0

0

0.

FKMP Praha - Fbk Koleje Slovan  4:3pn
branky: 6. Martin Houdek, 23. Tomáš Jícha, 31. Adam Dvořák, N Aleš Rafaj - 12. Martin Kocourek, 15. Valentýn Cajthaml, 19. Valentýn Cajthaml; rozhodčí: Jana Vostrá - Patrik Trejbal; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vratislav Sejk ? - Jan Selinger ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #13 Aleš Rafaj a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Koleje Slovan hráč #18 Ondřej Kostelník , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #38 Tomáš Jícha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Koleje Slovan hráč #7 Martin Kocourek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #62 Martin Houdek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Koleje Slovan hráč #23 Martin Winter , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
33:33 Timeout Fbk Koleje Slovan
30:48 GÓL FKMP Praha! 3:3
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #14 Adam Dvořák, asistoval #38 Tomáš Jícha (3:3)
29:34 Vyloučen hráč #18 Ondřej Kostelník družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:44 GÓL FKMP Praha! 2:3
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #38 Tomáš Jícha z trestného střílení (2:3)
22:44 Vyloučen hráč #9 Michal Netolický družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za bránění ve hře
18:41 GÓL Fbk Koleje Slovan ! 1:3
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil #6 Valentýn Cajthaml bez asistence (1:3)
14:08 GÓL Fbk Koleje Slovan ! 1:2
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil #6 Valentýn Cajthaml, asistoval #8 David Cajthaml (1:2)
11:48 GÓL Fbk Koleje Slovan ! 1:1
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil #7 Martin Kocourek, asistoval #6 Valentýn Cajthaml (1:1)
05:28 GÓL FKMP Praha! 1:0
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #62 Martin Houdek, asistoval #13 Aleš Rafaj (1:0)