0

1

1.

Orka Čelákovice B - Kralupy Wolves B 4:5pn
branky: 1. Matěj Čech, 20. Lukáš Kubík, 27. Kamil Vacek, 36. Lukáš Zadák - 4. Jakub Šebesta, 10. Michal Poloczek, 16. Jiří Škabrada, 31. Jiří Cimler, N Jakub Šebesta; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Karel Hlinka; vyloučení: 3:4 + Filip Janouch 5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Martin Bresťák ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #33 Jakub Šebesta a vstřelil rozhodující gól (4:5).
36:00 Zahájena trestná střílení
35:56 Vyloučen hráč #26 Filip Janouch družstva Kralupy Wolves B na 5 minuty za hrubost
35:11 GÓL Orka Čelákovice B! 4:4
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #3 Lukáš Zadák, asistoval #57 Lukáš Kubík (4:4)
34:56 Timeout Orka Čelákovice B
30:30 GÓL Kralupy Wolves B! 3:4
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #96 Jiří Cimler, asistoval #4 Michal Poloczek (3:4)
28:42 Vyloučen hráč #34 Ivan František Kuchař družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za vražení zády
26:28 GÓL Orka Čelákovice B! 3:3
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #4 Kamil Vacek bez asistence (3:3)
22:58 Vyloučen hráč #22 Tomáš Pavel Bohata družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za držení
22:58 Vyloučen hráč #5 Martin Bajer družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za vražení zády
19:38 GÓL Orka Čelákovice B! 2:3
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #57 Lukáš Kubík, asistoval #66 Tomáš Sadil (2:3)
19:03 Vyloučen hráč #37 Michal Malotínský družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:58 Vyloučen hráč #96 Jiří Cimler družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za hrubost
15:18 GÓL Kralupy Wolves B! 1:3
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #11 Jiří Škabrada, asistoval #33 Jakub Šebesta (1:3)
09:25 GÓL Kralupy Wolves B! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #4 Michal Poloczek, asistoval #10 Petr Černý (1:2)
04:33 Vyloučen hráč #27 Marek Satran družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za blokování florbalky
03:10 GÓL Kralupy Wolves B! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #33 Jakub Šebesta, asistoval #26 Filip Janouch (1:1)
01:55 Vyloučen hráč #4 Michal Poloczek družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za bránění ve hře
00:34 GÓL Orka Čelákovice B! 1:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #52 Matěj Čech, asistoval #34 Ivan František Kuchař (1:0)