60
  • 60 59:15
    2

DDQ Florbal Chomutov - FBC Liberec 4:10
branky: 7. Ondřej Halej, 15. Ondřej Halej, 18. Marek Macura, 29. Vojtěch Bernas - 16. Prokop Ferdan, 18. Adam Balatka, 20. Martin Čermák, 33. Lukáš Kořínek, 44. Radek Valeš, 46. Radek Valeš, 55. Prokop Ferdan, 57. Martin Čermák, 58. Prokop Ferdan, 59. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Starý; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Jan Vlček 23 - Ivan Ponomarev 21; po třetinách: 3:3, 1:1, 0:6
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Jsem velmi spokojen s hrou v prvních dvou třetinách. Mrzí mě vývoj třetí třetiny, ve které se na nás dva rychle inkasované góly podepsaly více, než bychom si přáli. Od stavu 4:6 byl náš výkon poloviční. Výborný přípravný zápas, za který soupeři děkujeme.
59:59 Komentář pana trenéra p. Ladislava Lásky: Soupeřova aktivita ho udržela ve hře po dvě třetiny, kdy hrozil zejména z brejků. Ve třetí třetině jsme nepolevili ve střelecké aktivitě a soupeře herně přehráli. Musíme poděkovat klukům za nasazení. Soupeři děkuji za kvalitní utkání.
59:59 Střely na branku po třetí třetině - Chomutov: 10 Liberec: 17.
59:15 Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:32 Poslední minutka před námi a je to napínavější a napínavější.
58:09 GÓL FBC Liberec! 4:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #23 Martin Čermák (4:10)
57:30 Máme tu mnohé střely, ale to vše ze strany hostů.
57:10 GÓL FBC Liberec! 4:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #90 Jan Světlík (4:9)
56:56 GÓL FBC Liberec! 4:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Martin Čermák, asistoval #86 Adam Balatka (4:8)
56:37 Střela za střelou, ale hostům se daří víc.
55:40 Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
55:26 Domácí se dostali k míčku, ale hosté je nepustí přes své útočné hráče.
54:30 Je to tady střela za střelou, je to neskutečné!!!
54:28 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #5 Jakub Kopecký (4:7)
53:37 Obrovské napětí jak se tu odehrává souboj o jedinou střelu.
52:58 Domácí využívají každé šance na střelu.
51:23 Máme tu opět velmi silný a napínavý souboj v rohu.
50:13 Odehrává se tu neskutečný boj o míček.
49:27 Z míčku se nám stalo letadlo jak poletuje ze strany na stranu.
48:31 Hráči hrají co nejlépe umí, diváci fandí co zvládají, ale stále to nestačí.
47:47 Napětí se tu velmi zvedá.
46:56 Domácí před nějakou dobou vzali timeout, ale zatím ta změna moc nepůsobí.
45:51 Timeout Florbal Chomutov
45:22 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #86 Adam Balatka (4:6)
45:22 Domácí se ztrácí ve střelách Liberce. Vlčkovi se sekundově nezadařilo a hosté už vedou o 2 góly.
44:19 Domácí se okamžitě po gólu co dostali snaží vyrovnat skóre.
43:48 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #23 Martin Čermák (4:5)
43:48 Domácí se bohužel nechali a hosté skórují a mění nám to na 4:5.
42:15 Domácí jsou na míčku a připravují se na střely.
41:23 Opět tu máme po desetiminutové přestávce nabito a kluci nám tu běhají plný energie.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
39:59 Střely po druhé třetině - Chomutov: 8 Liberec: 5.
38:24 Poslední minutka před námi a střely tu létají co hráčům florbalové hole stačí.
37:30 Hrají se poslední minuty tohoto zápasu a je to stále napínavější a napínavější.
36:31 Štěrba málem vstřelil branku, ale hosté mu to nenechali.
35:48 A Vlček nám tu úžasně září! Předvedl opět neskutečné chycení.
34:41 Vlček neskutečně vychytal velmi zapečetěnou střelu hráče hostů.
33:50 Hodně pádů, hodně střel a samozřejmě i hodně diváků. Dnes na utkání přišlo fandit úžasných 163 diváků. My jim mockrát děkujeme a děkujeme i vám u obrazovek.
