5
  • 45 44:59

vyloučení do konce utkání 3

FBC Kutná Hora B - FBC Draci Říčany 3:13
branky: 9. Adam Rowe, 19. Martin Svoboda, 29. Tomáš Hanuš - 8. Daniel Jonáš, 8. Ondřej Mikulíček, 20. Tomáš Zicha, 20. Daniel Jonáš, 23. Dominik Počta, 24. Jan Brejcha, 25. Jakub Tabášek, 28. Jakub Tabášek, 32. Jakub Tabášek, 33. Filip Nochta, 43. Dominik Počta, 45. Matyáš Pros, 45. Daniel Jonáš; rozhodčí: Daniel Fišer - Michal Kolář; vyloučení: 2 + Richard Měšťánek 5 + TT:2 + Jakub Tabášek 5 + ; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Zmátlo ? - František Lerch ?, Jan Kubeš ?; po třetinách: 1:2, 2:6, 0:5
44:59 Vyloučen hráč #14 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora B do konce utkání - technický trest
44:59 Vyloučen hráč #14 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora B na 5 minuty za hrubost
44:59 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany do konce utkání
44:59 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 5 minuty za hrubost
44:36 GÓL FBC Draci Říčany! 3:13
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš, asistoval #11 Ondřej Kubeš (3:13)
44:20 GÓL FBC Draci Říčany! 3:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (3:12)
42:59 GÓL FBC Draci Říčany! 3:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #11 Ondřej Kubeš (3:11)
40:15 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Kubeš družstva FBC Draci Říčany
38:20 Vyloučen hráč #9 Jan Mašín družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za hra rukou
35:42 Vyloučen hráč #29 Ondřej Mikulíček družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:39 GÓL FBC Draci Říčany! 3:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Jakub Tabášek (3:10)
31:32 GÓL FBC Draci Říčany! 3:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek bez asistence (3:9)
28:03 GÓL FBC Kutná Hora B! 3:8
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #10 Tomáš Hanuš, asistoval #2 Adam Rowe (3:8)
27:02 GÓL FBC Draci Říčany! 2:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek bez asistence (2:8)
24:55 GÓL FBC Draci Říčany! 2:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (2:7)
23:21 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #14 Jan Brejcha, asistoval #66 Tomáš Zicha (2:6)
22:43 GÓL FBC Draci Říčany! 2:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #48 Ondřej Stach (2:5)
19:45 GÓL FBC Draci Říčany! 2:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš, asistoval #48 Ondřej Stach (2:4)
19:20 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Tomáš Zicha, asistoval #14 Jan Brejcha (2:3)
18:13 GÓL FBC Kutná Hora B! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #12 Martin Svoboda, asistoval #9 Jan Mašín (2:2)
09:21 Vyloučen hráč #29 Ondřej Mikulíček družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
08:45 GÓL FBC Kutná Hora B! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #2 Adam Rowe bez asistence (1:2)
07:56 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Ondřej Mikulíček, asistoval #93 Jakub Tabášek (0:2)
07:47 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
06:00 Vyloučen hráč #14 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost