Martin ŠINDELÁŘ
  • 56 55:28
    2

ESA logistika Tatran Střešovice - FBC Česká Lípa 12:6
branky: 6. Jan Kolísko, 12. Ondřej Vítovec, 15. Jakub Kolísko, 18. Ondřej Němeček, 25. Martin Pánek, 34. Petr Brautferger, 35. Milan Meliš, 38. Adam Tlapák, 43. Ondřej Vítovec, 44. Petr Brautferger, 49. Filip Langer, 53. Martin Pánek - 5. Štěpán Slaný, 8. Štěpán Slaný, 19. Jaromír Ekl, 27. Lukáš Mlejnek, 33. Radek Krajcigr, 36. Radek Krajcigr; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 13 - Lukáš Chyna 28; po třetinách: 4:3, 4:3, 4:0
60:00 Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: 'Dnes jsme přistoupili k obraně velmi laxně, a to nás stálo klidnější utkání. Zároveň jsme si byli schopni vytvořit velké množství šancí. Děkujeme rozhodčím, divákům.'
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Kopty: 'První dvě třetiny jsme se snažili hrát jednoduše a z této hry plynuly naše šance i vstřelené góly. Bohužel se často dopouštíme snahy o složitou věc, a to většinou končí gólem v naší síti. Třetí třetina vypadala jako kdybychom se všichni zbláznili a chtěli jsme být všude a nebyli jsme nikde. A Tatran to trestal. Blahopřejeme soupeři k vítězství a nás čeká spousta práce.'
60:00 Střely po 3. třetině: domácí - 12, hosté - 7.
59:42 Hra se sice odehrává na útočné polovině Tatranu, i tak si z brejku další zákrok připisuje Jurco.
56:58 Mlejnek ve výběhu z rohu. Jeho střela je však zblokovaná.
55:28 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
55:28 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
55:27 Na hřišti se nám to začíná přiostřovat a hráči nejdou pro ostřejší slovo daleko.
55:17 Moc hezká akce přesilovkové lajny, nicméně Šindelář těsně míjí. Míček stále ve hře.
53:55 První střela této přesilovky od malého brankoviště a Chyna si připisuji první zákrok.
53:39 Vyloučen hráč #66 Daniel Štěrba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
52:46 Krásná přihrávka na Kolíska na polovině, který střílí z první, bohužel branku těsně míjí.
52:20 Timeout FBC Česká Lípa
52:20 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 12:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #88 Martin Šindelář (12:6)
52:19 Rychlý přesun po zblokované střele a následná přihrávka do prázdné brány.
51:50 Tatran opět sevřel Lípu a snaží se najít ideální prostor k zakončení.
50:31 Nabíhající Kolísko střílí, ovšem Chyna na poslední chvilku míček vykopává.
48:16 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 11:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #60 Ondřej Němeček (11:6)
48:15 Střela, která původně letěla lehce mimo branku, se díky pohotové reakce Langera dostala za gólmana. Langer trefuje míček ze vzduchu a navyšuje náskok domácích.
45:10 Tatran si teď motá hosty, ovšem střel teď moc nevidíme.
43:12 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 10:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Petr Brautferger, asistoval #37 Matěj Havlas (10:6)
43:11 Krásná akce, kterou započal Vítovec, ovšem o gól se postral pohotový Brautferger a Havlas před bránou.
42:03 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Ondřej Vítovec, asistoval #22 Tomáš Jurco (9:6)
42:02 Neskutečný výhoz Jurca na Vítovce, kterému skončil trest. Skákavý míček zpracovává a ještě míček posílá pod Chynou do branky.
40:28 Spilka střílí skoro z poloviny, ovšem těsně míjí.
40:01 Buly pro Lípu.
40:00 Střely po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 6.
39:57 Vyloučen hráč #99 Ondřej Vítovec družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
38:42 Vyloučen hráč #8 Ondřej Papoušek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
37:28 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák z trestného střílení (8:6)
37:28 Na trestné střílení po držení nastupuje Adam Tlapák, který si v klidu došel na velké brankoviště a bez zbytečných kliček jemně přehazuje Chynovu nohu.
36:50 Kopič dostává nahrávku, nicméně taktéž se netrefuje do míčku.
35:58 Standartka před brankou hostů, nahrávka na Vítovce, ten bohužel jen promachuje a míčku se ujimá Lípa.
35:05 GÓL FBC Česká Lípa! 7:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #12 Lukáš Mlejnek (7:6)
35:04 Osamocený Krajcigr dostává nahrávku a jde sám na Jurca, kterého zkušeně překonal.
