3:3
    Karolína KOVÁŘOVÁ
    (Fárníková)

FbK TJ Svitavy - FbK Orlicko-Třebovsko 3:3
branky: 3. Sára Svozilová, 7. Tereza Jirčíková, 34. Veronika Machová - 27. Renáta Typlová, 41. Lucie Fárníková, 42. Karolína Kovářová; rozhodčí: Daniel Suchý - Milan Sokol; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Barbora Králíčková 13 - Abigail Faltová 14; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2
45:00 Celkový počet střel: domácí - 17, hosté - 16
45:00 Střely v poslední třetině: domácí - 7, hosté - 5
44:56 Poslední střela ze vzduchu od Fárníkové L., Králíčková skvěle chytá.
44:30 Machová překvapila Faltovou z nulového úhlu, míček mají domácí v rohu.
44:22 Oba týmy chtějí vyhrát a na hřišti to dávají jasně najevo.
44:20 Na druhé straně střílí Kubištová. Králíčková vyráží.
44:10 Olšánová mimo bránu.
43:49 Přikrylová střílí pouze do bloku.
43:00 Daňková sama před bránou, střelu vyráží Faltová.
42:25 Závar před svitavskou brankou. Hosté rozehrávají.
41:24 Machová nepřesně na Svozilovou, ale Svitavy se daly do těžkého pressingu.
41:09 Timeout FbK TJ Svitavy
41:09 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #51 Karolína Kovářová, asistoval #5 Lucie Fárníková (3:3)
41:09 Orlicko rychle proměňuje první šanci a máme tu vyrovnaný stav.
41:05 Vyloučen hráč #6 Barbora Řiháková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
40:41 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #77 Renáta Typlová (3:2)
40:01 Niková u míčku nepřesně nahrává a míček získává Orlicko.
39:15 Následuje buly po odvolaném vyloučení za hru rukou. Pochvala rozhodčím.
39:05 Olšánová také po mantinelu jako předchozí dvě hráčky. Její nahrávka před bránu končí sražená za bránou.
38:42 Prokešová zalehla Faltovou po pofidérní útočné akci. Snad se hráčkám nic nestalo.
37:49 Prokešová po mantinelu kopíruje Niklovou, střela ale končí za bránou.
37:26 Olšánová zkouší vystřelit, ale je jí odpískáno sekání.
36:44 Není to možné, ale Orlicko má za tuto přesilovku více střel než Svitavy.
36:08 Pěkná střela Jirčíkové T. končí v bloku.
35:15 Svitavy opatrně rozehrávají na soupeřově půlce.
34:45 Vyloučen hráč #77 Renáta Typlová družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
34:45 Svitavské hráčky se také dočkaly a je jim nabídnutá přesilová hra po faulu Typlové na Olšánovou.
34:20 Typlová střílí po nahrávce od Koníčkové. Pouze mimo bránu.
33:55 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #8 Veronika Machová, asistoval #39 Michaela Prokešová (3:1)
33:55 Neskutečná střela z nulového úhlu od Machové a je to 3:1.
33:30 Jirčíková T. z volného úderu pouze mimo bránu.
32:53 Fantastická klička Halvové, následná přihrávka ale končí na hokejkách hostí.
31:44 Olšánová zkouší kličkovat, míček jí byl ale sebrán Blažkovou a je z toho nebezpečný protiútok končící rozehrávkou Svitav.
30:58 Machová je další v pořadí střelců, Faltová opět nekompromisně chytá.
30:49 Olšánová v další akci přestřeluje bránu. Svitavy opravdu chtějí skórovat.
30:36 Halvová v šanci, pouze za mantinel.
30:21 Svitavám se podařilo získat míček a Jirčíková T. střílí z trojky. Faltová chytá.
30:00 Hosté opět vyhráli buly.
30:00 Střely ve druhé třetině: domácí - 6, hosté - 7
29:35 Kovářová sama na Králíčkovou. Ta perfektně chytá.
