• 60 59:33
    5:12
    (Dlouhý)

FBC SLOVÁCKO - Aligators 5:12
branky: 9. Martin Hadaš, 15. Robin Hromeček, 16. Martin Hadaš, 48. Lukáš Blizňák, 53. Josef Blaha - 4. Tomáš Líznar, 10. Pavel Zbořil, 14. Pavel Zbořil, 23. Viktor Kejík, 24. Tomáš Líznar, 25. Lukáš Gregr, 43. Pavel Zbořil, 47. Patrik Jedlička, 49. Pavel Zbořil, 52. František Chmela, 54. Martin Dlouhý, 60. Tomáš Líznar; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: David Číž ? - Vojtěch Ott ?, David Nečas ?; po třetinách: 3:3, 0:3, 2:6
60:00 komentář trenéra hostů Patrika Procházky: Vlažný start do zápasu a houževnatý soupeř nás dostal pod tlak, naštěstí si naši hráči včas uvědomili, že nikdo jiný jak oni sami nás z toho nedostane. Ve hře už se namá objevují automatismy, které nám mohou vyhrávat všechny zápasy. Jsem rád, že se můžeme opřít o pokračující dobré oslabení, jako tomu bylo v sezóně minulé. Přeji hodně štěstí soupeři v lize. Tešíme se na další kolo poháru!!!
60:00 Komentář trenéra domacích: Začatek zápasu nám nevyšel podle představ, první 10 minut jsme byli ještě v šatně, po vyrovnání jsme začali hrát svoji hru, bohužél druhá třetina rozhodla o osudu utkání. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům .
59:33 GÓL Aligators! 5:12
Branku družstva Aligators vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #25 Martin Dlouhý (5:12)
53:06 GÓL Aligators! 5:11
Branku družstva Aligators vstřelil #25 Martin Dlouhý, asistoval #7 Tomáš Líznar (5:11)
52:35 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:10
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #98 Josef Blaha, asistoval #19 Marek Körber (5:10)
51:50 GÓL Aligators! 4:10
Branku družstva Aligators vstřelil #11 František Chmela bez asistence (4:10)
49:03 Vyloučen hráč #19 Marek Körber družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
48:42 GÓL Aligators! 4:9
Branku družstva Aligators vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (4:9)
47:06 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:8
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #19 Marek Körber (4:8)
46:44 GÓL Aligators! 3:8
Branku družstva Aligators vstřelil #8 Patrik Jedlička, asistoval #6 Dominik Král (3:8)
42:27 GÓL Aligators! 3:7
34:25 Vyloučen hráč #2 Tomáš Jedlička družstva Aligators na 2 minuty za zdržování hry
33:41 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva Aligators na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:27 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Nečas družstva Aligators
24:29 GÓL Aligators! 3:6
Branku družstva Aligators vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #4 Pavel Zbořil (3:6)
23:02 GÓL Aligators! 3:5
Branku družstva Aligators vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #2 Tomáš Jedlička (3:5)
22:52 GÓL Aligators! 3:4
Branku družstva Aligators vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:4)
21:36 Vyloučen hráč #98 Josef Blaha družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
15:07 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #7 Jiří Stašek (3:3)
14:56 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Robin Hromeček, asistoval #80 David Číž (2:3)
14:21 Trestné střílení družstva FBC SLOVÁCKO neproměnil #50 Jiří Provazník.
13:47 GÓL Aligators! 1:3
Branku družstva Aligators vstřelil #4 Pavel Zbořil bez asistence (1:3)
09:17 GÓL Aligators! 1:2
Branku družstva Aligators vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #3 Matyáš Zouhar (1:2)
08:18 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #16 Filip Petřík (1:1)
03:22 GÓL Aligators! 0:1
Branku družstva Aligators vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #11 František Chmela (0:1)