Marie JIRKOVÁ
    (Beránková)
3

BLACK ANGELS - MITEL Florbalová akademie MB 2:4
branky: 2. Ester Janušková, 26. Barbora Martínková - 6. Michaela Fellerová, 8. Monika Žapková, 25. Bára Pajerová, 30. Marie Jirková; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:2 + Karolína Janatková OS; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 18 - Marie Topolová 14; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:0
45:03 Komentář trenéra pana Jiřího Kefurta pokračování: Holky předvedly nejlepší výkon prodlouženého víkendu, potrápily extraligového soupeře a nedaly mu nic zadarmo. Doufejme, že v této sezoně budou moci odehrát ještě nějaké další zápasy.
45:02 Komentář trenéra domácích pana Jiřího Kefurta: Zápas, kterej prohrajete, a přesto tým pochválíte.
45:01 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkaní a přejeme jim ať se jim v sezóně daří. Pro nás to byla dobrá příprava.
45:00 Střely ve třetí třetině: BA - 4, Boleslav - 10.
44:59 Domácí hráčky předvedly sympatický výkon, ale prohrávají s Boleslaví.
44:02 Domácí střílí vedle.
43:15 Domácí hráčky se dokáží dostat do šancí jenom nejsou přesní v koncovce jako v tomto případě.
43:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
42:03 Ani Kvapilová nevyzrála na Churáčkovou.
40:52 Jirková získala míček, ale Churáčkovou neprostřelila.
39:59 Churáčková je znovu úspěšná proti Fellerové.
38:23 Churáčková se stihla včas přemístit a chytila střelu od Fellerové.
37:35 Janatková se už může vrátit do hry.
36:54 Hostující hráčky získaly míček, který se dostal až k Žapkové, která ale přestřeluje branku.
35:54 Nová nepřešla přes hostující obranu.
35:10 Bohužel domácí hráčky si překazily další akci špatným zpracováním.
34:10 Brejk domácích končí špatnou střelou od Chovancové, která netrefuje branku.
33:21 Topolová měla hodně práce, aby vytěsnila střelu od Folkové.
32:02 Domácí rozehrávka začíná od Churáčkové.
31:23 Střela od Pivoňkové jenom do Churáčkové.
30:01 První buly ve třetí třetině vyhrávají domácí hráčky.
30:00 Střely ve třetí třetině: BA - 5, Boleslav - 8.
29:37 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #33 Petra Beránková (2:4)
29:37 Jirková to trefila přesně o dřevno a nedala Churáčkové šanci.
29:20 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
29:20 Košťalová dává hostům příležitost ukázat hostujícím hráčkám jak umí hrát přesilovky.
29:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
28:34 Churáčková chytila další střelu.
27:23 Hostující hráčky hrají v plném počtu.
26:24 Domácí hráčky nechali Jirkovou zakončit a ta málem přehodila Churáčkovou.
25:23 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Barbora Martínková, asistoval #43 Adriana Fricová (2:3)
25:23 Martínková se dokázala trefit pod ruku Topolové a domácí hráčky budou mít ještě druhou přesilovku.
25:13 Nová jenom do Topolové.
24:46 Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
24:46 Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva Florbalová akademie MB - osobní trest
24:46 Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
24:46 Janatková nedokázala udržet nervy na uzdě a dává domácím delší přesilovku.
24:15 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #64 Bára Pajerová bez asistence (1:3)
24:15 Pajerová dostala dost prostoru a střelou na zadní tyč nedala Churáčkové šanci.
23:26 Martínková byla v dobré palebné pozici, ale netrefila míček ideálně.
22:54 Střela od Nové prošla až k brance. Hostující gólmanka chytá.
21:53 Hostující střela jenom do boční síťky.
20:34 Dobrý presink domácích nepřinesl žádnou nebezpečnou situaci.
19:37 Bohužel další chyba v domácí rozehrávce.
18:40 Churáčková dneska chytá výborně a drží domácí hráčky ve hře.
16:06 Závar před hostující brankou končí v síti. Janušková snižuje na rozdíl jedné branky.
15:43 Další dobrý zákrok Churáčkové.
15:23 Churáčková si připisuje další dobrý zákrok.
15:01 První buly ve druhé třetině vyhrávají hostující hráčky.
15:00 Střely v první třetině: BA - 7, Boleslav - 5.
14:56 Hostující hráčky končí první třetinu na míčku.
14:00 Probíhá poslední první třetiny.
13:42 Nahrávka od Nové se po teči dostala až k Burianové, která střílí jenom do gólmanky.
11:40 Staňková přešla přes protihráčku a měla velkou šanci. Bohužel vystřelila jenom do prostoru kde byla hostující gólmanka.
11:21 Další domácí ztráta byla zpacifikována.
10:21 Domácí hráčka přišla o míček v nebezpečné pozici, ale byla faulována. Domácí budou rozehrávat.
09:01 Hráčky Boleslavy mají teď míček na hokejkách, ale nedokáží se dostat přes domácí obranu.
07:51 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #54 Monika Žapková, asistoval #12 Karolína Janatková (1:2)
07:51 Velká chyba v obraně, když prošla nahrávka z rohu hřiště celým brankovištěm až na Žapkovou, která trefila odkrytou branku.
06:21 Folková poslala míček těsně nad branku, hostující gólmanka míček radši vyrazila před sebe.
05:28 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Michaela Fellerová, asistoval #22 Pavla Bárková (1:1)
05:28 Bohužel pro domácí hostující hráčky dokázaly využít menší chyby v obraně a prohrávají o jeden gól.
04:31 Staňková vystřelila hodně špatně, ale k zajímavé dorážce se dostala Chovancová, ale branku netrefila.
03:32 Burianová teď dokázala vystřelit, ale jen pomalou střelu po zemi.
02:37 Jirková využila chybu domácích, poté však nepropálila domácí blok.
01:20 Bauerová vystřelila jako první na branku. Churáčková v pohodě chytá.
01:06 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Ester Janušková, asistoval #17 Anna Staňková (1:0)
00:52 Burianová mohla vystřelit, ale míček nezpracovala.
00:01 První buly v zápase vyhrávají domácí hráčky.