• 45 44:30
    2
    Michaela SÝKOROVÁ

FBC Štíři Č. Budějovice - Start98 Kunratice 1:9
branky: 39. Vendula Podzimková - 2. Anežka Pěnkavová, 4. Barbora Špačková, 22. Kateřina Fousová, 23. Barbora Knotková, 25. Veronika Balejová, 27. Markéta Baťková, 27. Kristina Zlatníková, 41. Markéta Baťková, 43. Veronika Balejová; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová 18, Veronika Šedivá 10, Veronika Hlaváčová 12 - Kristýna Karli 12; po třetinách: 0:2, 0:5, 1:2
45:01 Od začátku zápasu byla znát převaha silnějšího soupeře. Holky se s tím statečně prali a snažili se držet se soupeřem tempo. Předvedli zápas na úrovni a dokázali si svoji kvalitu
45:01 Vyjádření trenéra hostí (J.Petr): V první řadě díky soupeři za utkání. Dnes jsme bohužel nepředvedli zdaleka tolik, čeho jsme schopní. Do dalších kol se musíme poučit a zapracovat, abychom byli výrazně lepší. Velké díky taky našim fanouškům, kteří za námi vážili lán cesty.
44:59 Počet střel v poslední třetině Štírky 8 Start 14
44:30 Vyloučen hráč #7 Michaela Sýkorová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
44:00 Probíhá nám poslední třetina poslední třetiny
42:38 Timeout Start98
42:23 GÓL Start98 Kunratice! 1:9
Branku družstva Start98 vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #61 Karolína Laura Hornová (1:9)
40:42 Malý komik z řad diváků předvedl hezké podání míčku .
40:09 GÓL Start98 Kunratice! 1:8
Branku družstva Start98 vstřelil #9 Markéta Baťková, asistoval #24 Gabriela Roszková (1:8)
39:15 Brankářka domácích stále drží domácí a předvádí epické zákroky
38:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #63 Vendula Podzimková, asistoval #12 Ivana Machová (1:7)
38:35 Máme tu první gól domácích a trefuje se do branky Startu Vendula Podzimková.
37:00 Nikola Malátová ze Štírek měla samostatný únik,ale bohužel přestřeluje branku
34:48 Štírky se dostvájí více a více do šancí,ale start nepovoluje
32:58 Minutu a půl Start svírá v kleštích oslabené Štírky,které dobře brání
31:29 Vyloučen hráč #85 Jana Trnková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
31:29 Máme tu první vyloučení zápasu a trest si odpykává Jana Trnková z týmu domácích
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Veronika Hlaváčová družstva FBC Štíři Č. Budějovice
30:00 Přestávka nám skončila oba týmy se ješte zahřívají a jdeme na to vstupujeme do poslední třetiny pohárového utkaní.
29:59 Střely druhé třetiny Štírky:4 Start :15
29:49 Tak mámu tu skoro u konce druhou třetinu a přinesla nám hodně gólů.
26:52 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
26:52 GÓL Start98 Kunratice! 0:7
Branku družstva Start98 vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (0:7)
26:52 Tým domácích si vzal odechový čas a hra nám pokračuje.Na míčku tým hostí.
26:13 GÓL Start98 Kunratice! 0:6
Branku družstva Start98 vstřelil #9 Markéta Baťková z trestného střílení (0:6)
26:13 Máme tu nájezd a hráčka s číslem 9 ze Startu ho proměnuje
25:55 Veronika Šedivá předvedla ukázkový zákrok
24:49 GÓL Start98 Kunratice! 0:5
Branku družstva Start98 vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #41 Kateřina Fousová (0:5)
24:13 Sart uzamyká Štírky na jejich polovině a nedá jim šance si odychnout.
22:55 GÓL Start98 Kunratice! 0:4
Branku družstva Start98 vstřelil #19 Barbora Knotková, asistoval #41 Kateřina Fousová (0:4)
21:13 GÓL Start98 Kunratice! 0:3
Branku družstva Start98 vstřelil #41 Kateřina Fousová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (0:3)
21:13 Duo Káťa a Káťa ze Startu střilejí krásnou branku .
18:55 Hráčka domácích s čislem 63 Vendula Podzimková měla šanci dát góla,ale brankářka hostí předvedla vynikající zákrok.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Veronika Šedivá družstva FBC Štíři Č. Budějovice
14:59 Střely první třetiny Štíři 4:Start 20
14:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
10:44 Start měl útočnou standartku na polovině hřiště,ale domácí brankářka vyrazila míček.
09:23 Start nenechává šáhnout Štírky na míček
06:54 Nebezpečná akce u domácí branky,ale domácí brankářka celou akci podržela a stav utkání se zatím nemění
04:50 Na míčku jsou převážně Start
03:38 GÓL Start98 Kunratice! 0:2
Branku družstva Start98 vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (0:2)
03:38 Tým hostí ukazuje svoji dominanci a stříli gól.
01:30 Máme tu otevírací branku utkání,a skóre utkání otevírá tým hostí.
01:21 GÓL Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva Start98 vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #46 Petra Šebestová (0:1)
00:30 Tým hosté ohrožuje branku domácích,ale tým domácích výborně brání.
00:01 Utkání nám začalo.Oba týmy jsou na hřišti .A úvodní bule vyhrávají
00:00 Dobré odpoledne, Vítejte u online přenosu pohárového utkání žen konkrétně druhého kola ,kde se utkají mezi sebou FBC Štíři České Budějovice proti Start98-Kunratice. Oba celky netrpělivě čekají na to až se vtrhnou na hřiště.A já jako zapisovatel Vám přeji užasnou podívanou a také zabávu