32:21 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #24 Tomáš Dlesk (4:4)
32:21 A hosté vyrovnávají po několika minutách skóre.
31:38 Hosté se dostávají k míčku.
30:29 Hosté se zmocnili míčku a okamžitě toho využívají, ale ke střele na branku se nedostali.
29:53 Máme zde velmi napínavou hru ze strany domácích i hostů.
28:22 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #88 Jiří Giptner (4:3)
28:22 Neuvěřitelný gól vstřelil Bernas se svojí neuvěřitelnou přihrávkou od Giptnera.
28:21 Míček nám létá ze strany na stranu.
27:19 Domácí své druhé přesilové hry bohužel nevyužili.
26:40 Hosté se i ve čtyřech stále dobře drží.
25:53 Domácí jsou v přesilovce a zatím se jim daří.
25:19 Vyloučen hráč #24 Tomáš Dlesk družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
24:25 Domácí museli nouzově odhodit míček, aby mohli vystřídat.
23:51 Po přestávce oba týmy nabrali sil a stále ta hra má grády.
22:26 Domácí mají spoustu střel, ale žádná z nich zatím skóre nezměnila.
21:31 Hosté se drží s míčkem na straně domácího týmu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
19:59 Střely na branku po první třetině - Chomutov: 7 Liberec:11.
19:54 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Martin Čermák, asistoval #11 Petr Kološ (3:3)
19:54 A hosté nám v poslední minutě ke konci vyrovnávají skóre na 3:3.
18:06 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
18:06 Vyloučen hráč #67 Lukáš Kořínek družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
18:02 Domácím se dnes daří.
17:46 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #9 Radek Valeš (3:2)
17:38 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #19 Jakub Štěrba (3:1)
17:38 Ke konci si domácí ještě vstřelili gól. Branku vstřelil Macura s asistencí od Štěrby.
16:24 Hosté se po svém gólu až teď dostali na chvíli k míčku.
15:23 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #29 Lukáš Lhota (2:1)
15:23 Netrvalo dlouho po druhém gólu domácích a hosté vstřelili branku.
14:45 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #88 Jiří Giptner (2:0)
14:45 Opět za domácí skórují stejní hráči. Giptner přihrál na Haleje a ten se svojí jedovatou střelou mění skóre na 2:0.
13:23 Hra je zde neskutečně moc rychlá a domácí se stále drží na míčku.
12:37 Hosté své přesilové hry nevyužili.
11:28 Hosté nemají jedinou šanci vystřelit na bránu domácího týmu.
10:37 Vyloučen hráč #68 Jiří Pecháček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:37 I hosté si dnes vyzkouší svou první přesilovou hru.
10:32 Hosté se nemohou dostat k míčku.
09:02 Melíšek s míčkem přeběhl celé hřiště, ale ke střele se bohužel nedostal.
08:22 Domácí jsou dnes ve skvělé kondici a drží si míček.
07:47 Vlček neskutečně vychytal jedovatou střelu hráče hostů.
07:13 Odehrává se nám tu napínavá hra na obranném pásmu domácího týmu.
06:16 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:0
06:16 Domácí sice přesilové hry nevyužili, ale chvilka hry v pět na pět a už mění skóre na 1:0.
05:07 Utkání je už ze začátku velmi napínavé.
04:21 Nešťastnou náhodou přišli domácí na chvíli o míček, ale už ho mají.
03:45 Vyloučen hráč #11 Petr Kološ družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:45 Domácí už mají ze začátku svou první přesilovou hru.
03:25 Domácí jsou již na míčku a ihned toho využívají.
02:39 Domácí se v žádném případě nenechávají a stále bojují o míček.
02:11 Hosté už se delší dobu drží na míčku.
01:25 Hosté se dostali k míčku, ale domácí je ihned napadají.
00:57 První minuta už je skoro pryč a míček mají stále domácí na své straně.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:01 Krásný dobrý večer vám divákům přeji zde v hale i u vašich obrazovek. Dnes muži HEROSU odehrají druhé kolo skupiny A proti superligovému FBC Liberec. Když se spolu naposledy setkali zde v Městské SH Chomutov tak Chomutov bohužel nad Libercem prohrál 6:8. Každopádně věřím tomu, že se to dnes večer může určitě změnit. Přeji vám všem hezký večer.