• 63 62:52
    3:2
    (Marek)

Bulldogs Brno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 3:2p
branky: 14. Filip Sedmera, 41. Matyáš Němec, 63. Filip Sedmera - 7. Jan Hrtús, 47. Martin Grlický; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 23 - Matěj Kubíček 13; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:1, 1:0
65:01 Celkový počet střel utkání: Bulldogs Brno 16, Panthers Otrokovice 25
65:00 Komentář trenéra hostí Michala Kvapila:'Dnes jsme opět vyhořeli v zakončení. První třetina spousta šancí. Ve druhé se domácí začali zlepšovat a my byli pod tlakem. V prodloužení nedáš, dostaneš.'
65:00 Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: 'Standardní první ostré utkání sezóny. Myslím si, že se každou třetinu naše hra zlepšovala. Škoda, že jsme na začátku 3. třetiny neodskočili do většího gólového rozdílu. Je super, že jsme začali sezónu výhrou, za co hráčům děkuji.'
65:00 Počet střel v prodloužení: Bulldogs Brno 2, Panthers Otrokovice 1
62:52 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Filip Sedmera, asistoval #41 Jakub Marek (3:2)
62:52 Pravidlo 'NEDÁŠ, DOSTANEŠ' se nám potvrdilo a novic Buldoků Filip Sedmera svou nekompromisní střelou rozhodl toto utkání ve prospěch Buldoků!
62:18 Žižka svou nepřesnou přihrávkou našel hráče hostí Grlického, který sám kráčel na brankáře. Bartek už ležel na zemi, ale Grlický tuto šanci nevyužil.
60:40 V prodloužení můžeme vidět hru 3 na 3.
60:01 Buly pro domácí vyhrál Němec.
60:00 Počet střel po 3.třetině: Bulldogs Brno 6, Panthers Otrokovice 9
59:59 V základní hrací době jsme nepoznali vítěze dnešního utkání, a proto nyní bude následovat 5 minutové prodloužení.
59:50 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
59:40 Bezeg skvěle blokuje!
58:48 Bajnar našel volného Punčocháře, který vypustil svou nepříjemnou střelu, ale Kubíček tuto střelu kryje.
57:04 Právě byly ohlášený poslední tři minuty 3.třetiny.
56:25 Bartek teď v bráně čaruje a drží svůj tým!
54:57 Hronek sám před bránou Buldoků, ale i tento pokus kryje Bartek!
54:19 Teď jsme mohli vidět krásnou střelu Koláčného, ale Bartek drží Buldoky nad vodou.
53:28 Kladivo těsně míjí bránu hostí! Krásná střela.
52:20 Po krásné kombinaci zakončoval domácí Lorenc a vzápětí Kadavý se snažil dorazit míček do brány hostí. Kubíček byl připraven a svůj tým podržel.
51:25 Vykopal prověřil brankáře Buldoků, ale ten svůj tým drží.
50:27 Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #88 František Vykopal.
50:27 Otrokovice dostali možnost trestného střílení, kterého se zmocnil Vykopal, ale ten na Bartka nevyzrál! Stav utkání je stále 2:2 a Buldoci se musí mít na pozoru.
50:25 Jedovatá střela Hronka, ale Bartek je připraven.
48:50 Koláčný se snažil vypustit granát na domácí bránu, ale skvělý blok Valachoviče mu to znemožnil.
47:38 Po vyrovnávací brance jsou teď Otrokovice velmi nebezpečné.
46:58 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #66 Martin Grlický, asistoval #97 Jan Hrtús (2:2)
46:58 Grlický svou střelou ze středu hřiště srovnává stav utkání na 2:2.
46:22 Hronek se teď vymotal ze sevření domácích hráčů, ale jeho střela končí mimo hrací plochu.
44:25 Ve 3.třetině se nám opět otevřela hra a můžeme vidět šance na obou stranách.
43:59 Němec opět ohrozil bránu hostí!
41:59 Vstřelená branka dodala Buldokům energii a Kubíček se teď musí mít na pozoru.
