0

1

3.

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FT Sokol Praha-Břevnov 3:4pn
branky: 34. Jan Vít, 34. Jakub Pouchlý, 45. Adam Sova - 12. Miloš Poživil, 22. Miroslav Repčík, 33. Miloš Poživil, N Ondřej Daniš; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ? - Michal Křivánek ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #9 Lukáš Döme , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #21 Matěj Lankaš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #24 David Nejezchleba , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #28 Ondřej Daniš a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #86 Adam Sova , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:49 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #86 Adam Sova bez asistence (3:3)
44:08 Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
44:08 Vyloučen hráč #29 Tomáš Pilař družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře
39:01 Vyloučen hráč #86 Adam Sova družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za bránění ve hře
33:47 Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
33:47 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #81 Jakub Pouchlý, asistoval #86 Adam Sova (2:3)
33:15 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #32 Jan Vít, asistoval #22 David Křivánek (1:3)
32:35 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #11 Martin Karlovský (0:3)
21:14 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #69 Miroslav Repčík, asistoval #24 Jan Fiedler (0:2)
11:15 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil z trestného střílení (0:1)