1

2

3.

Wizards DDM Praha 10 B - SK Alien Nation 1:2pn
branky: 32. Jan Höfner - 36. Radek Bezouška; rozhodčí: Jakub Procházka - Vladimír Hájek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ?, Jakub Bagate ? - Tomáš Michael Beňačka ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč #30 Connor Jan Van Luyk , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč #7 Lukáš Martínek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč #68 Jakub Fořt , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč #19 Dominik Ottomanský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč #7 Vojtěch Stádník a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč #30 Matěj Večeřa a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:33 GÓL SK Alien Nation! 1:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #6 Radek Bezouška, asistoval #30 Matěj Večeřa (1:1)
31:48 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #73 Jan Höfner, asistoval #81 Matěj Hosperger (1:0)
27:43 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Stádník družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jakub Bagate družstva Wizards DDM Praha 10 B
13:46 Vyloučen hráč #19 Dominik Ottomanský družstva SK Alien Nation na 2 minuty za bránění ve hře