39
  • 39 38:12
    Lanžhot

TJ Sokol Lanžhot - FbC Slow Shoes Holešov 3:7
branky: 12. Petr Gál, 15. Petr Gál, 37. Aleš Škrobáček - 3. Radek Vyvlečka, 14. Petr Sovadina, 24. Radek Vyvlečka, 25. Petr Sovadina, 28. Tomáš Müller, 32. Tomáš Müller, 37. Petr Tkadlčík; rozhodčí: Ondřej Fabián - Petr Kadlec; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; zásahy brankářů: Lukáš Pavka ? - Ondřej Mikeška ?; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:2
44:30 Utkání bez většího vzrušení spěje ke svému konci.
42:40 Domácí se pokoušejí o zázrak, Holešov ovšem v poklidu kontroluje situaci.
41:20 Domácí brankář Pavka s předstihem zahájil letní přípravu. Neustálé přebíhání mezi bránou a střídačkou je toho jasným důkazem.
40:06 Nedbal nápaditou přihrávkou vyzval ke skórování 'béčkaře' Richtera, ten však svůj první gól za 'A' tým v letošní sezóně nevstřelil.
38:12 Timeout TJ Sokol Lanžhot
38:12 Nevídaná situace. Domácí se po timeoutu odhodlávají 7 minut před koncem ke hře bez brankáře.
36:24 Holešov po krásné akci navýšil své vedení. Následující nesoustředění však dovoluje Lanžhotu korigovat skóre zápasu.
36:23 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #19 Aleš Škrobáček, asistoval #8 Petr Gál (3:7)
36:01 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:7
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #12 Radek Nedbal (2:7)
34:15 Nedbal po krátkém výběhu trefuje břevno domácí svatyně.
33:20 Hosté kombinují, střelba ale zatím nepřichází.
31:20 Těmto dvěma to dneska spolu jde.
31:19 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:6
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #7 Tomáš Müller, asistoval #16 Petr Sovadina (2:6)
30:00 Druhá třetina nejprve přinesla velký tlak domácích. Ti jej však nepřetavili ve vedoucí branku a otěže zápasu postupně převzal Holešov, který si třemi góly vybudoval před závěrečným dějistvím slušný náskok.
27:44 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:5
27:44 Pohledná kombinace holešovských mladíků přináší další branku v síti domácích.
27:25 Domácí v přesilovce nic nevymysleli.
25:25 Veterán Svozil (ročník narození 1974) ukázal, že i přes pokročilý věk dovede hrát tvrdě. Rozhodčí pro to bohužel nemají pochopení.
25:00 Holešov po dvou pohledných akcích poprvé v utkání odskakuje do dvoubrankového vedení.
24:21 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:4
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #16 Petr Sovadina, asistoval #7 Tomáš Müller (2:4)
23:43 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:3
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #13 Radek Vyvlečka, asistoval #8 Martin Svozil (2:3)
23:00 Hra se přitvrdila a utkání opět nabralo na obrátkách.
22:00 Hostující matador Nuhlíček vybízí přesnými nahrávkami spoluhráče ke skórování, ti ovšem nejsou schopni přetavit tyto v gól.
21:30 Agilní Sovadina v pádu opět o kousek mijí bránu domácích.
18:00 Lanžhot začal druhou třetinu náporem, hosté nedovedou chvíli podržet míček na svých holích.
15:00 Utkání probíhá v solidním tempu, Holešov drží více míček na svých hokejkách, ale trvalý tlak s vícególovým efektem si vytvořit nedovede.
14:50 Holešovský Sovadina z otočky jen těsně minul branku.
14:26 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #8 Petr Gál bez asistence (2:2)
13:35 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 1:2
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #16 Petr Sovadina, asistoval #8 Martin Svozil (1:2)
11:51 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #11 Petr Gál, asistoval #8 Petr Gál (1:1)
11:30 Lanžhot kombinuje, vyloženou příležitost si však vytvořit nedovede.
08:50 Hostujícímu Mrnuštíkovi ve vyložené příležitosti sklouzl míček z čepele a střela, potažmo gól se nekonal.
06:00 Holešov má v utkání převahu, Lanžhot hrozí pouze ojediněle z brejků.
02:51 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 0:1
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #13 Radek Vyvlečka, asistoval #19 Petr Tkadlčík (0:1)
02:51 Hosté zúročili přesilovku a po dorážce Vyvlečky se ujímají vedení.
00:30 Holešov zahájil utkání velkým náporem.