36
  • 36 35:40
    Young Boys

Florbal TJ Kobylisy D - FBC YOUNG BOYS 1:2
branky: 1. Tomáš Procházka - 9. Daniel Čáp, 18. František Pok; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Musil ? - Ondřej Štola ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:0
35:40 Timeout FBC YOUNG BOYS
34:00 Timeout Florbal TJ Kobylisy D
22:20 Vyloučen hráč #2 Daniel Čáp družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za blokování florbalky
21:50 už přišel i mentor hráču Kobylis Kamil... nevešel se do nominace tak se tu vymlouvá na zranění
18:46 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kunc družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání
17:50 Márty je takový fofrník že není na hřišti ani vidět
17:17 GÓL FBC YOUNG BOYS! 1:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #5 František Pok bez asistence (1:2)
14:21 Obranná dvojice Voves (47 let) - Krejčí (18 let) ideální mix věku, zkušeností a důrazu
13:20 Štolka v bráně soupeře teď dva neskutečný zákroky ala Honza Bittner zvaný Dominátor
13:10 Kuba výborný zákrok... Míša je pyšná jako páv
11:33 Márty to tady rozdává jak Andrej důchodcům kapesný, neskutečnej player
08:09 GÓL FBC YOUNG BOYS! 1:1
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #2 Daniel Čáp, asistoval #24 Jiří Hora (1:1)
03:40 Márty je tak dobrej že ho to tady nemůže ani bavit
03:30 Kobyliská legenda a nyní brankář soupeře Ondřej Štola se v brankovišti mrská jak leklá ryba.. takto dojem na prezidenta oddílu Ctirada neudělá
01:20 Tato liga není pro Mártyho, to je florbalový virtuóz
00:53 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #98 Tomáš Procházka, asistoval #37 Martin Tomanec (1:0)