• 45 44:35
    2
    Matyáš LÍKAŘ

Banes Florbal Soběslav B - FBC Rytíři Frymburk 8:3
branky: 4. Daniel Kujal, 8. Daniel Kujal, 10. Jiří Hák, 11. Daniel Kujal, 13. Daniel Kujal, 27. Vladislav Petržilka, 33. Daniel Kujal, 36. Lukáš Pantoflíček - 16. Martin Hrmo, 22. Martin Hrmo, 28. Martin Hrmo; rozhodčí: Radek Chýna - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Polýnek ? - Bedřich Mora ?; po třetinách: 5:0, 1:3, 2:0
44:35 Vyloučen hráč #17 Matyáš Líkař družstva Banes Florbal Soběslav B na 2 minuty za sekání
35:14 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 8:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #12 Libor Podlaha (8:3)
32:38 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 7:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #78 Daniel Kujal, asistoval #12 Libor Podlaha (7:3)
27:50 GÓL FBC Rytíři Frymburk! 6:3
Branku družstva FBC Rytíři Frymburk vstřelil #6 Martin Hrmo, asistoval #7 Kamil Król (6:3)
26:10 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 6:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #69 Vladislav Petržilka, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (6:2)
23:29 Sledujeme pohledné utkání plné šancí a pohybu na obou stranách.
22:54 Srdnatě bojující Frymburk vzdoruje. Podaří se skóre srovnat?
21:32 GÓL FBC Rytíři Frymburk! 5:2
Branku družstva FBC Rytíři Frymburk vstřelil #6 Martin Hrmo, asistoval #8 Bronislav Mai (5:2)
15:57 GÓL FBC Rytíři Frymburk! 5:1
12:53 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 5:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #78 Daniel Kujal bez asistence (5:0)
10:58 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 4:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #78 Daniel Kujal, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (4:0)
09:33 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 3:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #16 Jiří Hák, asistoval #69 Vladislav Petržilka (3:0)
07:08 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 2:0
03:50 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 1:0
00:00 Jsme zpět! Vítám všechny u utkání mezi Frymburkem a Soběslaví. Frymburský tým dorazil do města maškar pouze v pěti hráčích do pole, což slibuje jistě zajímavou podívanou.