39
  • 39 38:18
    FBŠ Jihlava

Spartak Pelhřimov - FBŠ Jihlava 6:4
branky: 5. Martin Sviták, 8. Šimon Kysela, 19. Šimon Kysela, 23. Šimon Kysela, 25. Vojtěch Zach, 31. Šimon Kysela - 15. Lukáš Rychecký, 22. Šimon Zinek, 27. Viktor Křivánek, 33. Viktor Křivánek; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Aleš Václavík ? - Sebastian Pavlas ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:1
43:30 Blíží se závěr zápasu a Pelhřimov si zřejmě výhru již pohlídá.
40:10 Opět je agresivnějiš Jihlava, ale zatím bez golového zakohčení
38:20 Jihlava si bere čas na poradu. Uvidíme, co bude dál.
38:18 Timeout FBŠ Jihlava
34:55 Hraje se nahoru, dolu. Spousta šanci na obou stranách. Přitvrzuje se. Kelen je v permanenci.
32:25 Ohraná písnička. Další brejk a golman Pelhřimova loví míček v síti.
32:04 GÓL FBŠ Jihlava! 6:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #6 Viktor Křivánek bez asistence (6:4)
30:38 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #20 Šimon Kysela, asistoval #10 Patrik Mynařík (6:3)
30:38 Pelhřimov má navrch a odskakuji opět na rozdíl 3 golů
27:30 A zase protiútok a trefený růžek v podání Křivánka. Na procento využitých šanci by vedla Jihlava.
26:10 GÓL FBŠ Jihlava! 5:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #6 Viktor Křivánek bez asistence (5:3)
25:00 Vojtěch zach prostřeluje golmanku a Pelhřimov odskakuje již o 3 goly.
24:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Vojtěch Zach, asistoval #16 Samuel Mareš (5:2)
22:01 Ale stačí malé zaváhání Jihlavy v obraně a je to opět o dva goly. Hetrik si zkompletoval Kysela.
22:00 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #20 Šimon Kysela, asistoval #11 Martin Sviták (4:2)
21:10 Jedna slibná akce a hned gol. Jihlava je efektivnější v zakončení.
21:05 GÓL FBŠ Jihlava! 3:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Šimon Zinek, asistoval #6 Viktor Křivánek (3:2)
19:00 Pelhřimov má více šanci, z jedné z nich zvyšuje vedení na 3:1. Opět se prosadil Kysela.
18:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #20 Šimon Kysela, asistoval #97 Jakub Matějů (3:1)
17:30 Pelhřimov zahazuje jednu šanci za druhou.
16:11 Opět velká šance Pelhřimova a ihned protiútok a zase dolu a nahoru.
15:30 Nadále otevřený zápas. Hodně se běhá sem tam.
14:40 Pelhřimov tlačil a stačil jeden protiútok a je sníženo.
14:17 GÓL FBŠ Jihlava! 2:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #13 Lukáš Rychecký, asistoval #6 Viktor Křivánek (2:1)
13:30 Blíží se konec první třetiny a lepší je zatím Pelhřimov. Rozhodčí pouštějí tvrdší zákroky
09:00 Hraje se na goly, a ty dává Pelhřimov.
07:36 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
05:00 A máme tu první gol. Hrač č.11 Martin Sviták se pěkně uvolnil a zakončil šibenicí.
04:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #11 Martin Sviták bez asistence (1:0)
04:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
02:22 Družsva se oťukávají. Jihlava působí agreivněji.