• 35 34:43
    3:4
    (Procházka)

Florbal TJ Kobylisy D - Noxa TJ Ruzyně A 3:4
branky: 11. Ondřej Janata, 28. Albert Krejčí, 35. Ondřej Janata - 4. Ondřej Slabihoud, 14. Stanislav Dudek, 21. Martin Tuma, 29. Petr Urban; rozhodčí: Filip Bollardt - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Lucie Langerová ? - Vladimír Čížek ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:1
35:59 Nakonec se Noxe podařil husarský kousek a i přes další šance (na obou stranách!) skončilo již utkání bez dalších branek. Gratulujeme vítězům, čest poraženým. A to vše v utkání bez jednoho rozhodčího po zásahu police ČR, více ve večerních zprávách na Nově.
35:25 Těsně vedle po chybě ve středním pásmu. Kobylisy kousek od vyrovnání.
35:13 Kobylisy v šesti.
34:45 Ajajajaj. Je to tady. Uvidíme, zda to Noxa zlomí.
34:43 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 3:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #96 Ondřej Janata, asistoval #98 Tomáš Procházka (3:4)
33:40 Timeout Florbal TJ Kobylisy D
33:40 Hráči Noxy jsou si vědomi své tendence dostávat gól v posledních 30 vteřinách a zoufale se snaží nedostat jeden gól již teď.
33:00 Mega šance Kobylis! Tyčka a velká šance, následně střela a Číža vytahuje helmou z poloprázdné brány.
32:20 Zaváhání Borovského před vlastní brankou nedokázali soupeři využít.
31:20 Kobylisy tlačí, ale nechávají okénka vzadu, kterých se hráči Noxy snaží využít. Je to stále otevřené.
29:20 Další tyčka!! Standa Dudek a jeho specialita - bekhend těsně před brankou - tentokrát neskončil vyloučením a jen milimetry chyběly, aby z toho byl výrazně pozitivnější zápis!
28:30 To je odpověď!! Luxusní přihrávka od Rudy našla úplně volného Urbana před zívající brankou.
28:21 GÓL Noxa TJ Ruzyně A! 2:4
Branku družstva Noxa TJ Ruzyně A vstřelil #9 Petr Urban, asistoval #13 Lukáš Ruda (2:4)
28:10 Zadělává se nám na pořádné drama. Po střele ze střední vzdálenosti následovala již přesná dorážka.
27:58 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #13 Albert Krejčí, asistoval #98 Tomáš Procházka (2:3)
26:40 Urban pálí jedovku z rohu, gólmanka zasahuje helmou.
25:07 Poslední třetina nám začíná tlakem Kobylis. Zatím bez vyložené šance.
23:20 Omlouváme se gólmance za několikanásobné chybné oslovení!
21:55 Ruda zkouší wingl střelou z půlky hřiště, gólmanka Kobylis připraven.
20:51 Čížek drží svůj tým a hlavičkuje sřelu nad.
20:49 Z čista jasna po rozehrávce z rohu překvapil Tůma gólmanku ranou k tyči z velmi ostrého úhlu.
20:36 GÓL Noxa TJ Ruzyně A! 1:3
Branku družstva Noxa TJ Ruzyně A vstřelil #18 Martin Tuma, asistoval #10 David Borovský (1:3)
20:27 Situace 3 na 1 končí slabší střelou mimo bránu Kobylis. Ajajaj!
19:31 Další standartka končí střelou na bránu Noxy, kterou s chladnou hlavou likviduje gólman a hned rozehrává. Tentokrát ne přes půl a tak hra pokračuje.
18:35 Tůma ve velké náhodné šanci po chybě soupeře, kteří ovšem jeho přepadovku zvládli zablokovat.
18:05 Máme za sebou lehce neuspořádanou pasáž, která, upřímně řečeno, není úplně reklamou na florbal.
17:00 Teď tahá zase za delší konec Noxa se sérií zblokovaných střel.
16:39 Kobylisy stále v tlaku. Střely zatím většinou míří mimo.
16:00 Zámek Kobylis končí lobíčkem zpoza branky, standartkou a nebezpečnou situací před brankou Noxy.
14:53 Nebezpečná střela Kobylis z pravého kruhu, Číža kryje.
14:20 Na komentátorské lavici se začínají objevovat pochyby, zda hráči Noxy vydrží současné středně vysoké tempo.
13:30 Nahrávka před bránu, střela, dorážka, gól!
13:27 GÓL Noxa TJ Ruzyně A! 1:2
Branku družstva Noxa TJ Ruzyně A vstřelil #21 Stanislav Dudek, asistoval #15 Ondřej Slabihoud (1:2)
12:30 Pokus o únik Noxy (Borovský) byl zmařen střetem s krutou realitou v podobě značně větší rychlosti soupeřů.
12:10 Noxa začíná aktivně střelou mimo.
11:35 Poslední minuta třetiny ve znamení tlaku Kobylis. Noxa se statečně a lehce urputně brání.
10:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 1:1
10:20 Volejbalové intermezzo končí dalším vyhozením
10:00 Noxa vyhazuje.
09:20 Zámek se šancemi končí faulem útočícího týmu
08:52 Vyloučen hráč #13 Lukáš Ruda družstva Noxa TJ Ruzyně A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:45 Šance střídá šanci. Po tom, co Kobylisy nedokázaly doklepnout do prázdné branky se v úniku objevil hráč Noxy, Borovský a bohužel nedokázal zakončit.
06:24 Kobylisy s nepříjemnou stranou z levého kruhu, která jen těsně míjí branku.
04:15 Únik Noxy 2 na 1 se podařilo zakončit i střelou z téměř nulového úhlu.
03:46 Do třetice všeho dobrého to tam padlo!
03:45 GÓL Noxa TJ Ruzyně A! 0:1
Branku družstva Noxa TJ Ruzyně A vstřelil #15 Ondřej Slabihoud, asistoval #13 Lukáš Ruda (0:1)
03:14 Další tyčka zachraňuje Kobylisy!
02:53 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kunc družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání
01:15 První střela na bránu končí břevnem Kobyliské branky!
00:01 Vítáme všechny diváky, zápas nám právě začíná.