36
  • 36 35:49
    2

TJ Sokol Dobříš B - FBC Uhříněves 7:4
branky: 3. Michael Šiška, 13. Jakub Brajer, 19. David Šiška, 27. Jakub Brajer, 32. Vladimír Drnec, 32. Jakub Brajer, 34. Michal Kolář - 15. Martin Reichelt, 16. Petr Brabenec, 17. Karel Klíma, 31. David Příbaň; rozhodčí: Ondřej Jícha - David Hertz; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Bláha ? - Zuzana Jedličková ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 4:1
35:49 Vyloučen hráč #15 Jakub Brajer družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za sekání
33:04 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #5 Michal Kolář, asistoval #16 Michael Šiška (7:4)
33:04 V krátkém časovém úseku Dobříš strhává výrazně vedení na svou stranu a kontroluje zápas
31:59 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #15 Jakub Brajer, asistoval #12 Jakub Brabec (6:4)
31:59 Krásná idividuální akce hráče č. 15. Zakončená střelou do šibenice
31:25 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #17 Jan Vrba (5:4)
31:25 Zapomenutý útočník Dobříše. V obraném pásmu trestá gólem
30:50 Uhříněves zatlačila soupeře. Bohužel zatím žádná střela nenašla cíl
30:16 GÓL FBC Uhříněves! 4:4
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #9 David Příbaň, asistoval #3 Karel Klíma (4:4)
30:16 Po krásné akci. Zakončení do prázdné branky
29:21 Hráčům Uhříněvsi se nedaří usadit v obraném pásmu soupeře
28:20 Nešťastné zahrání rukou Dobříšského útočníka
28:07 Vyloučen hráč #6 Petr Veselý družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za hra rukou
26:58 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #15 Jakub Brajer, asistoval #14 David Šiška (4:3)
26:48 Dobříš otáčí ve 3.třetině skóre po závaru před brankou
18:34 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #14 David Šiška bez asistence (3:3)
16:31 GÓL FBC Uhříněves! 2:3
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #3 Karel Klíma, asistoval #9 David Příbaň (2:3)
15:44 GÓL FBC Uhříněves! 2:2
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #48 Petr Brabenec, asistoval #10 Jiří Havlan (2:2)
14:26 GÓL FBC Uhříněves! 2:1
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #4 Martin Reichelt, asistoval #9 David Příbaň (2:1)
12:34 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #15 Jakub Brajer, asistoval #5 Michal Kolář (2:0)
11:12 Vyloučen hráč #48 Petr Brabenec družstva FBC Uhříněves na 2 minuty za vysoká florbalka
02:13 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #16 Michael Šiška, asistoval #5 Michal Kolář (1:0)