0

1

3.

FBC Žraloci Příbram - FbŠ Bohemians B 3:4pn
branky: 9. Bedřich Švec, 15. Bedřich Švec, 34. Dominik Černý - 16. Vojtěch Procházka, 18. Matouš Michalko, 32. Tobiáš Smejkal, N Tobiáš Smejkal; rozhodčí: Jakub Dragoun - Lukáš Unger; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Stanislav Smetana ? - Svatopluk Kněžour ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #18 Ondřej Kuchta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #63 Kryštof Vobořil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #17 Bedřich Švec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #91 Tobiáš Smejkal a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #6 Lukáš Hadač , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
33:40 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #33 Jakub Stulík (3:3)
31:48 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Tobiáš Smejkal, asistoval #63 Kryštof Vobořil (2:3)
29:41 Vyloučen hráč #18 Ondřej Kuchta družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za vražení zády
23:48 Vyloučen hráč #72 Martin Čihák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
17:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #36 Matouš Michalko, asistoval #63 Kryštof Vobořil (2:2)
16:54 Vyloučen hráč #6 Lukáš Hadač družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za blokování florbalky
15:27 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #37 Vojtěch Procházka, asistoval #36 Matouš Michalko (2:1)
14:54 Vyloučen hráč #26 Dominik Černý družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:19 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #17 Bedřich Švec, asistoval #18 Ondřej Kuchta (2:0)
08:04 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #17 Bedřich Švec, asistoval #12 Štěpán Böhm (1:0)
05:43 Vyloučen hráč #26 Dominik Černý družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za vražení zády