2
    Petr BALOUN
    hra rukou

FBŠ Jihlava - Sklo Bohemia Světlá n/S 10:4
branky: 4. Šimon Zinek, 8. Šimon Zinek, 11. Kryštof Bőhm, 19. Šimon Zinek, 19. Šimon Zinek, 26. Kryštof Bőhm, 28. Viktor Křivánek, 34. Šimon Zinek, 39. Viktor Křivánek, 43. Viktor Křivánek - 15. Josef Smejkal, 22. Tobiáš Křikava, 26. Martin Pavelka, 43. Luboš Brzoň; rozhodčí: Pavel Chromý - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 3 + Lukáš Rychecký TT + 5:3; využití: 1:2; diváků: 59; zásahy brankářů: Tomáš Krpálek ? - David Zlata ?, Jakub Brož ?; po třetinách: 3:1, 4:2, 3:1
44:45 Vyloučen hráč #5 Petr Baloun družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra rukou
42:39 GÓL FBŠ Jihlava! 10:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #6 Viktor Křivánek bez asistence (10:4)
42:32 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 9:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (9:4)
42:05 Timeout FBŠ Jihlava
42:05 Vyloučen hráč #6 Viktor Křivánek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra na zemi
38:34 GÓL FBŠ Jihlava! 9:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #6 Viktor Křivánek, asistoval #44 Šimon Zinek (9:3)
38:34 Vyloučen hráč #13 Lukáš Rychecký družstva FBŠ Jihlava na 5 minuty za špatné vybavení
38:34 Vyloučen hráč #13 Lukáš Rychecký družstva FBŠ Jihlava do konce utkání - technický trest
37:56 Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
33:49 GÓL FBŠ Jihlava! 8:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Šimon Zinek, asistoval #31 Tomáš Krpálek (8:3)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jakub Brož družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
27:19 GÓL FBŠ Jihlava! 7:3
25:24 GÓL FBŠ Jihlava! 6:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #3 Kryštof Bőhm, asistoval #15 Ondřej Wiesner (6:3)
25:16 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #42 Josef Smejkal (5:3)
21:33 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Tobiáš Křikava, asistoval #42 Josef Smejkal (5:2)
20:17 Vyloučen hráč #44 Šimon Zinek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání
18:20 GÓL FBŠ Jihlava! 5:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Šimon Zinek, asistoval #3 Kryštof Bőhm (5:1)
18:02 GÓL FBŠ Jihlava! 4:1
14:11 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #42 Josef Smejkal, asistoval #7 Martin Pavelka (3:1)
11:24 Vyloučen hráč #19 Matěj Plachetský družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
10:41 GÓL FBŠ Jihlava! 3:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #3 Kryštof Bőhm, asistoval #13 Lukáš Rychecký (3:0)
07:08 GÓL FBŠ Jihlava! 2:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Šimon Zinek, asistoval #6 Viktor Křivánek (2:0)
04:39 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #42 Josef Smejkal.
03:00 GÓL FBŠ Jihlava! 1:0