9:8
    Jaromír EKL
    (Jirsa)

DDQ Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 9:8
branky: 14. Petr Linc, 17. Tadeáš Melíšek, 19. Zbyněk Hlaváček, 25. Jiří Giptner, 29. Ondřej Šarša, 36. Ondřej Halej, 39. Marek Macura, 49. Jakub Štěrba, 58. Tomáš Novotný - 1. Tomáš Kadlec, 14. Jakub Karel, 26. Jaromír Ekl, 27. Marek Dzierža, 28. Petr Procházka, 32. Jakub Jirsa, 41. Petr Procházka, 60. Jaromír Ekl; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Jan Vlček 42, Jakub Gaier 0 - Vojtěch Jirka 51; po třetinách: 3:2, 4:4, 2:2
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Zápas ve velkém tempu. Podařilo se nám dvakrát zvrátit vývoj utkání, navíc jsme se po celý zápas opírali o vynikající výkon brankáře. Jsem rád, že v některých pasážích se v utkání objevily prvky, na kterých pracujeme v tréninku. Do sezóny budeme ještě lepší. Díky výborným fanouškům i soupeři a přeji mu hodně štěstí do dalších duelů.
59:59 Komentář trenéra hostů p. Petra Kopty: Hra se stala velmi aktivním zápasem z obou stran. Vypracovali jsme si spoustu šancí, bohužel i velikou část jsme jich neproměnili a z osmi gólů už se zdály lehko vážností. Je vidět, že je na čem stavět, ale ještě to bude hodně práce. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji mu hodně štěstí v dalších zápasech.
59:59 HEROS Florbal Chomutov šťastně vyhrává a střel na branku ve třetí třetině je Chomutov: 21 Lípa: 17.
59:41 GÓL FBC Česká Lípa! 9:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (9:8)
59:31 Domácí jsou stále ve vedení a vypadá to že už to tak zůstane až do konce utkání.
58:11 Odehrává se zde velmi napínavá hra. Domácí mají stále míček na florbalce.
57:17 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 9:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #10 Erich Kellermann (9:7)
57:17 Byli vyloučeni dva hráči hostů a tým domácích toho okamžitě využil a skóruje a vedou o dva góli.
57:09 Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka
57:09 Vyloučen hráč #40 Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
56:50 Hosté hrají bez brankáře už něco přes minutu, ale stále toho nevyužili.
55:28 Timeout FBC Česká Lípa
55:28 Hosté si vzali timeout a z branky vytáhli brankáře a nyní hrají v šesti.
54:08 Míček se drží na straně domácích pod florbalkami hostů.
52:23 Hosté se chopili míčku ale domácí se stále drží.
50:58 Velmi napínavá hra se právě odehrávala na straně domácího týmu.
50:33 Hosté málem dostali gól a tak jeden z nich radši odhodil míček za mantinel.
49:16 Vlček se úžasně předvedl když chytil střelu z pekla.
49:13 Domácí jsou dlouho na míčku a mají spoustu šancí.
48:29 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba bez asistence (8:7)
48:29 A domácím se povedlo změnit skóre a jsou nyní ve vedení o jeden gól.
47:38 Kopp měl šanci a střelu a také se ji chopil, ale hráč hostů mu ji chytil.
46:37 Míček nám tu létá ze strany na stranu.
45:27 Melíšekovi se povedlo zastrašit soupeře a také jim to přineslo míček.
44:30 Vlčkovi se povedlo náramně dobře vychytat dvě jedovaté střely hned po sobě.
44:03 Domácí tým přišel o míček když jim ho Petříček sebral.
43:46 Domácím se daří udržet se s míčkem na straně hostů.
42:40 Šarša opět na míčku, ale vstřelit branku se mu nepovedlo.
41:55 Hosté se drží na straně domácího týmu, ale ti okamžitě mění situaci.
41:16 Děkujeme všem fanouškům zde v MSH Chomutov. Je vás tu úžasných 155 fanoušků. Také děkujeme všem co čtou náš online.
40:51 GÓL FBC Česká Lípa! 7:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #55 Jakub Jirsa (7:7)
40:51 Hosté se chopili míčku a netrvalo jim příliš času a skóre vyrovnávají.
40:38 Domácímu týmu se začalo dosti dařit a nevzdávají se míčku.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.
39:59 Střely po druhé třetině - Chomutov: 19 Lípa: 16.
39:28 Vlček právě chytil velmi tvrdou střelu.
38:43 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #3 Marek Macura bez asistence (7:6)
38:43 Macura se svojí exkluzivní střelou, vstřelil gól díky, kterému jsou domácí opět ve vedení.
38:13 Halej svým tělem vychytal střelu na branku od hostů.
37:27 Po krátké pauze kvůli zranění se opět dostáváme do hry a domácí jsou na míčku.
36:31 Hosté se právě teď po několika minutách chopili míčku.
35:25 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej bez asistence (6:6)
34:55 Domácí dávají neskutečně moc střel, ale brankář hostů to vše vychytává.