40:08 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec, asistoval #29 Filip Sedmera (2:1)
40:08 Buly sice vyhráli Otrokovice, ale špatnou rozehrávku hostí zachytnul Filip Sedmera, který okamžitě přihrál na volného Němce a ten svou střelou strhává stav utkání pro Buldoky na 2:1
40:01 Do poslední části lépe vstupují Otrokovice.
40:00 Počet střel po 2.třetině: Bulldogs Brno 3, Panthers Otrokovice 2
39:59 Druhá třetina nám nepřinesla změnu ve stavu utkání. Doufáme, že poslední část zápasu bude bohatější na góly.
39:40 Buldoci se snaží odehrát konec této třetiny na míčku.
39:07 Máme tady poslední minutu 2.části dnešního zápasu.
35:20 Po dlouhé době tým hostí prověřil brankáře domácích.
32:48 Obrany obou družstev jsou kompaktní a nedávají prostor svému soupeři ohrozit bránu.
30:25 Právě jsme ve druhé polovině dnešního utkání a stav je stále nerozhodný 1:1.
28:30 Marek vypustil jedovku od modré, ale Kubíček je připraven.
26:55 Černovický se teď vyskytnul sám před bránou, ale ani tato šance není využita.
24:39 Němec prověřil brankáře hostí a ten chytá.
23:34 Grlický dostal přihrávku mezi kruhy, ale minul.
23:22 Sláma vystihnul zadovku hostí a opět se vyskytnul v obrovské šanci, ale bohužel i na po třetí tuto šanci nevyužil.
21:45 Punčochář sám mezi kruhy, ale bohužel minul.
20:53 Buldoci jsou teď na míčku a snaží se ohrozit bránu hostí.
20:01 Úvodní buly ve 2.třetině vyhrává Grlický.
20:00 Počet střel po 1.třetině: Bulldogs Brno 5, Panthers Otrokovice 13
19:59 První část zápasu je u konce!
19:40 Hrtús měl teď na lopatě zcela odkrytou bránu! Díky bohu tuto šanci nevyužívá a stav utkání je stále 1:1.
19:00 Máme tady poslední minutu první části a oba dva týmy opět prověřují obrany soupeřů.
14:54 Po vyrovnávací brance domácích se nám otevřela hra a teď se nám přelévá hra ze strany na stranu.
13:39 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Filip Sedmera, asistoval #13 Matyáš Němec (1:1)
13:39 Máme srovnáno! Filip Sedmera dostal nabito od Matyáše Němce a střelou na zadní tyč nedal Kubíčkovi šanci. Stav utkání 1:1.
12:30 Buldoky trápí přechod přes střední pásmo.
11:10 Právě jsme mohli vidět gesto FAIR PLAY, kdy měl být vyloučen domácí hráč Žižka za sekání, ale tým hostí toto vyloučení odvolal. Palec nahoru!
07:33 Další velká šance hostí!
06:47 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jan Hrtús, asistoval #74 Lukáš Kvapil (0:1)
06:47 Hrtús využil první chyby v obraně domácích a dostává tým hostí do vedení. Stav utkání 0:1
06:22 Domácí Žižka vzápětí vyzkoušel pozornost Kubíčka.
05:50 Šťourač teď jedovatou střelou prověřil Bartka, ale ten skvěle chytá!
05:35 Obrany obou družstev jsou velmi dobře připravené.
03:40 Další šance Slámy, kdy dostal přihrávku od Kadavého mezi kruhy, ale bohužel ani tato střela nekončí gólem.
03:05 Situace se nám otočila a domácí hledají díru v obraně hostí.
02:05 Tým hostí prověřil brankáře Buldoků. Oba dva brankáři jsou zatím připraveni.
01:22 První šance domácích, kdy se Sláma dostal do brejkové situace a zaměstnal Kubíčka.
00:30 Na míčku jsou zatím hráči z Otrokovic a hledají skulinku v obraně domácích.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.
00:00 Dnes se můžeme těšit na vypjatý souboj! Na straně hostí se předvede exBuldok Martin Grlický a hráč Petr Koláčný, který bude působit i u Bulldogs v rámci střídavých startů.
00:00 Vítáme Vás u 2.kola Poháru Českého florbalu, ve kterým na sebe narazí domácí Bulldogs Brno a tým hostí Panthers Otrokovice.