0

2

3.

BLACK ANGELS - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 3:4pn
branky: 3. Zuzana Kuchařová, 8. Anna Vinklerová, 36. Adéla Kuchařová - 5. Monika Halamová, 6. Sabina Šnajberková, 7. Monika Halamová, N Nicol Jakešová; rozhodčí: Kristýna Stuchlíková - Nikol Vypior; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hana Kuchařová ? - Lea Marie Neumannová ?; po třetinách: 2:3, 0:0, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice hráč #87 Nicol Jakešová a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #6 Nicol Fryčová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice hráč #26 Monika Halamová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #71 Adéla Kuchařová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice hráč #48 Andrea Břeská a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:29 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #21 Dominika Krátká (3:3)
18:19 Vyloučen hráč #13 Adéla Kučerová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání
11:51 Vyloučen hráč #63 Kristýna Vašková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
07:01 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #16 Linda Fuchsová (2:3)
06:34 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #26 Monika Halamová, asistoval #48 Andrea Břeská (1:3)
05:45 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #48 Andrea Břeská (1:2)
04:15 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:1
02:59 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #21 Dominika Krátká (1:0)