Petr KRYL
  • 44 43:42
    Jičín

SOKOLI Pardubice B - KM automatik FBK Jičín 5:6
branky: 6. David Plachý, 10. David Plachý, 12. David Plachý, 25. Šimon Petrjánoš, 34. Šimon Petrjánoš - 3. Petr Kryl, 3. Petr Szturc, 3. Miroslav Grund, 5. Petr Szturc, 30. Adam Pazderník, 38. Petr Szturc; rozhodčí: Michal Měsíček - David Kytler; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Weniger 21 - Dominik Hamšík 21; po třetinách: 3:4, 1:1, 1:1
43:42 Timeout KM automatik FBK Jičín
43:42 Vyloučen hráč #6 Petr Kryl družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
42:08 Florianova střela letěla do šibenice, brankář Pardubic ale vytáhl skvělý zákrok.
41:38 Votruba v samostatném úniku, brankář ho ale skvěle vychytal.
40:47 Florian poslal padáček na bránu, žádný problém pro gólmise Sokolů.
38:31 Míra z číslem 68 z Jičína vyslal rychlou střelu, která se odrazila od spojnice Pardubické brány ven.
37:15 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #29 Daniel Valenta (5:6)
37:15 Hladový Petr Sturcz dovršil hattrick, tímto mu gratulujeme k tomuto velkému úspěchu.
35:01 Votruba baseballově odpálil míček do nebes.
33:48 GÓL SOKOLI Pardubice B! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #97 Šimon Petrjánoš bez asistence (5:5)
33:48 Petrjanoš vyhrál souboj na půlce, vystřelil a vymetl pavučinku v jičínské bráně.
32:14 Zatím opatrná hra z obou stran.
30:12 Jdeme na poslední třetinu, doufejme, že se dočkáme ještě nějakých gólů.
29:10 Krásně vyťukaná akce v podání Jičína. Gól jako z učebnice.
29:09 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #23 Jiří Červený (4:5)
26:14 CR7 z Jičína byl v dobré střelecké pozici, branku však minul a vrací se na střídačku.
24:06 GÓL SOKOLI Pardubice B! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #97 Šimon Petrjánoš, asistoval #13 Matěj Stieber (4:4)
24:06 Petrjanoš se ocitl sám před brankou a svoji střelu umístil mezi tři tyče.
22:26 Teď se hraje tzv. zestranynastranu florbal.
20:16 Sturcz vyslal střelu, mířil na hattrick, ale neúspěšně.
19:15 Černý mířil hodně vysoko.
18:22 Vyloučen hráč #95 Tomáš Novotný družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za blokování florbalky
17:50 Hra se nám začla přiostřovat.
16:35 Tvrdý souboj Petrjanoše a jičínského kanonýra u mantinelu, pardubický střelec byl však úspěšnější.
15:30 Začala nám 2. třetina, aktivnější jsou zatím Pardubice.
14:59 Plachý vystřelil, balónek se ocitl v síti, ale už bylo po třetine, proto se gól nepočítá.
13:00 Pardubice mají příležitost srovnat.
12:58 Vyloučen hráč #56 Jaroslav Veber družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
12:10 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice B neproměnil #97 Šimon Petrjánoš.
12:10 Petrjanoš na nájezdu nic nevymyslel, vystřelil přímo do pupku gólmana.
11:20 GÓL SOKOLI Pardubice B! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #88 David Plachý, asistoval #83 Jan Piskač (3:4)
10:16 Pechova střela končí cca 5 metrů nad brankou Pardubic.
09:14 GÓL SOKOLI Pardubice B! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #88 David Plachý, asistoval #95 Tomáš Novotný (2:4)
09:14 Novotný poslal míček přes celé hřiště, Plachý zpracoval a zakončil přesně do jičínské brány.
08:36 Tuček vyslal dělovku , která skončila vyražená za manitely.
07:12 Velká chyba v rozehrávce Jičína, Petrjanoš však šanci nevyužil.
06:45 Individuální akce Piskače končí 2 metry nad bránou.
05:24 GÓL SOKOLI Pardubice B! 1:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #88 David Plachý bez asistence (1:4)
05:24 Pardubice skórují, bude to obrat?
04:47 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #3 Denis Lenfeld (0:4)
04:47 Péťa Sturcz míří na hattrick.
04:23 Jičín zatím drží zápas na svých hokejkách.
02:54 Timeout SOKOLI Pardubice B
02:54 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #68 Miroslav Grund bez asistence (0:3)
02:54 Pardubický trenér si vzal timeout, protože výkon jeho svěřenců je zatím nevýrazný.
02:34 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #2 Adam Florian (0:2)
02:14 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl bez asistence (0:1)
02:14 Pardubice obdželi góla, vzápětí ale orazítkovali břevno Jičína.
01:20 Pardubice zatím kontrolují míček na svých hokejkách.