3:8
    Vít JAKUBEC
    (Lesák)

Spartak Pelhřimov - FTC Vysoké Mýto 3:8
branky: 4. Tomáš Kocián, 8. Michal Šulc, 35. Jan Brothánek - 1. Milan Koubek, 19. Milan Koubek, 25. Vít Jakubec, 25. Milan Koubek, 31. Adam Kobr, 39. Adam Kobr, 40. Libor Knypl, 40. Vít Jakubec; rozhodčí: Martin Preclík - Tomáš Jelínek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 32 - Václav Musel 17; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:4
44:10 Adam Kučera předvádí větší výkon jako při jeho předchozím zápase
39:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Vít Jakubec, asistoval #3 Petr Lesák (3:8)
39:15 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl bez asistence (3:7)
38:56 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr bez asistence (3:6)
36:31 Vyloučen hráč #10 Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
36:31 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
34:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #71 Jan Brothánek, asistoval #27 Václav Fučík (3:5)
34:18 Andy opět zasahuje ale tentokrát bez mopu. Byl mu neznámým pachatelem odcizen.
30:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (2:5)
30:26 Vyloučen hráč #27 Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
27:57 Vysoké Mýto po pěkné kombinaci odskakuje o dvoubrankový rozdíl. Stav je 4:2.
24:57 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #6 Adam Kobr (2:4)
24:28 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Vít Jakubec, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (2:3)
21:06 Andy byl povolán na plochu a odvedl tam skvělou práci s mopem.
18:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #2 Jan Kajsrlík (2:2)
18:42 Milan Koubek předvedl pěknou individuální akci a završil ji svým druhým gólem.
12:41 Zápas je zatím velice vyrovnaný.
07:26 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #48 Michal Šulc, asistoval #71 Jan Brothánek (2:1)
03:42 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (1:1)
02:42 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
01:32 Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování florbalky
00:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek bez asistence (0:1)