vyloučení do konce utkání 3
  • 44 43:30
    5

FBC Slavia Praha - Floorball Club FALCON 3:9
branky: 18. Petr Bína, 25. Martin Bejček, 29. Ondřej Jűngling - 2. Jakub Škrdla, 13. Vojtěch Řádek, 13. Jakub Škrdla, 23. Vojtěch Řádek, 32. Petr Nejedlý, 35. Petr Nejedlý, 37. Vojtěch Řádek, 43. Martin Tůna, 43. Jakub Škrdla; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Pavel Špryňar; vyloučení: 3:2 + Dominik Šimáně + 5; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Petr Žitník ? - Michal Novák ?; po třetinách: 0:3, 3:1, 0:5
43:30 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 5 minuty za hrubost
43:30 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON do konce utkání
42:43 GÓL Floorball Club FALCON! 3:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:9)
42:24 GÓL Floorball Club FALCON! 3:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #93 David Janáček (3:8)
37:34 Vyloučen hráč #93 David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:42 GÓL Floorball Club FALCON! 3:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (3:7)
34:30 Vyloučen hráč #19 Jakub Horyna družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:05 GÓL Floorball Club FALCON! 3:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #48 Jakub Škrdla (3:6)
31:10 GÓL Floorball Club FALCON! 3:5
28:02 GÓL FBC Slavia Praha! 3:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #27 Ondřej Jűngling, asistoval #37 Jiří Sedláček (3:4)
26:08 Vyloučen hráč #47 Ondřej Pajer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
24:59 GÓL FBC Slavia Praha! 2:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #73 Martin Bejček, asistoval #27 Ondřej Jűngling (2:4)
22:56 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
17:03 GÓL FBC Slavia Praha! 1:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #77 Petr Bína bez asistence (1:3)
12:46 GÓL Floorball Club FALCON! 0:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla bez asistence (0:3)
12:34 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
01:57 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #24 Jakub Ších (0:1)
01:55 Vyloučen hráč #75 Matěj Vrablík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hra rukou