34:15 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #25 Pavel Sládeček (7:5)
34:14 Sládeček od poloviny nahazuje na branku, kde tečuje Meliš.
33:11 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Petr Brautferger, asistoval #29 Filip Langer (6:5)
33:10 Langer nahrává před brankou nahrává na Brautfergera, který se trefuje za Chynu.
32:40 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
32:39 Krajcigr se trefuje ze vzduchu na přední tyč.
31:12 Střela se odráží od Jurca a trefou u kolen se zkouší prosadit Ekl. Jurco opět pohotově zasahuje.
30:45 Vítovec dostává příhrávku na polovině a ihned střílí. Chyna však chytá.
29:10 Skákavá 'krosovka' na Kolíska, který míček trefuje z první, ovšem střela pouze označkovala tyčku.
28:05 Meliš se ve výběhu natahuje, nicméně jeho střelu obětavě blokuje Jireček.
26:48 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #66 Daniel Štěrba (5:4)
26:47 Nahrávka zpoza brány na Mlejnka, který se trefuje z první.
26:05 Nahrávka na Brautfergera před brankou, který se bohužel nedokázal vytočit a Chyna míček chytá.
24:45 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #70 Milan Meliš (5:3)
24:44 Lípa zatažená. Nahrávka na Pánka, který se trefuje k pravé tyči.
23:45 Brautferger nahrává 'krosovku' z rohu na Němečka, který bohužel míjí.
21:22 Druhá třetina zatím hodně nahoru-dolů, ovšem zatím bez větších šancí.
20:00 Střely po 1. třetině: domácí - 19, hosté - 6.
19:27 Havlas zkouší sám přechytračit Chynu, tentokrát mu to však nevyšlo.
18:28 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:3)
18:27 Menšího zmatku před brankou dokázali hosté využít, Jirsa nahrává na nabíhajícího Ekla a ten proměňuje.
17:50 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #60 Ondřej Němeček, asistoval #29 Filip Langer (4:2)
17:49 Přesná nahrávka na Němečka, který s jistotou posílá míček do odkryté brány.
17:11 Domáci drží Lípu pod tlakem. Ovšem střela jde mimo hřiště.
16:31 První střela přesilovky od Meliše. Vypadá sice nadějně, Chyna však nohama míček dokázal zachytit.
16:18 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
15:45 Štěrba osamocený před Jurcem, nicméně tomu se zakončit nepodařilo.
14:26 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #16 Martin Mühlfait (3:2)
14:25 Kolísko se svou první sřelou netrefuje, míček je ovšem stále ve hře. Pár rychlých přihrávek okolo branky a Kolísko se z hrany malého brankoviště trefuje.
13:19 Hřebřina získává míček a jde do výběhu, bohužel jde střela mimo.
11:56 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Ondřej Vítovec, asistoval #37 Matěj Havlas (2:2)
11:55 Přihrávka z rohu na Vítovce, který se trefuje do pravého horního rohu.
11:49 Brautferger před brankou pohotově doráží, míček odskakuje do rohu.
08:53 Krajcigr získává míček a rychle se přesouvá do útoku, první střelu mu blokuje Vítovec. Druhou po přihrávce mu blokuje Němeček. Stav tedy stále beze změny.
07:06 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #88 Jaromír Ekl (1:2)
07:05 Slaný dostává přihrávku pět kroků za polovinou, střílí a zcela nekompromisně se strefuje mezi tři tyče.
05:17 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Jan Kolísko, asistoval #8 Ondřej Papoušek (1:1)
05:16 Rychlá odpověď Tatranu. První rána Papouška šla do tyčky, nicméně druhá od Kolíska už prošla za Chynu.
04:53 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #23 Tomáš Kadlec (0:1)
04:53 Rychlý přesun do útoku, Slaný si zkušeně rozhýbal Jurca a míček posílá pod.
04:50 Krásná akce mezi Melišem a Tlapákem, nicméně Chyna vyráží.
03:05 Nepříjmná situace pro Jurca, kdy o něj Vítovec zakopl. I přesto dokázal všechny dorážky vychytat.
01:24 Standartka z rohu pro Tatran, bohužel bez zakončení na branku.
00:20 Míček si mezi sebou posílají domácí, nicméně nedaří se jim dostat na útočnou polovinu.
00:01 Úvodní buly utkání získává tým hostů.
00:00 Krásný podvečer všem příznivcům florbalu. Během dnešního utkání Poháru Českého florbalu se utkají týmy Tatran Teka Střešovice a FBC Česká Lípa.