31
  • 31 30:27
    2

Shooters Beta Stars - FBK Atlas Blansko B 4:7
branky: 3. Michal Malásek, 13. Roman Hypský, 16. Martin Fencl, 30. Ondřej Porwisz - 2. Lukáš Kučera, 17. Marek Moučka, 19. Lukáš Kučera, 20. Jan Frýdek, 25. Jan Frýdek, 27. Jiří Kroutil, 29. Jan Frýdek; rozhodčí: Jiří Chromek - Robin Hromeček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Germ ? - Lukáš Nejezchleb ?; po třetinách: 2:1, 1:4, 1:2
39:00 Ukončení 3. části
30:27 Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za hrubost
29:07 GÓL Shooters Beta Stars! 4:7
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #69 Ondřej Porwisz, asistoval #44 Samuel Zeman (4:7)
28:00 GÓL FBK Atlas Blansko B! 3:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #7 Jan Frýdek, asistoval #13 Patrik Crla (3:7)
26:36 GÓL FBK Atlas Blansko B! 3:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #7 Jan Frýdek (3:6)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:23 GÓL FBK Atlas Blansko B! 3:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #7 Jan Frýdek, asistoval #9 Marek Moučka (3:5)
20:50 Lokomotiva Emil zatápí pod kotlem. Podařilo se jí prozatím zvrátit vývoj utkání.
19:59 GÓL FBK Atlas Blansko B! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #7 Jan Frýdek, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:4)
18:47 GÓL FBK Atlas Blansko B! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #21 Martin Tesař (3:3)
16:46 GÓL FBK Atlas Blansko B! 3:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #9 Marek Moučka, asistoval #13 Patrik Crla (3:2)
15:54 GÓL Shooters Beta Stars! 3:1
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #63 Martin Fencl, asistoval #88 Michal Malásek (3:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:11 GÓL Shooters Beta Stars! 2:1
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #18 Roman Hypský, asistoval #88 Michal Malásek (2:1)
12:11 Další závora pro Lokomotivu Emil v podobě gólu soupeře.
10:00 Lokomotiva jako by vjela na slepou kolej a ne a ne a ne najít stanici vstřelení branky
06:00 Ovšem naše mašinka rozjíždí další akci a razí plnou parou vpřed
02:59 GÓL Shooters Beta Stars! 1:1
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #88 Michal Malásek, asistoval #18 Roman Hypský (1:1)
02:59 Blansko (Emil) naráží na první zastávku v podobě gólu soupeře
01:23 GÓL FBK Atlas Blansko B! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #44 Jiří Kroutil (0:1)
01:23 Lokomotiva Emil jakožto nejslavnější výrobek ČKD brázdila železnici od roku 1899 do roku 1956 a tak snad i Blanenský celek předvede podobnou spolehlivost a vydrží brázdit po palubovkách co nejdéle
01:23 Blansko vletlo do utkání jako lokomotiva Emil výroby blanenské firmy ČKD. jen tak dále jen tak dále. Snad jim nedojde pára