29:00 Začíná poslední minuta druhé třetiny.
28:50 Svitavy změnily styl bránění a také se snaží napadat rozehrávající hráče.
27:58 Motlová v šanci, blok od Blažkové zamezil vstřelené brance.
26:59 Ótéčko znovu na míčku po vyhraném buly. Snaží se rozehrát, ale míček končí u čepelí Svitav.
26:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #77 Renáta Typlová, asistoval #8 Helena Koníčková (2:1)
26:28 Typlová se prosazuje po krásné střele z otočky a Ótéčko stahuje na rozdíl jedné branky.
25:50 Orlicko střílí a střílí, ale Svitavy blokují a blokují. Nebo chytá Králíčková.
24:55 Vyloučen hráč #78 Sára Olšánová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:50 Nepřesná nahrávka od Olšánové končí nedovoleným zákrokem a máme na seznamu další přesilovou hru pro Orlicko.
24:12 Přikrylová vyváží míček do útočného pásma, vrací zpátky do obrany a Svitavy neuvěřitelně drží balónek ve 4 lidech pod kontrolou.
23:50 Svitavy stále pod tlakem. Orlicko stále bez gólu.
23:20 Králíčková chytá střelu Fárníkové V., dnes předvádí dobrý výkon.
23:05 Svitavy zažívají na hřišti těžké časy. Dvě přesilovky po sobě je stojí hodně sil.
22:44 Vyloučen hráč #20 Denisa Halvová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za špatné střídání
22:44 Halvová vkročila na hřiště moc brzo a tak si jde znovu sednout na trestnou.
22:00 Ótéčko nehraje tak rychle jako v první přesilové hře. Chybí hlavně střela ze středu hřiště, kde Svitavy odkrývají mraky místa.
21:32 První střela v této přesilovce, Králíčková vyráží.
20:41 Vyloučen hráč #20 Denisa Halvová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vysoká florbalka
20:41 Halvová došvihem trefila Jebouskovou do hrudi a máme tu druhou přesilovku pro hosty.
20:21 Orlicko se stále snaží aktivně napadat. Zdá se ale, že Svitavy přišly na způsob, jak překonat vytažené útočnice.
20:09 Zdvojená Niklová ve vlastním rohu faulovaná. Svitavy můžou rozehrát.
19:49 Ótéčko si došlo pro faul a rozehrávají z půlky.
19:05 Míček končí v rohu a Ótéčko jde do protiútoku.
19:04 Machová v šanci. Svitavy rozehrávají před bránou Ótéčka.
18:20 Typlová dovedla balónek až za svitavskou bránu. Zde však o míček přišla a Svitavy jdou do protiútoku.
17:48 Faul od Daňkové, Ótéčko může rozehrát z vlastní poloviny.
17:30 Olšánová našla skulinku a poslala míček na Halvovou. Ta zakončuje za mantinel.
17:10 Svitavy mají problém rozehrát. Hosté jim nedají žádný prostor.
16:40 Svitavy rozehrávají z vlastní poloviny. Ótéčko aktivně napadá.
16:30 Hra je teď jako na houpačce, chvilku míček drží Svitavy, chvilku Orlicko.
15:55 Olšánová v obrovské šanci před bránou. Trefuje pouze Faltovou.
15:00 Střely v první třetině: domácí - 4, hosté - 4.
15:00 Ótéčko opět vyhrává buly
14:40 Niklová si levý mantinel opravdu oblíbila. Snad její pátá akce. Zatím stále bez gólu.
14:35 Ótéčko tlačí Svitavy na útočné půlce. Svitavy si ale došly pro faul a tak získaly balónek.
14:10 My o vlku a Fárníková V. střílí z blízka, Králíčková si drží čisté konto.
14:00 Poslední minuta první třetiny. Uvidíme, zda gólová.
