6:1
    Matyáš KVAPIL
    (Boušek)

FbK Orlicko-Třebovsko A - FbK TJ Svitavy 6:1
branky: 1. Lukáš Broulík, 5. Jakub Šmíd, 9. Sebastian Filip, 15. Lukáš Broulík, 19. Daniel Viščák, 23. Matyáš Kvapil - 16. Filip Kubánek; rozhodčí: Pavel Špryňar - Štěpán Appl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Robin Langer 7 - Štěpán Rozlívka 19; po třetinách: 3:0, 3:1
28:00 Ukončení 2. části
22:15 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #31 Marek Boušek (6:1)
22:05 Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za vysoká florbalka
18:15 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 5:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák bez asistence (5:1)
15:34 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Filip Kubánek, asistoval #20 Jolana Křivková (4:1)
14:06 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #28 Matyáš Kvapil (4:0)
14:00 Zahájení 2. části
14:00 Ukončení 1. části
11:00 Po první polovině zápasu, domácí v klidu kontrolují vývoj utkání. Střely: OT -10 x Svitavy 1
08:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #88 Radim Švejda (3:0)
06:19 Prozatím je hra v režii domácího týmu. Hostující občas pozlobí obranu domácích, ale není to nic vážného.
04:51 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #60 Daniel Viščák (2:0)
00:42 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #60 Daniel Viščák (1:0)
00:41 Rychlá kombinace Viščák - Broulík znamená otevření brankového záznamu tohoto utkání.
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u online přenosu 1. zápasu starších žáků FbK Orlicko - Třebovsko