18:2
    Mikoláš MALÝ
    (Cvekl)

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Pro Beroun 18:2
branky: 1. Daniel Pilař, 4. Lukáš Kešner, 5. Ondřej Večeř, 8. Ondřej Cvekl, 9. Jiří Hádek, 10. Jan Urban, 11. Ondřej Cvekl, 12. Jan Urban, 14. Ondřej Večeř, 14. Jan Urban, 14. Richard Hartmann, 15. Ondřej Večeř, 16. Jiří Šolta, 22. Lukáš Kešner, 37. Ondřej Cvekl, 39. Ondřej Večeř, 41. Jiří Hádek, 43. Mikoláš Malý - 25. Filip Verner, 34. Lukáš Rada; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Erich Kellermann; vyloučení: 1 + Jan Urban 5 + TT:4; využití: 3:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Matěj Fišer ? - Jan Valachovič ?; po třetinách: 12:0, 2:1, 4:1
42:10 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 18:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #2 Mikoláš Malý, asistoval #22 Ondřej Cvekl (18:2)
41:50 Vyloučen hráč #78 Jan Valachovič družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za hra na zemi
40:45 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 17:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #38 Jiří Hádek, asistoval #41 Lukáš Kešner (17:2)
40:00 Vyloučen hráč #42 Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L do konce utkání - technický trest
40:00 Vyloučen hráč #35 Filip Verner družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Vyloučen hráč #42 Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minuty za hrubost
38:18 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 16:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #45 Ondřej Večeř, asistoval #38 Jiří Hádek (16:2)
36:40 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 15:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #22 Ondřej Cvekl, asistoval #21 Richard Hartmann (15:2)
33:50 GÓL Florbal Pro Beroun! 14:2
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil #87 Lukáš Rada, asistoval #15 Daniel Kozler (14:2)
24:07 GÓL Florbal Pro Beroun! 14:1
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil #35 Filip Verner, asistoval #87 Lukáš Rada (14:1)
21:00 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 14:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #41 Lukáš Kešner, asistoval #42 Jan Urban (14:0)
15:37 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 13:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #22 Ondřej Cvekl (13:0)
14:52 Vyloučen hráč #27 Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře
14:44 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 12:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #45 Ondřej Večeř, asistoval #25 Jiří Šolta (12:0)
14:06 Vyloučen hráč #35 Filip Verner družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za sekání
13:50 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 11:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #18 Daniel Pilař (11:0)
13:17 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 10:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #42 Jan Urban, asistoval #37 Jaroslav Gabriel (10:0)
13:07 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 9:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #45 Ondřej Večeř, asistoval #27 Matěj Slaba (9:0)
12:40 Vyloučen hráč #35 Filip Verner družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za nesportovní chování
11:38 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #42 Jan Urban bez asistence (8:0)
10:12 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:0
09:18 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #42 Jan Urban, asistoval #25 Jiří Šolta (6:0)
08:44 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #38 Jiří Hádek, asistoval #30 Jan Rott (5:0)
07:40 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #22 Ondřej Cvekl bez asistence (4:0)
04:52 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #45 Ondřej Večeř, asistoval #30 Jan Rott (3:0)
03:26 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #41 Lukáš Kešner, asistoval #37 Jaroslav Gabriel (2:0)
03:02 Timeout Florbal Pro Beroun
00:12 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #21 Richard Hartmann (1:0)