• 56 55:39
    4:8
    (Gregr)

Hornets Brno ZŠ Horní - Aligators 4:8
branky: 14. Kryštof Kopečný, 32. Daniel Havel, 43. Robin Růžička, 53. Matyáš Weinstein - 7. Lukáš Gregr, 17. Pavel Zbořil, 19. Pavel Zbořil, 21. Dominik Král, 37. Pavel Zbořil, 40. Lukáš Gregr, 54. Pavel Zbořil, 56. Pavel Zbořil; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Prokeš 23 - Patrik Rychlý 32; po třetinách: 1:3, 1:3, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera (2/2): Máme hlavy nahoře, snad vyléčíme šrámy a pokud nám to situace dovolí, v lize budeme lepší! Gratulace soupeři a přejeme štěstí v lize i poháru, díky i divákům.
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera (1/2): Nesehráli jsme vyloženě špatné utkání, šancí bylo hodně, ale zradila nás produktivita, i brankář soupeře zachytal. Dnes jsme se navíc nevyvarovali individuálních chyb, které soupeř trestal. Soupeř byl tentokrát v nejdůležitější statistice lepší a to je hlavní, zaslouženě nás po delší době porazil.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu Patrika Procházky: Supeře jsme až na popáte dokázali přetlačit, reparát poháru z minulého roku nám vyšel. Jdeme dál a za to jsme nesmírně rádi. Kromě druhé třetiny byl však soupeř ve všech aspektech hry lepší, bohužel pro něj se hraje na góly a my jich daly více. Soupeř svojí předvedenou hrou ukázal. že patří do Národní ligy. Děkujem soupeři za kvalitní prověrku! Cesta pokračuje v sobotu! HOUHOU ALI!
60:00 Střely celkově domácí: 36, hosté: 31
60:00 Střely domácí: 12, hosté: 10
57:50 Domácí v šesti, zatím bez úspěchu.
55:39 GÓL Aligators! 4:8
Branku družstva Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (4:8)
55:11 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
53:29 GÓL Aligators! 4:7
52:56 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #61 Vincent Drápal (4:6)
52:43 Trenér hostí komentuje vyloučení 'To je holomajzna' a trenér domácíh doplňuje 'Já s tebou souhlasím'.
52:42 Vyloučen hráč #6 Dominik Král družstva Aligators na 2 minuty za sekání
50:11 Vyloučen hráč #76 Tadeáš Grega družstva Aligators na 2 minuty za špatné střídání
48:13 Fabián dnes netrefí ani holubník!
44:15 Ze střídačky hostí se ozívají stále horší slova, snad to do konce zápasu zvládneme.
42:32 Růžička použil své silné zápěstí a zavěsil.
42:31 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #20 Daniel Havel (3:6)
40:00 Střely domácí: 14, hosté: 12
39:59 GÓL Aligators! 2:6
Branku družstva Aligators vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #40 Pavel Zbořil (2:6)
39:16 Vyloučen hráč #65 Martin Ryšánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání
36:09 Po Šamánkově chybě hosté opět skórují!
36:08 GÓL Aligators! 2:5
31:55 Kopečný ukazuje, že má cit pro hru a nahrává Havlovi na tutovku a ten se nemýlí.
31:54 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #64 Kryštof Kopečný (2:4)
29:55 Trenér hostí komentuje situaci na hřišti slovy: 'To jsou holomajzny.'.
27:44 Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators na 2 minuty za blokování florbalky
22:51 Barus skončil za mantinelem, nezvedá se, snad bude v pořádku.
20:31 Domácí se musí vschopit jestli chtějí postoupit!
20:30 GÓL Aligators! 1:4
Branku družstva Aligators vstřelil #6 Dominik Král bez asistence (1:4)
20:20 Oprava míčku stála Marka Samce klíče od bytu!
20:00 Střely domácí: 10, Hosté: 9
18:51 GÓL Aligators! 1:3
18:36 Fabián kouzlil v rohu hostů a vykouzlil volný úder.
16:57 Mazaná střela v podání Zbořila končí v bráně domácích!
16:56 GÓL Aligators! 1:2
14:29 Šamánek se rval do brány hostů, bohužel neúspěšně.
13:17 Kombinace Kopečný, Krejčí končí v síti hostů!
13:16 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #92 Ondřej Krejčí (1:1)
10:50 Na střídačce domácích už se zvyšuje napětí, snad z toho vykouzlí nějaký ty góly.
06:55 GÓL Aligators! 0:1
Branku družstva Aligators vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (0:1)
06:55 Havlova chyba byla krutě potrestaná!
05:24 Růžička nesouhlasí s rozhodčím!
02:45 Domací už zvedali ruce po zákroku hostů, rozhodčí nereagují.
00:05 Uvodní buly pro domácí!