6:10
    Michal ROBEK
    ()

BLACK ANGELS B - SK Florbal Benešov 6:10
branky: 7. Tomáš Kollert, 23. Jan Belšán, 25. Filip Pilař, 26. Oskar Hamouz, 27. Jan Slosiarik, 45. Michal Robek - 2. Tobiáš Truhelka, 11. Lukáš Koukol, 13. Lukáš Koukol, 14. Vít Novák, 24. Tomáš Filip, 26. Vít Mokoš, 30. Jakub Hart, 33. Tobiáš Truhelka, 43. Tomáš Filip, 44. Lukáš Koukol; rozhodčí: Jan Černý - Jan Chuděj; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Garaj ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 1:4, 4:3, 1:3
44:04 GÓL BLACK ANGELS B! 6:10
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #74 Michal Robek bez asistence (6:10)
43:58 GÓL SK Florbal Benešov! 5:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #3 Lukáš Koukol, asistoval #17 Jakub Hart (5:10)
42:49 Timeout BLACK ANGELS B
42:49 GÓL SK Florbal Benešov! 5:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #35 Tomáš Filip, asistoval #95 Jakub Kos (5:9)
36:25 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Táborský družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
34:30 Vyloučen hráč #87 Jan Slosiarik družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za špatné střídání
32:22 GÓL SK Florbal Benešov! 5:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #53 Jakub Kocábek (5:8)
29:38 GÓL SK Florbal Benešov! 5:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #17 Jakub Hart, asistoval #30 Vojtěch Táborský (5:7)
26:30 GÓL BLACK ANGELS B! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #87 Jan Slosiarik bez asistence (5:6)
25:45 GÓL BLACK ANGELS B! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #73 Oskar Hamouz, asistoval #13 David Orlík (4:6)
25:21 GÓL SK Florbal Benešov! 3:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #17 Jakub Hart (3:6)
24:38 GÓL BLACK ANGELS B! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #42 Filip Pilař, asistoval #87 Jan Slosiarik (3:5)
23:35 GÓL SK Florbal Benešov! 2:5
22:33 GÓL BLACK ANGELS B! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #19 Jan Belšán, asistoval #87 Jan Slosiarik (2:4)
13:26 GÓL SK Florbal Benešov! 1:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Vít Novák, asistoval #95 Jakub Kos (1:4)
12:10 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #3 Lukáš Koukol, asistoval #35 Tomáš Filip (1:3)
12:10 Lukáš Koukol předvádí celý zápas neuvěřitelný výkon a skóruje již druhý gól. Taky bych chtěl být jako on.
10:22 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
06:36 GÓL BLACK ANGELS B! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #94 Tomáš Kollert, asistoval #21 Ondřej Vitásek (1:1)
01:20 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka bez asistence (0:1)
01:16 Brankář týmu Benešov předvedl neuvěřitelný save a výhozem pomohl svému týmu k získání prvního bodu zápasu