• 35 34:40
    5:7
    ()

FBC Hamsters Vysočany - Fbk Buldoci Radotín B 5:7
branky: 5. Vlastimil Chaloupka, 12. Vítězslav Princ, 15. Vlastimil Chaloupka, 17. Jiří Spilka, 18. Vlastimil Chaloupka - 16. Eduard Adamec, 21. Eduard Adamec, 21. Patrik Toulec, 29. Vojtěch Dlouhý, 32. Eduard Adamec, 33. Patrik Toulec, 35. Patrik Toulec; rozhodčí: Jaroslav Verner - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Pavel Bartůněk ? - Šimon Kalík ?; po třetinách: 2:0, 3:3, 0:4
34:40 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 5:7
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #91 Patrik Toulec z trestného střílení (5:7)
32:36 Timeout FBC Hamsters Vysočany
32:36 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 5:6
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #91 Patrik Toulec, asistoval #88 Vít Štejfa (5:6)
31:27 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 5:5
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #8 Eduard Adamec, asistoval #88 Vít Štejfa (5:5)
31:25 Vyloučen hráč #23 Vít Dvořák družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za špatné střídání
28:44 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 5:4
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #21 Vojtěch Dlouhý, asistoval #88 Vít Štejfa (5:4)
20:34 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 5:3
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #91 Patrik Toulec, asistoval #17 Jiří Novák (5:3)
20:02 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 5:2
17:57 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 5:1
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #32 Vlastimil Chaloupka bez asistence (5:1)
16:15 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 4:1
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #59 Jiří Spilka, asistoval #72 Pavel Bartůněk (4:1)
15:58 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 3:1
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #8 Eduard Adamec, asistoval #19 Josef Horčička (3:1)
14:56 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 3:0
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #32 Vlastimil Chaloupka, asistoval #59 Jiří Spilka (3:0)
14:25 Vyloučen hráč #96 Jan Chuděj družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za sekání
11:44 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 2:0
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #42 Vítězslav Princ, asistoval #77 Daniel Grund (2:0)
04:15 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 1:0
02:42 Vyloučen hráč #17 Jiří Novák družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za sekání