradec v šesti hráčkách.
58:47 Timeout IBK Hradec Králové
58:01 Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:10 Domácí teď uklidňují hru a drží míček.
56:01 Hradec na útočné polovině, k příležitostem se však nedostává.
53:46 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #21 Vendula Šimonová (5:3)
53:46 Hegingerová se dostala k míčku na hranici malého brankoviště a střelou pod horní tyčku využívá přesilovku.
52:18 Vyloučen hráč #33 Lenka Řezníčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:18 Trojice Pokorná, Šablaturová, Šimonova teď skvěla napadala a vybojovala další přesilovku.
51:28 Nervozita na obou stranách.
50:30 Minuta je pryč, domácí zatím bez ohrožení branky.
49:31 Vyloučen hráč #19 Lenka Karalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
49:31 Pokorná po zákroku hostující hráčky na zemi. Domácí dostávají výhodu přesilové hry.
49:09 Šimonova sama před brankou, Kašparová ji však nenechala kousek místa k zakončení.
48:15 Domácí teď v hlubokém bloku.
47:08 Gawryšová v další šanci, Kašparová helmou vyráží!
46:33 Hegingerová místo střely volila přihrávku, což nebylo to nejsprávnější řešení.
45:05 Sztefková stahuje pokus Kohoutové.
44:25 Rozehrávka Hradce z rohu.
42:44 Miholová si skvěla stáhla míček, branku však trefit nedokázala.
41:39 Melecká v obrovské šanci nechala vyniknout brankářku hostí!
40:31 Szotkowská zablokovala nebezpečný pokus.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Torpedo 7, Hradec 7
39:58 Miholová v závěru třetiny těsně vedle.
37:18 Šablaturová utržila náraz, o nic vážného se však nejednalo.
36:05 Hegingerová zadovkou na Šimonovou, následná střela si cestu mezi tyče nenašla.
34:30 Šablaturová se sama vytlačila z výhodné pozice.
32:57 Šimonova se vymanila ze sevření dvou hráček, Hegingerové však přihrála pouze na paty.
30:22 Šimonova střílí, Kašparová vyráží.
29:15 Domácí hráčky zvyšují aktivitu a zakládají další útok.
28:23 Hegingerová jen těsně míjí!
27:18 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #26 Petra Melecká, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (4:3)
27:18 Hegingerová nabila Melecké, která vrací domácím vedení.
26:28 GÓL IBK Hradec Králové! 3:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #6 Niké Hazuková, asistoval #4 Vlasta Vaňkátová (3:3)
26:28 Další branka Hradce jako přes kopírák, volná hráčka na středu a skóre je opět nerozhodné.
24:29 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #10 Denisa Gawryšová, asistoval #21 Vendula Šimonová (3:2)
24:29 Gawryšová zametá do brány další skvělou přihrávku a kompletuje tím svůj hattrick!
23:55 Druhá část hry je zatím plná nepřesností z obou stran.
21:45 Oba týmy střídají.
20:01 Hradec vyhrává úvodní buly 2.třetiny.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Torpedo 4, Hradec 10
19:19 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #10 Denisa Gawryšová, asistoval #9 Marika Marečková (2:2)
19:19 Další souhra Marečkové s Gawryšovou a je opět vyrovnáno!
17:55 Sztefková skvěle proti samostnému úniku Kohotouvé.
16:48 Aktivní hra hostí dělá domácím velké problémy.
14:21 Hradec rozehrává další útok.
10:58 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #28 Adéla Kozlová, asistoval #95 Simona Némethová (1:2)
10:58 Další nedůraz v domácí obrana využívá Kozlová.
09:27 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 1:1
09:26 Marečková našla skvělý pasem Gawryšovou, máme vyrovnáno!
08:57 Šablaturová nebezpečně nahazovala na bránu.
06:55 Hazuková nezkrotila míček, domácí rozehrávají.
05:42 Šimonové zblokovaná střela vysoko nad.
03:39 Hradec využil slabší chvilky domácí obrany, Neméthová z předbrankového prostoru otevírá skóre.
03:38 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #95 Simona Némethová, asistoval #29 Tereza Hvězdová (0:1)
03:05 Stále čekáme na první ohrožení branky.
02:01 Hradec ve vysokém presinku, domácí mají problém rozehrát.
00:57 Domácí hráčky v prvním útoku, Marečková se však k míčku nedostala.