3:5
    Zdeněk HAJNÝ
    ()

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - SKP České Budějovice B 3:5
branky: 14. Václav Dvořák, 15. Jonáš Pecháček, 30. Jakub Prokop - 13. Aleš Tichatzek, 16. Daniel Malý, 34. Daniel Malý, 37. Ondřej Blažek, 45. Zdeněk Hajný; rozhodčí: Radek Chýna - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Vladimír Šimák ? - Jakub Škornička ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:3
44:00 GÓL SKP České Budějovice B! 3:5
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #99 Zdeněk Hajný bez asistence (3:5)
44:00 Hajný věnoval svůj gól Panďátku
41:55 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO B
41:55 Blíží se konec.. vyrovnají Došwiháci? Všichni v hale máme husinu.
39:22 V obrovské šanci mladší Prokop do tyče!
38:00 Sledujeme utkání nahoru dolu, nestíhám ani psát. Omluvte mě, ale tohle chce každý vidět.
36:05 GÓL SKP České Budějovice B! 3:4
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #16 Ondřej Blažek z trestného střílení (3:4)
35:31 Proti šanci kapitána domácích Hejpetra se vyznamenal brankář SKP.
34:01 Trestné střílení družstva SKP České Budějovice B neproměnil #14 Jan Hanuš.
34:01 Opět neskutečný Šimák chytá i trestné střílení a drží nerozhodný stav.
33:07 GÓL SKP České Budějovice B! 3:3
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #64 Daniel Malý, asistoval #16 Ondřej Blažek (3:3)
32:18 Sympatický pokus Kahouna.. Bohužel má problém s karbonem na své hokejce.
31:44 Další krásná individuální akce Kahouna, zažívá povedený debut.
30:20 Milevští vstupují do poslední části s vedením. Udrží ho a dojdou si pro cenné tři body?
29:28 To na co jsme čekali přišlo! Po krásné akci Kahouna přidává třetí branku domácích Jakub Prokop.
29:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #18 Jakub Prokop, asistoval #69 Miloš Kahoun (3:2)
18:59 Neskutečný zákrok táty Šimiho. Ten má dnes svůj den.
16:50 Nejzajímavějším momentem druhé třetiny je prozatím tvrdý direkt jednoho z hostů na pořadatelský stolek. Časoměřič Strouhal inkasuje slušnou jedovku.
15:30 GÓL SKP České Budějovice B! 2:2
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #64 Daniel Malý bez asistence (2:2)
15:00 Máme za sebou první třetinu dnešního utkání. Domácí vedou 2:1 a zcela zaslouženě. Vypracovali si několik příležitostí a doufejme, že v tomto budou pokračovat.
14:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #11 Jonáš Pecháček, asistoval #19 Václav Dvořák (2:1)
13:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #19 Václav Dvořák bez asistence (1:1)
12:59 GÓL SKP České Budějovice B! 0:1
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #9 Aleš Tichatzek, asistoval #26 Ondřej Pida (0:1)
05:25 První střídání a hned mohl Kahoun asistovat, střela Dvořáka ale jen prolétla kolem levé tyče.
04:25 Nebezpečnou střelu Holečka zablokoval Sedlák.
03:11 Z utkání odstupuje Martin Jošt, který si přivodil zranění kotníku.
02:45 Domácí se ubránili první přesilové hře.
00:20 Vyloučen hráč #99 Martin Jošt družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za hra na zemi
00:00 V milevští mají v sestavě hned dva nováčky. Premiéru si odbyde dvojice Jonáš Pecháček a Miloš Kahoun. Věříme, že potvrdí své kvality.
00:00 Tribuny se plní, tohle bude hukot!
00:00 Vítám všechny příznivce florbalu! Je před námi poslední utkání dnešního skvělého turnajového dne. Domácí Došwich Milevsko s posilami v sestavě hostí rezervu SKP České Budějovice. Utkání slibuje zajímavou podívanou, všichni od pořadatelského stolku se nemůžou dočkat!