• 44 43:53
    2
    Dominik KRIŠTOF

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - ACEMA Sparta Praha B 4:3
branky: 7. Vojtěch Dobeš, 22. Michal Mašek, 30. Michal Mašek, 35. Tobiáš Uhřík - 12. Matěj Krajc, 16. Jan Krejča, 30. Vít Ulman; rozhodčí: Vojtěch Prokop - František Raffay; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: David Křeček ? - Štěpán Indra ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:0
43:53 Vyloučen hráč #90 Dominik Krištof družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za špatné střídání
43:37 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
39:49 hra se přelívá ze strany na stranu
34:21 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #10 Tomáš Fodor (4:3)
32:50 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za vysoká florbalka
29:59 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #34 Vít Ulman, asistoval #4 Tadeáš Meixner (3:3)
29:18 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (3:2)
26:09 náhradní golman Sparty chytá jako Domča Hašků
25:02 Vyloučen hráč #30 David Rozhon družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nesportovní chování
25:02 Vyloučen hráč #76 David Křeček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení
23:45 neuznaný gol Sparty
21:02 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #17 Tomáš Zuska (2:2)
15:08 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #4 Tadeáš Meixner (1:2)
15:08 Sparta se ujímá vedení
11:29 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #51 Matěj Krajc, asistoval #68 Lukáš Mitera (1:1)
11:29 Krajc vymetl všechny pavučinky
09:08 Po tvrdém souboji nám spadly mantinely
06:10 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #8 Vojtěch Dobeš, asistoval #17 Tomáš Zuska (1:0)