1

0

4.

Panthers Praha D - FbC Engineers 8:7pn
branky: 5. Michael Rudolf, 8. Michael Rudolf, 12. Ondřej Bendík, 21. Martin Denk, 21. Petr Mencl, 22. Petr Nepraš, 33. Jakub Mucha, N Petr Mencl - 10. Tadeáš Zahumenský, 18. Tadeáš Zahumenský, 18. Pavel Khunt, 22. Ondřej Lakomý, 23. Tadeáš Zahumenský, 29. Michal Drobík, 35. Michal Drobík; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Lukáš Hušek ? - Jan Laňka ?; po třetinách: 3:1, 3:4, 1:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #18 Tadeáš Zahumenský , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #91 Petr Mencl a vstřelil rozhodující gól (8:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #91 Petr Mencl , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #15 Petr Nepraš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #67 Michael Rudolf , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #88 Pavel Khunt , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #73 Michal Drobík , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:09 Timeout FbC Engineers
35:09 Vyloučen hráč #8 Marek Pastuszek družstva FbC Engineers na 2 minuty za hra na zemi
34:33 GÓL FbC Engineers! 7:7
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #73 Michal Drobík, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (7:7)
33:22 Vyloučen hráč #67 Michael Rudolf družstva Panthers Praha D na 2 minuty za zdržování hry
32:21 GÓL Panthers Praha D! 7:6
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #10 Jakub Mucha bez asistence (7:6)
28:41 GÓL FbC Engineers! 6:6
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #73 Michal Drobík, asistoval #12 Ladislav Peleška (6:6)
27:06 Vyloučen hráč #15 Petr Nepraš družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání
22:05 GÓL FbC Engineers! 6:5
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský bez asistence (6:5)
21:47 GÓL FbC Engineers! 6:4
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #68 Ondřej Lakomý, asistoval #7 Martin Štrof (6:4)
21:31 GÓL Panthers Praha D! 6:3
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #15 Petr Nepraš, asistoval #91 Petr Mencl (6:3)
20:23 GÓL Panthers Praha D! 5:3
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #91 Petr Mencl, asistoval #73 Martin Denk (5:3)
20:14 GÓL Panthers Praha D! 4:3
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #73 Martin Denk, asistoval #10 Jakub Mucha (4:3)
17:38 GÓL FbC Engineers! 3:3
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt, asistoval #7 Martin Štrof (3:3)
17:02 GÓL FbC Engineers! 3:2
11:51 GÓL Panthers Praha D! 3:1
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #64 Ondřej Bendík, asistoval #23 Petr Chlup (3:1)
10:00 Vyloučen hráč #68 Ondřej Lakomý družstva FbC Engineers na 2 minuty za blokování florbalky
09:21 GÓL FbC Engineers! 2:1
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #69 Petr Marušák (2:1)
07:37 GÓL Panthers Praha D! 2:0
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #67 Michael Rudolf, asistoval #91 Petr Mencl (2:0)
04:59 GÓL Panthers Praha D! 1:0
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #67 Michael Rudolf, asistoval #15 Petr Nepraš (1:0)
02:06 Vyloučen hráč #69 Petr Marušák družstva FbC Engineers na 2 minuty za sekání