1

2

4.

ACEMA Sparta Praha - FLORBAL CHODOV 6:7pn
branky: 13. Michal Pažák, 15. Matěj Čermák, 32. Radim Křenek, 34. Lukáš Ujhelyi, 46. Lukáš Ujhelyi, 51. Michal Pažák - 5. Jiří Koutný, 8. Martin Koutný, 17. Tomáš Sýkora, 28. Petr Majer, 43. Jiří Bauer, 47. Ondřej Mikeš, N Tom Ondrušek; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 3:3; využití: 3:1; diváků: 264; zásahy brankářů: Martin Beneš 25 - Michal Rebro 26; po třetinách: 2:3, 2:1, 2:2, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva AC Sparta Praha hráč #10 Josef Juha , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva AC Sparta Praha hráč #10 Josef Juha a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL CHODOV hráč #21 Marek Vávra , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva AC Sparta Praha hráč #29 Radim Křenek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL CHODOV hráč #87 Jiří Koutný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva AC Sparta Praha hráč #89 Mikuláš Krbec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích Ondřeje Kašpárka: V dnešním zápase jsme neustále dotahovali, ale ukázali jsme dobrý morál a po každém odskočení soupeře jsme se dotáhli. Pořád máme na čem pracovat, ale herní prvky, které chceme v sezoně využívat, jsou ve hře častější a častější. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
65:00 Střely v prodloužení 3:2
65:00 Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: Na srpnový termín to byl od obou týmů slušný zápas. Pro nás to byla první velká prověrka léta a zvládli jsme ji slušně. Ukázala nám však i hluchá místa ve hře. Vítězství si vážíme a těšíme se na ligu.
64:59 Rozhodovat budou samostatné nájezdy. Při těch se ukáže, kdo z hráčů dokáže zachovat klidnou hlavu
64:30 Chodov to teď chtěl zahrát až do kuchyně, o vítězi již mohlo být rozhodnuto.
63:00 Fanklub defenzivního florbalu jásá. Hra má nyní velmi pomalé tempo a týmy hrají velmi opatrně
60:01 Začíná nám prodloužení, které se hraje ve stylu 3v3
60:00 Střely v 3. třetině 6:13
59:59 Základní část vítěze neukázala a tak nás čeká prodloužení.
58:00 Skvělý výkon dnes podává i Sparťanský gólman Martin Beneš, který v bráně skáče jak opička na provázku.
56:00 Jak vysoké sebevědomí má, nám nyní ukázala Radim Křenek, který si opakovaně zahrává na pozici posledního s ohněm.
54:43 Timeout AC Sparta Praha
54:40 Hra je napjatá jak kšandy. Další gól visí ve vzduchu.
52:15 Utkání je extrémně vyrovnané, netroufl bych si tipnout vítěze.
50:17 Pažákův oblouček gólmana překvapil a pouští tuto střelu za záda. Utkání je opět vyrovnané.
50:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:6
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (6:6)
49:50 Nyní se hra zklidnila a Chodov si drží míček na své půlce.
48:14 Připadáme si jako na tenise, hra je nahoru dolu.
46:30 Nerozhodný stav netrval dlouho a Ondřej Mikeš opět posílá Chodov do vedení.
46:29 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Ondřej Mikeš, asistoval #26 Tomáš Sýkora (5:6)
45:35 Lukáš Ujhelyi srovnává skóre gólem do prázdný brány v přesilovce.
45:34 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #29 Radim Křenek (5:5)
43:43 Martin Řezáč se snažil dorazit míček, ale místo toho seká gólmana a jde si na 2 minuty posedět.
43:42 Vyloučen hráč #27 Martin Řezáč družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
42:47 Bauer proměňuje přesilovku střelou zápěstím z dálky.
42:46 GÓL FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer bez asistence (4:5)
41:56 Vyloučen hráč #81 Matěj Čermák družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
41:50 Začátek třetiny v režii Chodova.
40:43 Sparta své oslabení úspěšně ubránila.
40:01 Buly vyhráli hosté a třetí třetina započala.
40:00 Střely v 2. třetině 12:6
39:59 Sparta zatím úspěšně brání přesilovku Chodova, do velkého nebezpečí protivníky nepustila.
38:44 Hra je nahoru dolu, to ale nyní přerušil Ujhelyi faulem a míří na trestnou.
38:43 Vyloučen hráč #12 Lukáš Ujhelyi družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
37:58 Dlouhou dobu byla Sparta na balonku, teď ale Chodov v krátkém časovém úseku dvakrát ohrozil Sparťanskou branku.
36:20 Juha skončil za mantinelem, standartní situace pro Spartu v chodovském rohu.
34:58 Lavička Chodova není spokojena s verdikty pana sudího a dává to jasně a nahlas najevo.
33:57 Situaci 2na1 vyřešil Ujhelyi prudkou střelu na zadní tyč.
33:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #82 Martin Dolejš (4:4)
33:37 Hra se zklidnila, oba týmy hrají opatrněji.
31:21 Po povedeném Ujhelyiovym krosu uklízí Křenek nekompromisně do prázdné brány.
31:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (3:4)
31:07 Hra se stále přiostřuje, zatím to končí vyloučením Chodova.
31:06 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
30:01 Sparta po inkasovaném golu stále víc tlačí na Chodovskou bránu, Chodov zatím úspěšně brání.
29:22 Rebro pravým ramenem vychytává střelu mířenou pod břevno.
27:41 Petr Maier se s míčkem v malé brankovišti otočil a beckhandem posílá míček do brány vedle Benešovy nohy.
27:40 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #87 Jiří Koutný (2:4)
24:58 Sparta ubránila oslabení, Chodov pustila pouze ke 2 nebezpečnějším střelám.
23:20 Na sparťanskou branku vyslal Bauer střelu po zemi, Beneš bez problémů chytá
22:58 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:17 I přes chodovský pres se Sparta dokázala dostat na útočnou polovinu a trefuje břevno.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro Spartu.
20:00 Střely v 1. třetině 11:10
19:59 První třetina končí zblokovanou střelou Radima Křenka.
19:00 Ujhelyi se prezentuje pohotovou střelou z předbrankového prostoru, ale míjí těsně vedle.
17:58 Hra se přesýpá ze strany na stranu jako přesýpací hodiny.
16:48 Střelu po zemi Sparťanská obrana stečovala do vlastní brány.
16:47 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #4 Daniel Maxa (2:3)
16:00 Ondruškovu střelu z mantinelu krásně vychytal rukou Martin Beneš.
14:50 Velikou chybu v chodovské rozehrávce potrestává Matěj Čermák.
14:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (2:2)
14:27 Sparta má zatím víc míček na hokejce, ale skore tomu neodpovídá.
12:24 Michal Pažák dává góla v přesilovce a snižuje vedení Chodova.
12:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
11:10 Velikou šanci měl teď Matěj Čermák, bohužel mu míček sjel z čepele.
10:33 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
07:46 Zmatek před Sparťanskou bránou využil Martin Koutný a zvyšuje skore zápasu.
07:45 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #99 Michal Strnad (0:2)
05:00 Velkou chybu obrany Sparty Chodov nekompromisně potrestal.
04:59 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Jiří Koutný, asistoval #32 Martin Koutný (0:1)
03:45 Chdov drží balon na hokejkách.
02:30 Chodov ted dvakrát pálí na bránu, ale bez úspěchu.
01:52 Sparta je zatím na míčku, ale zatím nijak neohrozila bránu.
00:01 Chodov vyhrál úvodní buly a zápas je v plném proudu.