33:37 Hosté delší dobu bez míčku. Domácí využívají šancí, ale gól zatím žádný.
31:36 GÓL FBC Česká Lípa! 5:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #88 Jaromír Ekl (5:6)
31:36 Hostům netrvalo moc dlouho a opět dávají gól. Domácí však okamžitě napadají.
31:10 Macura předvedl fantastickou střelu na bránu hostů, ale brankář ji vychytal.
30:39 Domácí mají střelbu z obranné části hostů.
29:47 Hosté se chopili míčku, ale domácí je nenechávají přejít na jejich polovinu a ihned je napadají.
28:54 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #10 Erich Kellermann (5:5)
28:54 Trvalo to něco málo přes minutku ale domácí vstřelili svůj pátý gól a tím také vyrovnávají skóre.
28:28 Brankáři domácího týmu se párkrát vystřídali a hosté jsou ve vedení o jeden gól.
28:18 Vyloučen hráč #7 Oldřich Jireček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
27:31 Timeout Florbal Chomutov
27:31 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Petr Procházka bez asistence (4:5)
27:31 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jakub Gaier družstva Florbal Chomutov
26:53 GÓL FBC Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #29 Ondřej Kopič (4:4)
26:53 Domácím se nepodařilo hosty zadržet a tím hosté využili své šance a vyrovnávají skóre.
26:05 Štěrba se dostal do pasti a tím přišel o míček.
25:25 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
25:25 Hosté dávají gól, ale domácí jsou stále ve vedení.
24:33 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #88 Jiří Giptner, asistoval #33 Vojtěch Bernas (4:2)
24:33 Bernas nahrál Giptnerovi, který využil své báječné šance a vstřelil gól.
24:05 Hosté jsou na míčku, ale domácí se nenechávají a okamžitě je napadají.
23:41 Míček létá ze strany na stranu.
22:33 Domácí měli právě úžasnou šanci vstřelit gól, ale ta se jim nevyvedla.
21:38 Hosté se nedají a berou míček domácím.
20:41 Míčku se chopili domácí, kteří ihned využívají svých šancí.
20:31 Na míčku jsou stále hosté, kteří se snaží aktivně střílet.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
19:59 Stav střel po první třetině - Chomutov: 18 a Lípa: 13.
19:38 Probíhá poslední minuta první třetiny a na míčku se střídají oba týmy.
18:13 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Zbyněk Hlaváček, asistoval #86 Ondřej Halej (3:2)
18:13 Hláváček neskutečně s Halejem mění skóre a vedou o gól.
16:57 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #11 Ondřej Kopp (2:2)
16:57 Kopp a Melíšek předvedli úžasnou týmovou práci a tím vyrovnávají skóre.
16:33 Hosté střílí na branku, ale domácí je nenechávají dát gól.
16:07 Vlček vychytal velmi tvrdou střelu.
15:41 Hosté se drží na míčku.
14:30 Hra je zde velmi napínavá.
13:31 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #13 Tomáš Novotný (1:2)
13:31 Novotný nahrál Lincovi a ten se svojí jedovatou střelou, vstřelil gól.
13:13 GÓL FBC Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Jakub Karel, asistoval #18 Jan Spilka (0:2)
13:13 Netrvalo dlouho po mé větě a domácí už prohrávají o dva góly.
12:58 Domácím se ve hře čtyři na čtyři daří.
12:33 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi
12:33 Hraje se čtyři na čtyři, hosté své přesilové hry nestihli využít.
11:49 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
11:49 Tak svojí přesilové hry se dočkal i tým hostů.
11:21 Domácím se ve své přesilové hře nepovedlo vstřelit branku, ale hráli velmi silně.
10:46 Domácí stále na míčku, ale gól zatím žádný.
10:22 Macura s přihrávkou od Melíška málem vstřelil branku.
09:03 Vyloučen hráč #38 Tomáš Novák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za opakované přestupky
09:03 Domácí tým si dnes vyzkouší svoji první přesilovou hru.
08:31 Hosté s míčkem jsou už nějakou tu dobu na straně domácích.
07:38 Hosté jsou po delší době na míčku ale domácí je ihned napadají.
06:56 Domácí mají momentálně spoustu šancí na to vstřelit gól, ale zatím žádná branku netrefila.
06:20 Halej se velmi rychle chopil míčku a nahrál na Kučeru, ten však branku netrefil.
05:22 Hosté svojí chybou dali míček domácímu týmu.
04:38 Domácí se dostali k míčku a využili toho. Branka však zatím nepadla.
04:07 Melíškova střela byla těsně vedle brány.
03:11 Domácí nepouštějí hosty ke střele.
02:30 Šarša velmi napínavě vychytal střelu, která letěla od půlky hřiště.
01:56 Hosté opět při míčku a domácí nemají šanci se dostat k míčku.
01:12 Chomutov se chopil míčku a dávají střel co florbalky zvládají.
00:52 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #88 Jaromír Ekl (0:1)
00:52 Netrvalo příliš dlouho a domácí už prohrávají o jeden gól.
00:38 Začátek byl velmi rychlý a na míčku jsou hosté.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.