13:08 Niklová nachází Halvovou na basketbalové trojce, blok od obránkyně střelu zastavil.
12:48 Rychlá akce Niklové končí faulem a Orlicko je na míčku.
12:35 Přikrylová získala míček pod kontrolu a Svitavy můžou rozehrát.
11:38 Říháková vyhazuje na druhou stranu hřiště, kupuje tak Svitavám důležité vteřiny.
11:15 Zmatek na svitavské střídačce, domácí málem hráli v 5.
10:50 Ótéčko hodně střílí, zatím však vše do gólmanky nebo mimo bránu.
10:25 Nebezpečná střela ze středu od Typlové. Králíčková chytá.
10:11 Vyloučen hráč #68 Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zvedání florbalky
10:11 Niklová hasí před Svitavskou bránou s pomocí faulu.
09:33 Obrovská šance Ótéčka. Kovářová sama před bránou míjí.
09:10 Krásná souhra Říhákové a Machové vyústila ve střelu, která končí za mantinelem.
08:30 Svitavy opět ztrácejí ve středním pásmu. Možná se inspirovaly mužským A týmem.
07:41 Olšánová ztrácí míček na půlce a je z toho střela na Svitavskou bránu. Zatím však Orlicko neproměňuje žádnou ze svých šancí.
07:14 Hra je teď dost kostrbatá. Spousta faulů a přihrávek za mantinel brání plynulé hře.
06:40 Na míčku Ótéčko, snaží se hrát kolem Svitavské brány, po faulu Svitav rozehrávka z rohu.
06:05 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Tereza Jirčíková, asistoval #18 Magdaléna Přikrylová (2:0)
06:05 Jirčíková T. po samostatném úniku proměňuje a je to 2:0 pro domácí.
05:40 Daňková sama před prázdnou brankou posílá míček obloukem za mantinel.
05:30 Olšánová po přihrávce Daňkové zkouší vystřelit. Míček jí však nesedl.
04:43 Ótéčko rozehrává na své polovině po faulu Svitav.
04:19 Nebezpečný útok Blažkové. Výborný bekček od Svitav zamezil dalšímu postupu.
04:00 Jirčíková T. vede míček po levém mantinelu a snaží se před bránou najít Svozilovou. Nahrávka končí za hřištěm.
03:30 Míček mají převážně Svitavy, Ótéčko hrozí z brejků.
02:40 Fárníková V. střílí, ale výborný blok Jirčíkové T. zastavil letící míček.
02:05 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Sára Svozilová, asistoval #20 Denisa Halvová (1:0)
02:05 Halvová se Svozilovou se prosazují a Svitavy se ujímají vedení.
01:45 Ótéčko rozehrává z rohu Svitav, ale míček končí na čepelích hyder.
01:19 Prokešová v šanci, pouze mimo bránu.
01:00 Svitavy drží míček a rozehrávají.
00:29 Olšánová střílí z půlky, těsně mimo.
00:01 Úvodní buly vyhrává Ótéčko.
00:00 Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankářka: Abigail Faltová; hráčky v poli: Zuzana Horáčková, Lucie Kubištová, Dita Špatenková, Lucie Fárníková, Karolína Kovářová
00:00 Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankářka: Barbora Králíčková; hráčky v poli: Tereza Jirčíková, Veronika Vlachová, Michaela Prokešová, Lucie Motlová, Aneta Niklová
00:00 Pro svitavské hydry je to premiérové utkání, ve kterém se představí s juniorskou sestavou z minulé sezóny a bývalými hráčkami z předchozích let.
00:00 Dobrý den, vítejte u textového online přenosu z 6. kola 2. ligy žen florbalu - skupiny 4, ve kterém se utkají domácí FbK TJ Svitavy s hostujícím FbK Orlicko-Třebovsko. Hosté již mají 2 zápasy odehrané, ve kterých se jim podařilo zvítězit a tak jsou ve vedení ligové tabulky.